• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

DeletedUser42124

Guest
Tak tedy abych se vyjádřil taky já. Zákaz podpor z jiných míst než ze kmene je podle mě nesmyslný proto že:
1. Útočit aliance můžou. Na jeden kmen se pustí 5 spojenců a kmen nebude schopen se bránit. Čili budete buď perfektní offkař, nebo mrtvý deffkař.
2. Když pozdější fázy hry pozvete kamaráda, objeví se hned vedle Vás. Kmen ho nebude chtít, dokud se trochu nevyhoupne. Takže je odkázaný na kamaráda. A ejhle, on ho nemůže podpořit. Tak promiň kamaráde, zase někdy jindy.
3.Uhýbám vojskem. V úkolech jste nás naučili uhnout mnohdy i k nepříteli protože je tam bezpečno. Opět není možné.
4. Strategie hry. Nevím jak ostatní, ale já když jsem hrál deffkaře, tak jsem nastražil na nepřítele past ve vesnici o které jsem věděl že farmí. Opět, není možná.

Mohl bych takhle pokračovat dále. Jistě to nese nějaké výhody. Ačkoli já je nevidím, někdo určitě ano. Ale upřímně doufám že se to brzy zruší.
 

DeletedUser42125

Guest
Já s tím plně souhlasím. Přijde mi to jako změna v herním stylu, která se ani trochu nepovedla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Pokud mě paměť neklame, tak už toto pravidlo kdysi na nějakém světě bylo, takže o žádnou novinku nejde. A mně se to pravidlo líbí. Aspoň jekkonec osobních spojek a každý musí hrát víc za kmen než za svůj prospěch.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Bylo na světě 16, chce to víc hráčského umu. :D
 

DeletedUser34317

Guest
Já nevím proč sakra všichni brečíte kvůli pravidlu, které tu dlouho nebylo. Tak je změna a co? Se hned pokakáte? Pokud na to nemáte, jděte hrát s ostatníma kidama Minecraft.
 

DeletedUser

Guest
Rád bych se zeptal, pokud to již nezaznělo, co se stane s podporami, pokud člen kmene odejde? Odejdou podpory samy?
 

DeletedUser42124

Guest
Já nevím proč sakra všichni brečíte kvůli pravidlu, které tu dlouho nebylo. Tak je změna a co? Se hned pokakáte? Pokud na to nemáte, jděte hrát s ostatníma kidama Minecraft.


Jo to je odpověď na všechno. Začít se navážet a pokud možno i urážet. Já Ti nevím, ono možná Ti to nedošlo, ale fórum se nazývá tzv "diskuzní". Čili ono se dá docela i předpokládat, že se tady bude diskutovat. Ale co já o tom vím. Ty jsi tady zkušený uživatel. Já tady jen "pokakávám" (což je slovo za které bych trhal končetiny) a kecám s ostatníma "kidama". Kterým se nelíbí to samé,co se nelíbí mě. :yes:yes:yes
 

DeletedUser34317

Guest
Tak si je utrhni, co já s tím? :) Sprostě jsem to napsal nemohl, to bych zase dostal ban na bambilion dnů.

Žádnou dizkusi jsem neviděl, jenom brekot.
 
Nahoru