• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mekáč nebo KFC?

KFC nebo McD?

  • KFC

    Hlasy: 115 29,9%
  • Mekáč

    Hlasy: 174 45,2%
  • Ani jedno

    Hlasy: 96 24,9%

  • Celkový počet hlasujících
    385
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já si stáhnul oficiální ceník na vašich internetových stránkách. Tam bylo to kafe za 40. A když nic jinýho, táta tuhle (omylem) navštívil McDrive a tam to kafe fakt za 40 bylo, takže nevím nevím.

Kozmíku, když tam ,,přijdu a uvidím" uvidím co? Uvidím nakrásně sehrané pečení hamburgerů. Hmm, to jsem toho viděl... Ale kde uvidím, jak se míchají masové směsky, kde uvidím co se do nich všechno mele a z čeho se dělají housky?

Takže mi zbývá opravdu jenom věřit poměrně věrohodným článkům, se kterými jsem se setkal na internetu a nevěřit tobě (a tomu, co se píše na stránkách McD).

Btw dneska spolužáci navštívili houfně McD. Tak uvidíme, jestli nestráví noc sezením na toaletě. Ale vím, že já jsem si dal pěkně řízeček, hranolky, vešel jsem se do 150ti kaček a byl jsem spokojenej. Oni do toho vrazili cca 200 a pak stejně ještě nakupovali párky v rohlíku (a nazávěr ze mě ještě ve vlaku loudili svačinu). A to bych řekl, že já toho zblajznu víc než oni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, nevím, v USA se při výletech převážně stravujeme v V McDonald's, Jack in box, King Burger a podobných - pokud jde o množství, tak musím přiznat, že ta jejich buchtovitá žemle a hranolky dokáží zaplácnout žaludek, ale takový losos na másle s bramborem, nebo krocan s nádivkou - to je jiné pošušňáníčko.
 

DeletedUser

Guest
ani jedno :D

ale sem tam je chut na:
Mc cheese
KFC mimitwistr (v B-smartu)

A když jsou slevový kupony nebo fakt vyjímečně bigMaC :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já si stáhnul oficiální ceník na vašich internetových stránkách. Tam bylo to kafe za 40. A když nic jinýho, táta tuhle (omylem) navštívil McDrive a tam to kafe fakt za 40 bylo, takže nevím nevím.

Není kafe jako kafe. Táta si dal zřejmě Latté, to je větší, je v něm našlehané mléko a stojí 37 až 40 kč (v závislosti na tom, jakou přesnou cenu si restaurace určí). Obyčejné Presso je ve všech restauracích za 20 kč

Johne: Díky, ale o tvoji fotku jak loudíš jídlo z mekáče nemáme zájem :crazy
 

DeletedUser

Guest
ja ani jedno protoze madr mi to zakazuje jíst kdyz mi je totiž 9 let:mad:mad:mad:mad:mad:mad:mad
 

DeletedUser

Guest
Tvá "mádr" je velmi rozumná a prozíravá žena. Měla by dostat metál :yes
 

DeletedUser29967

Guest
Nooo... bydlím v miniii městě... tu nejsou také obchody :p
 

DeletedUser11059

Guest
Fuj !!!!!!!!!!!!!!!!! , tohle téma jako bych ani neviděl.
...
hlas byl jasně dán za C (jako vždy C je správně :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru