• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

DeletedUser40852

Guest
Kavárna slouží k diskuzi k danému světu, nikoliv k vašemu dohadování. Takové věci si vyřizujte přes soukromou zprávu.

Tak od tohoto příspěvku jsem tu fórum pořádně pročetl a konečně vím, co je to ta diskuze k danému světu :-D
 

DeletedUser4673

Guest
Tak se bavme o světě 56. Co říkáte na skvělý kmen SL a jeho vůdce? :))))
 

DeletedUser31338

Guest
Ja som si všimol, že šlachtici berú prehnane vela oddanosti. Ani raz nevzali pod 30 a pár krát to bolo aj 40, čo znamená že mi stačili 3 šlachtici vo vláčiku. Je tu takéto nové nastavenie?
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Co se dívám na nastavení světa, tak nevidím žádnou změnu oproti předchozím světům. Možná máš jen štěstí. :Jester
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Nemáš aktivovanou položku z inventáře (Posilnění šlechty)? Něco jako bylo Vascosovo železo v předchozím systému paladinů.
 

DeletedUser31338

Guest
Mal som takú položku aktivovanú, keď som si odrátal tú oddanosť ktorú som ubral, bolo to 36. Po uplynutí tohto bonusu keď som znova posielal šlachtu som raz ubral 39 oddanosti.
 

DeletedUser25387

Guest
Nastavení světa je
Pozbytí na důvěry ve šlechtu. 20-35
+ když máš aktivovaný z inventáře posilnění šlechty +5, tak to může skončit na -40 jako u mě.

platí 2 dny

šlechta.png
 

DeletedUser40852

Guest
Přesně tak, jde o posilnění šlechty, se štěstím to nemá nic společného
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Ahoj, hráči před rokem jsem s DK skončil a dnes jsem se rozhodl, že si půjdu chvíli zahrát a utratit veškeré PB co mám pak dám účet ke zrušení... Hezké Vánoce ;)
 
Nahoru