• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

DeletedUser40852

Guest
Hynkovi jsem odpověděl sám, že to vím, takže zase jen papouškuješ a navíc si k tomu přidáš svoje nesmysly.
O tom, že tu odpovídám se zpožděním píšeš na foru asi po desáté. Jen jsi zapomněl zmínit Biblose a polívku. Otom, že mě nepustli k PC, tak to zase jenom opakuješ to co jsem napsal já.
Jinak já jsem to tu už veřejně přiznal, že tu do tebe budu rejpat a budu ti dělat co ty děláš jiným, to znamená jak všem opravuješ jejich příspěvky, poučuješ je, někdy i urážíš atd. Přitom sám máš plno nedostatků, na otázky nejsi schopen odpovědět. Např. kde jsem tu na foru nadával na DK? Dodnes jsi na svůj výmysl nenašel odpověď.
A pláčeš pořád, stačí se kouknout třeba do vlákna srazů, jak tam hezky pláčeš, jak jsi měl dobře napsaný test, a loni taky, stejně ho měl i Zelí, ale ten se radil:-D přesně vidím šprta Shedda jak u tabule pláče a žaluje:-D
Jestli chceš, můžu ti dohodnout přednášku o galaxiích.
A lepší je být komikem než kašparem:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Když se opakuji, tak pak je to, protože se opakuješ Ty. Jak jednoduché. Jak jsem Ti říkal? Zaseknutá gramofonová deska.:cool:
O Tvojí aktivitě si budu psát jak dlouho budu chtít, to prostě nezměníš. Protože je velice trapná a divná, když tu oxiduješ vždy určitý čas dalo by se říct s nadsázkou permanentně, a pak si dáváš oddych několik týdnů. Tak jako Ti není trapné psát do uzavřené soutěže, a pak si po týdnu otevírat toto téma znovu topicu, a i přestože Ti to smažou, tak si to tam napíšeš znovu a ještě máš řeči na moji aktivitu. Zajímavé, že Ty jak odpovídáš je jedno, ale jak já ne. Já tu aspoň nebyl, Ty jsi tu byl a trvalo Ti to týden, a pak tady sesmolit příspěvek na tři řádky 4 hodiny. Vyjadřuješ se k těm konkrétním faktům? Ne! To, že si zkopíruješ a znovu zveřejníš smazaný příspěvek + že píšeš otevřeně, že tu jsi proto, abys do mě rýpal svědčí jen o Tvém zvýšeném sebevědomí, že už tu kašleš na všechno – moderátory, pravidla. K odpovědi k hynkovi jsem, že víš, právě doplnil že se ho hloupě ptáš, protože pro ostatní lidi je logické, že když nás jmenoval oba, že odpovím. I na takové banalitě se projevuje dvojí metr, když Ti vadí, že o Tobě píši, když je o Tobě řeč, za to Ty píšeš o mně a spoustě témat o kterých řeč není a i v nich uplatňuješ tento dvojí metr pro sebe a pro mne, takže právě ty příspěvky ze včerejška jsou konkrétní ukázkou odpovídající za řadu dalších událostí, z nichž některé máš v příspěvku ještě i níže.;) Takže opakování Tebe to nebylo.:p
Ten z dnešního rána je vlastně stejný jako ty dva identické co Ti smazali v Diskuzi soutěží, to už Ti nefunguje ctrl+c a ctrl+v, že to pracně opisuješ? :D
K tomu vyhledávání příspěvků, jsem Ti už psal, že jsem to dělal v minulosti několikrát. Nemá to smysl, protože to nereflektuješ a přidáš si k části svůj balast snůšek nesmyslů, další vynecháš. O žádnou konstruktivní debatu nejde, jen Tvoje dětinské rýpání a protiřečení. A to jsi se nám tu snažil několikrát nakecat, jak už jsi starší -> myslíš si, že Ti to tu někdo zbaští? Máš nás tu za hlupáky? Neumíš lhát chytřeji?

Už jsem Ti také psal, nehraj si na mesiáše. Vůbec Tě neštve co dělám či nedělám druhým. Řešíš si tu jen svoje mindráky, nikoho jiného. To Ty, ne druzí, se tu ztrapnili hned prvním příspěvkem a místo abys byl zticha, když už jsi tak sebestředný a bezchybný, tak jsi tu musel rýpat a šít do řady dalších lidí. Jak psal hynek, hodně lidí odešlo, aktivita je na fóru nižší, tak Ti to všechno bohužel hraje do karet, a právě že já Ti neustoupím, tak se tu svoji sebestřednost snažíš přehodit na mě a hrát si tu na oběť vlastně, i když v drtivé většině případů si přijdeš první rýpat Ty, což přiznáváš v příspěvku výše, tak si jej ulož, abych Ti jej nemusel jednou hledat.

Ten čas jsem si našel a něco vyhledal, naposledy a už to dělat nebudu, protože to u Tebe nemá smysl, sám nikdy nic jsi zatím nedohledal. Prostě si vykouzlíš z prstíčku Všetaty a že neznám Jana Palacha - ač jsem o něm nepsal a dohledat jsi se to nenamáhal (také není kde) a jindy tu píšeš za ostatní, že na dějepisné výklady nejsou zvědaví (to bylo několikrát) + PL a spousta dalších podobných hlášek z prvního stupně ZŠ ze zaseknutého LP.

