• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ty jsi dobrý lhář :)) specifikoval jsem 4 vesnice co jim dam… účet jsem dal na bránění Vera58, protože se známe… ale účet se od ni dostal hráčům xxx a bylo naloženo s nim ze si ho rozeberou
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nejlepší je ze jsem Hozmicovi napsal den před tím jaké vesnice jim dam… ale když dostali můj účet tak ani na jednu z nich nešel vlak
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ty jsi dobrý lhář :)) specifikoval jsem 4 vesnice co jim dam… účet jsem dal na bránění Vera58, protože se známe… ale účet se od ni dostal hráčům xxx a bylo naloženo s nim ze si ho rozeberou
Pokud jste neměli písemně dohodnuto přímo ve hře, že zástup smí být předán další osobě, já bych to kvalifikoval jako zneužití zástupu.
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nikomu jsem to nedovolil a už vůbec ne z kmene pryč dat zástup… Hozmic si myslel ze koncim a nechal ten účet xxx
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
nechce sa mi to vysvetlovať preto skopírujem vysvetlenie od jedného môjho kolegu :)
No podle toho co jsi psal, tak oka, dědiny kdyby se posílaly vlaky dejme tomu, ale vyjebat 110% z inventáře? :D však to naplníš celý sklad až po strop a ještě to přeteče :D takže toto nemá vysvětlení jiné než že se zneužil zástup :D 10% na šlechtu hradby nebo něco, tak je to o něčem jiném :D ale vysypat mu tam balíky a ještě se ohánět tím, že vlastně to bylo kvůli toho, že jste si mysleli, že skončí je úlet :D
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Mysleli :)) spis se teď tím bráni :) myslet znamená nic nevědět :) ať úkazu důkaz kde píšu ze koncim
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hlavně jestli máš Ty ve hře důkazy pro support, co bylo dohodnuto a co bylo s účtem učiněno nad rámec dohody. To je důležité.
 
Nahoru