• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Jojo stydím a pláču . :-D já kmeny beru jako hru a nedaruju tomu celej život, nedej bože cizí životy, kdy jezdíš v sanitce a zapomeneš naložit pacienta v praze a zjistíš to až v cílové destinaci …:-D a natož ještě žít u toho a zanedbávat členy rodinky;) dále zkušenosti s tebou na jiných světech říkají také dost, ty čistá duše. Světy proti nám si hrával přes hesla na cizích účtech, viď takovej zeker. Na dalších světech bany za mulťáky a stejně pokračujeme ve stejných kolejích
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
no přes rok na sanitě nejezdím a popisovaný stav se mi nikdy nestal, ale sám si tady názorně ukázal, jak ze sebe udělat fňuknu.. tak si tady neustále vymýšlej lži ty internetovej hrdino, až něco dokážeš mimo tuto hru tak se ozvi. Na další tvoje osobní invektivy reagovat nebudu, protože si nebudu zbytečně špinit ruce. Fuj!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A pointa mého příspěvku byla že support vůbec nemá co tohle psát na forum, ale v cz je možný vse
A ty tu vidíš nějaké konkrétní citace z ticketů? Na presumpci neviny se odvolávat nemůžeš, když tu hlavní administrátor hry napsal jen informaci, že support jednal rychle. A pro výstrahu uvedl, že těm, co zneužívají důvěřivosti hráčů, nemusí podvodně získané vesnice zůstat. O jmenovitých trestech tu žádné informace nejsou. Ovšem nadávání na support je dlouholetá oblíbená disciplína.
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Jojo stydím a pláču . :-D já kmeny beru jako hru a nedaruju tomu celej život, nedej bože cizí životy, kdy jezdíš v sanitce a zapomeneš naložit pacienta v praze a zjistíš to až v cílové destinaci …:-D a natož ještě žít u toho a zanedbávat členy rodinky;) dále zkušenosti s tebou na jiných světech říkají také dost, ty čistá duše. Světy proti nám si hrával přes hesla na cizích účtech, viď takovej zeker. Na dalších světech bany za mulťáky a stejně pokračujeme ve stejných kolejích
A je to tu zas. Máte nějakou sebereflexi? Opět míchate reálný život a virtuální život. Fakt někdy mi přijde že si někteří nevidí do pusy. Nějaký narážky na osobní život či urážky na rodinu je ubohost sama o sobě, nemluvě o urazkach jeho děti. Fakt stydte se, zasloužili byste facku za ty úrazky rodiny / děti. Jenže hrdina jen přes monitor..
 
Naposledy upraveno:

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
A ty tu vidíš nějaké konkrétní citace z ticketů? Na presumpci neviny se odvolávat nemůžeš, když tu hlavní administrátor hry napsal jen informaci, že support jednal rychle. A pro výstrahu uvedl, že těm, co zneužívají důvěřivosti hráčů, nemusí podvodně získané vesnice zůstat. O jmenovitých trestech tu žádné informace nejsou. Ovšem nadávání na support je dlouholetá oblíbená disciplína.
Zbytečné.. Bohužel tentokrát jim to nevyšlo a byli za svoje nekalé činy potrestány. Tak kopou kolem sebe aneb jak se říká potrefená husa, nejvíc kejhá.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Tak si změň heslo jeste sem do forka, okamura a jeho zirafi gang maj dlouhy prsty..
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Celkem ubohé, se mi nabourat na účet i na veřejném fórum... A psát jako totální nesmysly... ( Hlídat sem nepotřeboval nic ;) stejně jste mě nedokázali férově dobít, Ikdybych spal). Už nevíte, jak tu hru dál vylepšit, abyste padli na úplné dno slušnosti. Prosím aspoň vyzkoušejte správné i/y :) to vás snad v základní škole naučili.
 

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Komedie, nic víc. Chudák Šuťa a jeho dvojče se špatným pravopisem
 
Nahoru