• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
strašne sa mi páči ako všetci všetko viete ako by ste každého zabanovali a podobne ale už druhá strana sa nepovie že ? že chlapci z TOI podostávali free dedinky, že lukes zradil vlastný kmeň lebo mu z ničoho nič preplo a podobne :) to nevidíme že ? je lahké ukázať na ixka akurát viete prd o tom ako to v prípade lukesa bolo, to vedia len ludia z Žiravin a nie chytráci z toiek a cobry ale samozrejme vypočuť si len lukesa a jeho prepnutú verziu je jednoduchšie :D ste smiešny .. fakt si myslíte, že by dotyčný hráč z X riskoval ban za zneužitie zástupu spojenca ? fakt si myslíte, že my Žiraviny by sme riskovali, že lukes dojde na účet a predá dedinky TOIKAM ? (čo vlastne aj spravil) ak si toto myslíte tak potom asi moc velké IQ nemáte ...
Ktereho Lukese máš na mysli ?znám jich tady víc právě :)
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
A přesně o té komunikaci to je. Je potřeba ji vést řádně a zprávami ve hře, ne mimo. A nedávat preventivní zástupy. A pokud už ho nastavíte, tak nenastavovat žádná práva, pokud by se hráči stala nějaká nepředvídanost a nemohl si zástup řádně vyjednat, tak pak stačí, když zástupce bude mít jen možnost budovat budovy a cvičit armádu, aby účet nezbarbařil.
Aha takže tipek je v robote nemá čas brániť hodí zástup a nemá dať povolenie hýbať jednotkami ? dobrý zástup :D :D :D
 

Kodlys

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Tak tvoje odůvodnění je úplně mimo mísu. To že to není hráč na hranici asi všem došlo. Ovšem v tomto případě ho máte přestěhovat na pláž, když nebude chtít, tak vyhodit a rozebrat silou. Né přes zástup, což je zásadně proti pravidlům, pokud ti hráč nenapíše: Končím, rozeberte mě.
Není jediný kdo to na té hranici vzdal. Protože není mezi těmi pár VIP hráči, kteří dostali podpory. Pěkně ste je hodili přes palubu :)
Ale tak vy ste dostali co ste chtěli. Spousta z nich Vám dala zástup na rozebírku. Někteří naštěstí ne, protože jim došlo o co vám jde.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Aha takže tipek je v robote nemá čas brániť hodí zástup a nemá dať povolenie hýbať jednotkami ? dobrý zástup :D :D :D
Řeč je o preventivním zástupu, ne o tom, když potřebuje hráč pomoci s obranou vesnic pod útokem. V takových případech k zneužití dojde jen výjimečně, ale zneužívání preventivních zástupů bývalo velmi časté.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
A přesně o té komunikaci to je. Je potřeba ji vést řádně a zprávami ve hře, ne mimo. A nedávat preventivní zástupy. A pokud už ho nastavíte, tak nenastavovat žádná práva, pokud by se hráči stala nějaká nepředvídanost a nemohl si zástup řádně vyjednat, tak pak stačí, když zástupce bude mít jen možnost budovat budovy a cvičit armádu, aby účet nezbarbařil.
A až půjdou útoky, tak se usmívat a mávat xd
Myslím, že základ je nedávat zástupy tak nechvalně profláknutým lidem xd. Nechápu co se těm hráčům honí hlavou, když to dají znova lidem, kteří toto praktikují už dost dlouho a prakticky na každém světě, na kterém hrají. Jestli si myslí, že zrovna jim by to neudělali :DD
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Tak tvoje odůvodnění je úplně mimo mísu. To že to není hráč na hranici asi všem došlo. Ovšem v tomto případě ho máte přestěhovat na pláž, když nebude chtít, tak vyhodit a rozebrat silou. Né přes zástup, což je zásadně proti pravidlům, pokud ti hráč nenapíše: Končím, rozeberte mě.
Není jediný kdo to na té hranici vzdal. Protože není mezi těmi pár VIP hráči, kteří dostali podpory. Pěkně ste je hodili přes palubu :)
Ale tak vy ste dostali co ste chtěli. Spousta z nich Vám dala zástup na rozebírku. Někteří naštěstí ne, protože jim došlo o co vám jde.
nieje to hráča na hranici ? a kde to bol hráč v modrom ? :D prosim ťa absolutne nevieš ako to bolo a ideš tu rozdávať rozumy, LUKES ten zástup hodil sám nešlo o preventívny zástup, hodil na rýchlo zástup aby sa tam bránilo a potom sa vyjadril, že tú hranicu nechce nech to berú Xka ...

