• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Smažený sýr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Protože to je proti pravidlům dk ? Ale nic chápu, teď se to hodí...svými příspěvky děláš ostudu svému kmenu ;)
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Proti pravidlům DK je psat výši trestu ;) Jsem rad ze to zeuz napsal veřejné na forum , aspon každý uvidí co jste zac .

Co komu dělám , bych diskutoval , zda to není naopak :)
 

Nikáč

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Nevidím důvod proč to nenapsat veřejně, celou dobu osočujete nás za tyhle činy a přitom ste to právě vy kdo je za ně trestán.. Doufám že dojde ke spravedlnosti a tresty budou maximální...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Abych to uvedl na pravou míru, tak já neuvádím jména hráčů, které support blokoval. Ve zprávě zde zeuz zmiňuje 3 hráče, ale to jsou hráči, kteří pouze odesílali útoky, nemusí to nutně znamenat, že oni zástup zneužili - to rozhodně ani netvrdím. Pouze jsem uvedl, že jsme celou věc důkladně prověřili a podařilo se nám dohledat určitá jména, která jsou za tím přímo zodpovědná. Rozhodně však zodpovědnost nespojuji s 3 jmény, která zde zazněla. Od toho se distancuji...
 

xxoxx

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
45
Takže se dívám, že jsou cíleně objednané bany i v roce 2022 :D ba naopak se to posunulo ještě do té úrovně, že už se to může i zveřejňovat na veřejném dk fóru :D Neustale mě překvajete co bude v roce 2023? :D
 

Lord Sithius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Z časových důvodů na tomto světě končím a nepatřím mezi hráče, kteří ukončují světy, takže by mi to mohlo být asi jedno, ale tady se taky vyjádřim. Můžeš mi vysvětlit, v jakym vesmíru je to cílený ban, pokud se někdo takhle zachová? Za co jinýho by se podle tebe měl dávat? Kdyby jste ho prostě zabrali, tak nikdo nic neřekne, ale vyškemrat si zástup a pak ho ve třech sežrat? Ubohý...a je úplně jedno, kdo konkrétně to byl a kdo konkrétně dostal ban, většina kmene a obvzlášť vedení za to nese zodpovědnost, nebo chcete tvrdit, že o tom nikdo z vás, kdo se tady čílíte, nevěděl? Tohle se prostě nedělá a je jenom dobře, že se poškozený hráč ozval...Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale většinou okolo sebe kopou právě ti, kterých se to týká :)
Potěš prd*** jestli jste takový "frajeři" i v reálu. A brečet tady kvůli tomu, že to někdo napsal na fórum a zmínil jména? Kdyby jste byli tak čistý, jak tvrdíte, tak vám to může být všem jedno. O ostudě kmene se asi nemusíme bavit, tu už jste si díky tomuhle incidentu uřízli pořádnou, ale to asi nevadí, když vás pověst předchází :)
 

xxoxx

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
45
Že si kmeny Ez nebo jak se teď zrovna jmenují, utrhli velkou ostudu o tom se s tebou ani bavit nemusíme... Zprávy polo-něco a podobných jsou toho důkazem posílají všem na světě Hz, kde píšou (slušně řečeno) nesmysly, aby je daný hráč poslal někam a oni ho mohli nahlásit na support, aby dostal Ban. Ubohé se k tomuto snižovat. ;)

A vyhrožování tím, jak zneužijete Vánoční mír, kdy má být klid zbraní o tom je snad škoda mluvit....

Jen čas ukáže... Pojďte si to rozdat ve férovém boji bez banů, spamování zpráv nesmysly a zneužívaní Vánočních mírů. At se ukáže ve hře kdo je mechanicky zručnější.

Co udělal/nebo neudělal komora je mi šumák (z hlediska toho, že pokud byly porušeny pravidla tak měl být hráč zabanován a pokud pravidla porušená nebyly tak být zabanován neměl...) nejsem admin, takže mi nepatří o tom rozhodovat.... ban za pár hodin skončí a jeden se dál...

Co mi ale, nepřijde opravdu vhodné je to, že tyto interní záležitosti mezi dotčenými hráči support vynáší na toto veřejné fórum myslím, že by si admini, kteří dané informace se měli minimálně zamyslet nad tím jestli se zachovali správně (všichni víme že to stejně neudělají :D)

Hezké Vánoce a hodně štěstí v dalších bojích pojďme ukázat, kdo je mechanicky zručnější bez všelijakých postranních taktik. ;)
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
On se da zneuzit vanocni mir? Asi vase nova praktika, povez nam jak se to dela?
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Na sem se chtěl taky zeptat nějaká novinka ? nečetl sem nikde takovou novinku .. Rad bych věděl jak je to možné zneužít
 
Nahoru