• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Dívám že CV a spol. nedokáže hrát čestně, je to smutné ... Jejich hráči jsou jen pro ostudu DK. A ostatním hráčům kteří se snaží. Kazí jen hru a chuť hrát, ostatním hráčům. Bohužel stydět se nebudou, jen honosit jak jsou úžasní hráči že podrazama vyhráli svět. Naštěstí v tomhle případě se dosáhlo určité spravedlnosti, narozdíl od mého případů.

Sem rád že se tyhle nečestné praktiky řeší i na veřejném fórum. Aby i ostatní hráči věděli. Že mají být v pozoru a připraveni na vše, co se může ve hře stát. Od těhle údajně úžasných hráčů.
 

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Požádal bych support team minimálně ještě o 1 ban, aby montyho 10 kmenů mělo aspoň nějakou šanci uhrát tenhle svět.

Monty je velice čestný hráč a nehraje na dalších x účtech skrz vpnky a mnoho dalšího. Myslím, že za takto vzorné chování by jim mělo být trošičku přilepšeno v průběhu války!

Děkuji
 

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
5860403F-BDA0-4F2B-ADD4-8A24F5D7105A.jpeg1 den před banem…
vazby z osobního života se promítají do DK, Inno nebude mít radost
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Jacku podekuj si Komorovi a spol jak se zachovali . Pokud někdo poruší pravidla tak musí očekávat trest . A v tomto případě bylo dost věci co mluvili podle mě jasne . Obviňovali jste nás ze se takhle chováme ale do dnešního dne jste to Vy, co za to byli trestání. A ještě kopete okolo sebe a obviněvujete tu z objednávek banu. To že se to k nám dostalo byla jen náhoda ale není to nic nového, takovy styl hraní je vaše gusto, není to poprvé a naposled.
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
1 den před banem…
vazby z osobního života se promítají do DK, Inno nebude mít radost
Upřímně nevidím zde nic proti Ba naopak, ještě ti tam píše že dostane ban za to co mu napíše a myslím že monty je poslední člověk kterému by Kozma nadrzoval. A ani se neznají ;)


A vyhrožovat innogames by se nemělo ;)
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Tomu se mi nechce věřit, nejedná se o omyl? Worldwideway byl vždycky přímý a férový hráč který mi nejednou zachránil krk..
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Zobrazit přílohu uživatele 73841 den před banem…
vazby z osobního života se promítají do DK, Inno nebude mít radost

Netrvalo to dlouho a už tady brečí ta malá holka, nejvíc toxic hráč ever. Kvůli tobě ten server hraju abych viděl přesně tohle tvoje nesmyslné plácání. Myslíte si že jste nesmrtelní, v jednom kuse mě urážíte, neštítíte se urážet moje děti nejhrubějším způsobem. Tak běž plakat někam do kouta a neobtěžuj nás tady těma tvýma pseudovýmluvama. Protože to je přesně- podle sebe soudím tebe. Ať mě support zkontroluje od A do Z jestli hraju za někoho přes VPN ty nechutnej obvniňovači. Problém je, že tě a tvé kumpány nesnáší vlastní lidi a všechny tyhle praktiky co se tady snažíš podsouvat mě, provádíte od rána do večera.. neunášíš prohru a kopeš kolem sebe , přesně jednáš podle toho jak máme napsáno ve scénáři. Styď se!!!!
 
Nahoru