My sme dostali čo sme chceli ? Len aby ste ešte Vy nedostali čo Vám patrí až tu šmoulíci nebudú :D potom som na Vás velmi zvedavý Vy hrdinovia :D

potom si tu môžme napísať ako dostávame čo sme chceli, na to že ste rozobrali dvoch hráčov čo sa na to vykašlali a jedného čo Vám to daroval tak máte až moc velké ego pritom ste ešte poriadne nič neukázali ... váž slova nabudúce aby si ich náhodou za mesiac nelutoval ... ale vlastne TOIKY "kam vítr, tam plášť" :D
 

Kodlys

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
nieje to hráča na hranici ? a kde to bol hráč v modrom ? :D prosim ťa absolutne nevieš ako to bolo a ideš tu rozdávať rozumy, LUKES ten zástup hodil sám nešlo o preventívny zástup, hodil na rýchlo zástup aby sa tam bránilo a potom sa vyjadril, že tú hranicu nechce nech to berú Xka ...

My sme dostali čo sme chceli ? Len aby ste ešte Vy nedostali čo Vám patrí až tu šmoulíci nebudú :D potom som na Vás velmi zvedavý Vy hrdinovia :D

potom si tu môžme napísať ako dostávame čo sme chceli, na to že ste rozobrali dvoch hráčov čo sa na to vykašlali a jedného čo Vám to daroval tak máte až moc velké ego pritom ste ešte poriadne nič neukázali ... váž slova nabudúce aby si ich náhodou za mesiac nelutoval ... ale vlastne TOIKY "kam vítr, tam plášť" :D

Achjo, s tebou bude asi těžko komunikovat.
Dostali jste co ste chtěli. Tím jsem myslel, že jste se úmyslně vykašlali na slabší hráče a hrajete to na pár.. Oni vám dají vesnice a vy budete spokojení. Hlavně že pan Hozmič má u sebe deffku, o kterou jiní hráči na hranicích prosili marně.
Já tady silné kecy nemám, jen jsem napsal, že ste prostě ty slabší články hodili přes palubu a pak brečíte, že nám dávají vesnice. A vy rozebíráte hráče v zástupu proti jeho vůli.
Tímto ukončuji naši krátkou a bezvýznamnou debatu a přeji Ti a tvému kmenu hodně štěstí :) Ať vyhraje ten lepší
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Achjo, s tebou bude asi těžko komunikovat.
Dostali jste co ste chtěli. Tím jsem myslel, že jste se úmyslně vykašlali na slabší hráče a hrajete to na pár.. Oni vám dají vesnice a vy budete spokojení. Hlavně že pan Hozmič má u sebe deffku, o kterou jiní hráči na hranicích prosili marně.
Já tady silné kecy nemám, jen jsem napsal, že ste prostě ty slabší články hodili přes palubu a pak brečíte, že nám dávají vesnice. A vy rozebíráte hráče v zástupu proti jeho vůli.
Tímto ukončuji naši krátkou a bezvýznamnou debatu a přeji Ti a tvému kmenu hodně štěstí :) Ať vyhraje ten lepší
celkom by ma zaujimalo kde vznikol tento blud, že to hrajeme na pár hráčov ked proste tá deffka nieje tak nieje, sú ludia ktorý si ju zháňajú po svojom a potom sú ludia čo ti hodia zoznam dedín a napíš ti na toto mi deffni. Jednoducho otvorili sme 2 fronty a počítali sme s tým, že južný proti Vám nebude tak jednoduchý vieme do čoho sme šli a čo musia južný hráči obetovať :) či má Hozmič vela deffu v dedinách alebo nie to neviem a nejak ma to ani nezaujima ale to, že hráme zámerne na pár vyvolených to je hlúposť.
 
Nahoru