Tady, jak bojovník za utlačované hrozným Sheddem se vysmívá hráči, který tady na fóru byl jen párkrát.
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/kavárna-svět-38.23807/page-30#post-414588
Tady se směješ více lidem z fóra, kmen byl Da Octopusse
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/kavárna-svět-38.23807/page-38#post-418361
Zpětně je to vtipnější, než tenkrát, protože jsi tam strávil rok a zničili Tě nepřátelé, my jsem odešli, protože nás to nebavilo. :p
A právě od té doby jsi změnil svoje narážky.

Frustrace nad stavem hráčů jsi na fóru psal několikrát a na to ani nic hledat nemusím, dal sis to na ozdobu i do podpisu. Pokud se týká Inna. Tak tady jeden
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/inventář.24449/#post-421128
Další relativně čerstvý
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/kavárna-casual-3.25587/#post-435146

Co se týká testů DK na srazech, tak je to konstatování těch soutěží, případně to třeba a je mi to jedno, může evokovat moje chlubení. Možná, že Ty brečíš, když napíšeš test nejlépe, já ne. Proč to pořád vytahuješ? Nemáš na cestu na DK sraz? Nebo by Ti už nezbylo na polévku? Nebo Ti vadí, že dostávám PB vlastně zadarmo? To se hodí i k tomu co psal SDS-Runden tady. :D Zelí999 že se radil, tak to pomalu všem řekl na tom srazu a já to psal až tady na fóru, to žalobníci žalují předem. Nebyl jsi tam, tak ani nevíš, jak to bylo a jen tu pořád píšeš dokola svoji smyšlenku.
Co máš pořád s galaxiemi? Nějak jsou v kontrastu či v souladu s Tvojí vlastní obrovskou pýchou? Nebo Tě frustruje, že Ti je pořád mazají? Nebo to má být další nějaká dětinská narážka, že jsem při názvu naší galaxie vynechal slovo „dráha“ a Ty máš z toho Vánoce po celý rok? To vím i bez Tebe, na to Tě nepotřebuji, dokonce jsem si to uvědomil, ale řekl jsem si, že to mazat nebudu, že se určitě na to chytneš a hned jsi na to skočil:D, takže nevím co má s tím spojeno studium galaxí a nevím proč plurál, když řeč tenkrát byla jen o jedné.

Za to Ty silně nezvládáš počty 2. třídy ZŠ a otravuješ s tím celé fórum.:cool:
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/pokles-oddanosti.24164/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Díky.;)
Ale on si bude dál hrát na nechápavého a prudícího.:D:Bad
 

DeletedUser40852

Guest
Tak se směju:-D přečti si, co jsi napsal. Mě kritizuješ, že pořád něco vytahuju, ale sám tu taháš starý věci.:-D
Pořád nevidím, kde nadávám na DK, v podpisu mám svůj názor na hráče, a v tom co jsi tu pracně vytahal taky žádnou nadávku nevidim.:-D
Jinak rozdíl mezi námi je, že já když jsem udělal chybu, třeba s těmi výpočty, tak jsem svou chybu veřejně přiznal, což u tebe nehrozí. I když ti spousta lidí napsalo, že je něco jinak než jsi napsal, tak si to nikdy neuznal, začal jsi ty lidi různě urážet apod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
To sis už tak poplival klávesnici smíchy, že už jsi nebyl schopen delšího textu? :D Takže jsi nezklamal, klasika, pár upocených řádků. :D
Proč nám tady píšeš task často svoje (a kolikrát si do toho přidáváš i moje) fiktivní psychické stavy, když výše Ti to vadilo? :D
Už jsem vše psal a gramofonová deska dělá ze sebe dále nechápavou -> v diskuzi soutěži jsme se normálně bavili a zazněli tam od řady lidí zajimavé názory, na debatu jsi myšlenkově nenavázal, tudíž jsme rád, že jsi zaspal, abys tam tu debatu mohl degradovat ve svém stylu upocených nesmyslů, abys na nich dokázal, jak jsi dobrý. Za galaxii nevím proč se omlouvat, když už tenkrát jsem psal, že jsem tuhle kosmetickou úpravu udělal schválně, abys byl potrolen, načež jsi se náramně chytil a vyfabuloval jsi z toho kvantum nesmyslů a ještě si to překorutil. Zajimavé, že to nikoho jiného nevzrušovalo, což se nedá říct o Tvém brilantním sčítání. :D
Již několikrát jsem psal, že přiznávat chyby umím i veřejně se k nim postavit, opět platí, že gramofonová deska nic nevidí a číst neumí.
To, že jsi se omluvil za špatný součet „druháckého“ příkladu je fajn, hlavně když vezmeme v potaz Tvoji sebestřednost, ale to už je tak trapné a do oči bijící, že je to jedno, když jsi byl stejně nachytán na X dalších faktech, které by zvládl lépe pochopit druhák a k nim jsi se nikdy neomluvil. Navíc krásně ten topic ukazuje, jak reagovalo více lidí a vedle omluvy jsi musel pokračovat dál v rýpání a jen vůči mně, takže to sis tu omluvu již tím samým příspěvkem shodil.:D
Na ten zbytek jsi nedokázal už vymyslet další snůšky lží a logických přesmyček?:D:cool:
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Kavárna slouží k diskuzi k danému světu, nikoliv k vašemu dohadování. Takové věci si vyřizujte přes soukromou zprávu.
 
Nahoru