• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

DeletedUser33829

Guest
Já mám někdy pocit, že si z nás ti dva dělají srandu a každý večer se tomu u pivka smějou... vždyť to není možné :-D
Mauricie, vždyť on pořád něco má s mojí sociální situací a básní o DK srazech a hle, na žádném nebyl a tři roky dluží polévku, když nemá na toto, tak každý den na točené ano?:D
Ale teď zcela vážně. Na základě jeho gramatiky a určitých slovních spojení tipuji, že je ze severu středních Čech. Tuhle hypotézu tu sotva obhájím, ale nikdo ji nevyvrátí, protože on se tu pochopitelně nepochlubil odkud je, i kdyby se k tomu vyjádřil, tak je nedůvěryhodný. Ale myslím, že je to dobrá analýza, když mě tu sám poučuje o češtině.:D
Takže soudím, že bydlí dobrých a zdůrazňuji, že dobrých více jak 300 km ode mě. Uff.:Wrrr Takže to sotva bude vzdálenost dobrá na denní setkávání.:/
Jeee mauricius :)
Vem si mně, já to tu 2 roky nezapl a když se sem přijdu kouknout tak hned narazím na shedda jak se s někým pře.. se to tu vůbec za ty roky nezměnilo? :D
Kokosmane, máš tu poslední příspěvek před těmito z 25. února loňského roku, že se od té doby změnilo fórum, které je do očí bijící, tak toho sis nevšiml?:D:FacepalmTaké sis nevšiml, že tamten není v DK Týmu. :D I to se změnilo. :D
Jsem rád, že ses tu objevil.;)
Jsem tu po půl roce a žádné změny jak tak koukám :D :D Shedd se nezměnil, a já doufal že už ano :(
Lamači, víš kdo se hlavně nezměnil? Ty sám. Věčně nos nahoru, nejdříve když odejdeš, tak si myslíš, jakou díru nezanecháš, a pak tu uděláš čas od času „nějaký přepad“, jak se nic nezměnilo, jak je vše špatně apod. To už je ohrané. Prostě ses nezměnil sám, chceš-li hýbat světem, musíš pohnout nejdříve sám sebou.:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Já to tu prozradil už několikrát. :D Daleko konkrétněji, než teď. :D Teď je to široký pojem.:)
 

DeletedUser

Guest
Ale jo, že se změnilo forum jsem si všim a jak říkáš, je to do očí bijící.

Překvapuje mi, že jsi si našel, kdy naposled jsem přidal příspěvek. Já ty dva roky jen tipl a koukam, že jsem nebyl až tak daleko od pravdy. :D
 

DeletedUser33829

Guest
Stačilo se podívat na Tvůj profil.:) Máš tam posledních několik příspěvků. Samotného mě to překvapilo, že tam jsou. Na předchozí verzi fóra staré příspěvky uživatele na fóru na profilu nebyly, i když byly od něho poslední.
Kde jsi nechal svoji armádu kokosů?
 

DeletedUser

Guest
Kdo ví kam se všechny ty kokosové ořechy rozkutálely. :)
Snad se jim žije dobře a věřím, že už povyrostly a zmoudřely (ten kmen byl strašný s tím počtem dětí) :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
hqdefault.jpg


Něco jsem našel, ale vypadá to spíš jako kokosový hrob. :(
 
Nahoru