• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mekáč nebo KFC?

KFC nebo McD?

  • KFC

    Hlasy: 115 29,9%
  • Mekáč

    Hlasy: 174 45,2%
  • Ani jedno

    Hlasy: 96 24,9%

  • Celkový počet hlasujících
    385
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7531

Guest
Btw jen k těm cenám ... normální kafe, který jinde dostanete za cca 20 kč (a i to je předražený), stojí u McD dvakrát tolik ... no Kozmi, to mi vážně řekni, jestli je to tak výhodný.

jj, John má s těma 20 Kč max pravdu.


John: To víš, za kvalitu si musíš připlatit :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
No jistě, kvalita nadevše. By mě zajímalo, jestli je tam aspoň půl lžičky kafe, nebo jestli je to všechno synteticky namíchaná směska :mocking
 

DeletedUser

Guest
No, po přečtení tohoto snad raději langoše ...


Já se v tom teda něchci šťourat a zastávat se fast foodu, ale z mého pohledu je to tak, že tak rychle jak to sním, tak to jde z těla ven a je to prostě tak dané že si s tím takhle to tělo poradí. To že si z toho Američani udělali kult neznamená že jen Fast foody způsobují obezitu...Všeho moc škodí (Všeho). Já do meka chodím, znám odtamtud šéfku pro oblast ve které žiju a mám i kamarády kteří tam pracovali, ale nejen v Česku, ale i v Rakousku a věřte mi že zas taková špína to není...I když to není nic zdravého, tak se tomu kvůli tomu ale vyhíbat nebudu, hlavně že chutná;).
 

DeletedUser

Guest
No, otázka co je v tom mase, v tom pečivu atd, že to nenapadá hniloba ani plíseň? Že by se tam preventivně k 3% masa přidalo ještě 5% fungicidů a troška insekticidů navrch (a jako dezert bych to vymáchal v fluorové lázni, nebo v čem se to máchají ty rajčata, jak sem kdysi dával Habrton)? No já ti nevím, čím to je... Jako samozřejmně, můžu mít jídlo z McD k snídani, obědu i večeři a když se budu extrémně pohybovat, tak to na mě nezanechá známky tloušťky, ale stejně mi budou chybět bílkoviny, minerály a vitamíny.
 

DeletedUser

Guest
Jak jsem psal, všeho moc škodí a brát to jako kult nelze, živit se tím nejde. Já to mám 2x do měsíce ale né že bych tam nechal litra. Ale koupím si to co mám ozkoušené a vím co od toho můžu čekat...Neříkám že tam není chemie, pokud máme mluvit na rovinu, ale znám to prostředí dobře, takže vím o co tam jde...A koneckonců, funguje jim to dobře.
 

DeletedUser

Guest
Oni mi tam ukážou, jak do masa přidávají škrob, šlachy a chemii ... Tomu snad nevěříš ani sám.

Btw to tvoje kafe je nějaké po slevě (takže nikoliv obyčejné) a co nevidět bude zase na svých 40, tak jako to máte ve stálým ceníku. To taky známe.

A třetí věc, proč je tam horká čokoláda za 30? (když jsi nám teda schválně zlevnil to kafe).

P.S. Kozmi, ty jsi na tom tak, že ty snad musíš být úplně nejvyšší hodnost...

http://archiv.roumen.cz/archive/634063904983002760-FoodChain.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Já tedy nevím, v Česku do Mekáče spíš nechodím, ale když jdeme někdy okolo na nákup, tak jsem se ještě s ničím za dvacku nesetkal. Ale my chodíme nakupovat spíš ve večerních hodinách, tak je možné, že už je to vyprodané :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nevím, jak tomu je v americe, houska u Mekáče samozřejmě po čase zplesnivý. I u nás se to stalo, když někdo vyndal žemle a dal je někam, kde si jich ostatní nevšimli a oni pak zplesnivěli (zplesnivěli po cca 4 dnech při pokojové teplotě, normálně vydrží 48 hodin při pokojové teplotě).

Chceš-li, udělám ti osobní test a až dnes půjdu z práce, tak si koupím 1 cheeseburger a po pár dnech ti ho nafotím...

Johne, nevím kde bereš informace o cenách, ceník produktů máš zde (http://www.mcdonalds.cz/file/cs/produkty/MCD-Cenik_produktu.pdf) a já osobně tam vidím asi 10 produktů za cenu 20Kč. Navíc, zrovna u té horké čokolády se ceny v restauracích mohou lišit. U nás ji máme za 25Kč, což je cenově srovnatelné, jako v kterékoliv jiné kavárně.

Káva (jak tradiční Classico, tak malé Piccolo) stojí 20Kč už několik let, měnit se v nejbližší době nebude, tím si sem jistý :yes

... ale jak říkám, kritizuješ něco, co neznáš. To dokáže každý, přijď na ten den otevřených dveří a přesvědš se na vlastní oči...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru