• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mohli by vylepsit

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Proč vypínat prémiové funkce, když spoustu z nich usnadní hráčům hru a mohou se tak věnovat příjemnějším věcem, než jen klikáním vojska, zadáváním staveb apod.? Spoustu hráčů nemá tolik času, aby zvládalo hrát s více vesnicemi, a právě proto je zde správce účtu, pomocník na rabování, díky čemuž hráči mohou hrát naplno, aniž by u toho museli sedět 12 hodin denně.

Vlajky na každém světě nejsou, obchodování s prémiovými body je určeno zejména pro ty hráče, kteří by si jinak prémium nemohli dovolit zakoupit. Takto si na něj mohou "sami vydělat".

Zkracování staveb? Ano, to je určitě prémiová funkce, která dává velké výhody tomu, kdo ji používá. Bohužel deaktivace této funkce na některém světě se nechystá.
 

DeletedUser2005

Guest
...ach jo Kozmi,nevím jestli zrovna mně to děláš Ty chlape naschvál,že na mé příspěvky reaguješ úplně jinak,než bych očekával,řekl bych že úplně od věci...nepíšu vůbec o prémiových funkcích,jako je rabování a další,které na světech fungují již spousty let...píšu o věcech jako je urychlení dostaby,nákup surovin za premium a dalších "vymoženostech" které ze hry dělají již doslova komerční záležitost...to opravdu nečteš o čem píšu...?...tyto věci nahrávají lidem,kteří se nebojí a mohou investovat horentní sumy do hry,čímž se absolutně odděluje um,píle a zkušennost od toho druhého,pro což mám svůj název který zde ovšem raději zveřejňovat nehodlám,nerad bych někoho urážel...pročti si prosím také můj příspěvek o plánovači útoků,který jsi taktéž nejspíš přečetl v rychlosti a nějak Ti asi unikla pointa...:wacko
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Otázkou je, co jsi myslel pod pojmeme "klasický svět". Já to pochopil jako svět, kde bude jen prémiový účet a ostatní prémiové funkce ne, proto byla má reakce taková, jaká byla.

Zkracování doby výstavby? Ano, ovlivní to hru a hráči, kteří mají dost prémiových bodů tím získají velkou výhodu. Ovšem vývojáři hry neplánují tuto prémiovou funkci vypínat. Hráči ji používají, někteří častěji, jiní méně, ale pravda je taková, že Inno určitě nebude vypínat prémiovou funkci, která je u hráče hodně používaná.
Obchodování s prémiovými body? Zde ti trochu uniká pointa toho, co tato funkce je. Psal jsem to už zde na fóru několikrát, ale ve zkratce to zopakuji. Tuto funkci jsme vytvořili z toho důvodu, abychom dali možnost také těm hráčům, kteří si nemohou dovolit nakoupit prémiové body, nějaké zdarma vydělat. Jasně, hráč, který chodí do práce a vydělává peníze, nemá problém si prémium zakoupit, ale co studenti, školáci či dokonce předškoláci? Ti si hůře na prémium vydělají, tak proč jim zakazovat možnost získat prémiový účet i bez toho, aniž by za to museli platit?
Funkci jsme jako první spustili na S34, po měsíci jsme udělali hromadný průzkum k této funkci a výsledek?

1. Líbí se vám funkce Obchodování s prémiovými body?

Ano - 79%
Ne - 21%

2. Používáte funkci Obchodování s prémiovými body alespoň 1x týdně?

Ano - 36%
Ne - 64%

3. Jakým způsobem funkce používáte?

Získávám tím suroviny - 9%
Získávám tím PB - 36%
Získávám tím obojí - 13%
Funkci nepoužívám - 42%

Hráči funkci využívají, však téměř 80% všech hráčů na daném světě označilo možnost, že se jim funkce líbí. A nejen na základě těchto výsledků, ale také na základě výše uvedených skutečností, proč je tato funkce ve hře, ji určitě neplánujeme na některém z dalších světů vypínat. I když, nebudu to vylučovat, hlavní rozhodnutí je vždy na vlastníkovi hry, firmě InnoGames.

bych někoho urážel...pročti si prosím také můj příspěvek o plánovači útoků,který jsi taktéž nejspíš přečetl v rychlosti a nějak Ti asi unikla pointa.


Fórum čtu průběžně téměř celé, ovšem není v mých silách na každý příspěvek na fóru reagovat. Pokud mám k danému tématu co napsat, napíši, pokud nenapíši, nemám tam k danému tématu co dále dodat.
 

