• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Rose, za 1. já tu diskutuji, kvičí - Medik, když váš kmen pořádá výherní gangbangy. Nepleť si pojmy, plz. :D
za 2. slovíčkařit se nebudu, jestli skriptujete na 98 nebo 99%, to už je vaše věc. Třeba zapneš automatický chytání surek přes extension a potom zapneš bot, když máš 1 vesnici a stavíš přes noc, nvm.

Fedor, o né, ty mě zničíš na divokých kmenech, velký panko? :D Opravdu? Strejda (= tvůj otec) na tebe musí být pyšnej, žes vyrostl takovej schopnej inbred :D
Hraju dk max 3 měsíce a pak jdu dál žít, hrával jsem s xxma dva světy, tak jsem mu písnul měsíc zpátky, proč ne, pro mě ta hra není osobní. :D

Jj ďalej urážaj rodinu to ti ide najlepšie pľaskač. Keby vieš hrať tak jak pľaskáš tak možno aj vyhráš niekedy nejaký svet . Respektíve si nájdeš aj nejakých kamarátov..
 

jalp

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Berserk veď mne tvoj nemenovaný spoluhráč z clasicu ponukal take automat scripty že samemu mi bolo zle čo tam používate a to vím že si ich budal alebo stále máš tak si tu neser do huby a nerob ze seba andílka a chod hrat florbal radšej
Ďalej nevím kde si prišiel nato ze sa xka hadaju to bolo len ked si bol v xkach ty a Invi, inak super parta co sa pozna hodne aj z realu alebo su tam aj parové dvojice vysvetlim (kluk+holka) to nepoznaš ty..ty prosím nepíš už nič, každy normalny vie jaka si lopata.
Jsou to ty páry z výměny manželek?

A naprosto tě chápu.. já když vidím skript, tak hned zvracím. Fakt hnus hnusnej a jsem rád, že tu máme podobný morální kapacity!
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
"niekedy vyhraš svet, naist si kamaratov" :D já jsem si dělal legraci, ale ty jsi skutečně retard hej? :D hráš tuhle dead hru aby sis našel kamarátov? :D v reálu, třeba v nějakym kickbox gymu, nebo někde kde jsou skuteční borci to zkusit nechceš?

já ti dám radu, ty postižený slovenský koště :D kamarády, kterých je třeba si získat nenajdeš na dk forech, mají charakter, prachy a kuráž :D tady najdeš hlavně takový pošahance jako ty, kterých hlavní cíl je vyhrát svět a to i za cenu podvodů. :D ale fairplay můžete se olajkovat, uctívat se za ocenění a obdivovat skriptíky který máte :D

Ice, na 74 jeden z vás vyhrožuje že přijede do Prahy a pobodá vás nožem a teď jste bff, skvělá dynamika. :D ale to vám neberu, bavíte se tak se bavte, co je komu do toho, jaký perverzárny spolu děláte, mě to určitě nezajímá, já mluvim o tom podvádění.
já používám skripta? tak to jo, už fakt nevíte co plácnout, ale co čekat od stáda basic ovcí.

pár lidí který viděli ta videa co sem poslali, ví proč jsem vypěnil, takoví lůzři co používaj nepovolený skripta a bota, který i bez vaši přítomonosti odehrajou většinu hry s počítačovou přesností, by tady neměli rozhodovat co je a neni fairplay, měli byste držet pysk. všichni lidi si o vás myslí, že jste dobrý hráči a jen tomu obětujete celý život, ale ne vy jste jen skripteři, obyčejní podvodníci - nic víc.:) už mě ani nebavíte, pic
Ty urob iba jedno..daj radu svojím rodičom nech ťa prevychovajú. Keby si ma poznal , tak by si vedel, že sa nenaháňam za diplomami .. ak by to bolo už ich mám niekoľko , ale prenechám radšej miesto v kmeni alebo skončím ale to taký random kýblik jak si ty nevie a len pľaská do vetra.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Berserk veď mne tvoj nemenovaný spoluhráč z clasicu ponukal take automat scripty že samemu mi bolo zle čo tam používate a to vím že si ich budal alebo stále máš tak si tu neser do huby a nerob ze seba andílka a chod hrat florbal radšej
Ďalej nevím kde si prišiel nato ze sa xka hadaju to bolo len ked si bol v xkach ty a Invi, inak super parta co sa pozna hodne aj z realu alebo su tam aj parové dvojice vysvetlim (kluk+holka) to nepoznaš ty..ty prosím nepíš už nič, každy normalny vie jaka si lopata.
kluk+holka, jo? :DD nooo
 
Nahoru