DeletedUser2005

Guest
...neměl jsem v úmysllu jakkoli posuzovat,či dokonce hodnotit Tvou práci pro DK,to v žádném případě,je to činnost záslužná a velice plodná...jen jsem měl pocit,že právě pro ty začínající hráče,potažmo i staré ostřílené pamětníky,by nebylo od věci spustit svět,kde by si opravdu každý mohl ověřit své umění hry bez obavy,že bude outsider v porovnání s těmi,kdo si mohou všechno koupit...vydělat si na ostatních světech premium,je samosebou možnost každého jednoho a záleží na jeho aktivitě atd,ale proč nezkusit nabídnout hráčům svět,jakým byla třeba dvojka...svět,kde byla síla vyrovnána a i ten absolutně nemajetnej človíček si mohl dokázat,že na to má víc,než někdo,kdo má plný kapsy peněz...spoustě lidí by určitě udělalo radost,kdyby mohli hrát jen s tím,co dokážou...to je myslím si ten hezkej pocit ze hry,když si uvědomím,že mám stejné šance jako všichni ostatní...to je ta radost ze hry...a i když budu školák bez peněz,premko si opatřím právě tam,kde se to dá a následně si je aktivuji na tom jak píšu "klasickém"...inno by o nic nepřišlo a věřím,že by hromada lidiček měla radost z možnosti rozdat si to na stejné úrovni s každým...to je v podstatě ta pointa,alespoň z mého pohledu...někde jsem to tu již četl a bylo to trefné,dosavadním nastavením nových světů je postavenej trabant na úroveň mercedesu...:(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Však podobný svět jsme spustili nedávno - S38
Rychlost hry je 2, bez kostelů, bez vlajek, dokonce také bez lučištníků, abychom dali naprostý základ hry. Jasně, počet hráčů v kmenu nemůžeme nastavit na neomezený či 1000, musíme brát v potaz celkový počet hráčů a k číslům, ke kterým jsme dosahovali v době rozkvětu hry, bohužel už těžko dosáhneme.

Ohledně prémiových funkcí jsem psal už výše.
 

DeletedUser33829

Guest
Jasně, hráč, který chodí do práce a vydělává peníze, nemá problém si prémium zakoupit, ale co studenti, školáci či dokonce předškoláci? Ti si hůře na prémium vydělají, tak proč jim zakazovat možnost získat prémiový účet i bez toho, aniž by za to museli platit?
Předškoláci?:shock Jak můžou předškoláci hrát hru?:scratch Je jen velmi málo předškoláků co by umělo číst, psát a počítat a bez toho tuto hru hrát určitě nemůžou.
Vydělávat peníze a ne jen předškoláci nemůžou, to by bylo porušování Zákoníků práce, ale tak někteří dostávají kapesné, spíše horší by pro ně byla transakce peněz, ale Inno jde v tomto jim na ruku jako získávání PB z kreditů na mobilu.

Jak to tak čtu, pak by se morduchajovi líbil asi nějaký klasik svět, u nás to nazvali Projekt, ale to už bylo před čtyřmi roky, u nás to nakonec spuštěno ani nebylo a Inno už nic takového asi plánovat nebude.
http://help.divokekmeny.cz/wiki/Projekt
 

DeletedUser40852

Guest
Nevím proč by předškoláci nemohli vydělávat peníze. Ano, dětská práce je zakázána, ale existují výjímky. Např. děti - herci. Hrají ve filmech, v reklamách, v divadlech apod. A myslíš že to dělají zadarmo??? Nedělají. Peníze za ně inkasují jejich rodiče. Takže jak je vidět i děti mohou vydělávat peníze a žádný zákon není porušen.
 

DeletedUser40852

Guest
Ano to je pravda, jenže tady se nebavíme jaká musí být povolení. Ať má rodič(zákonný zástupce) povolení jaký chce, tu práci ve finále odvede to dítě a za tu odvedenou práci dostane plat.
 

DeletedUser

Guest
Jistě, a také jsem napsala, že nejde o finance :)
[SPOIL]ať už se některým líbí nebo ne, věkové složení hráčů stejně neovlivní, je to věc rodičů, jak moc svoje ratolesti nechávají na pospas virtuálnímu světu. Děti jsou zvídavé a dokážou mnoho věcí okouknout i bez čtení. [/SPOIL]
 
Nahoru