• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
To slyším poprvé, že si někdo píše příchod/odchod hráčů a důvod odchodu. Strašně si to komplikuješ, nedělej si z toho firmu, je to pouze kmen. :D
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj já bych zjednodušil jak je možnost vyběru poze pro duvěryhodne skryte a klasika dal bych tam možnost volby než to takhle překlikávat je to zdlouhavé a nepřehledné.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Návrh, který ti ušetří 1 vteřinu času? To jsem vážně nečekal. :eek:
 

DeletedUser40852

Guest
Tak to jsem se fakt zasmál, on ti někdo fakt píše čas příchodu a odchodu a důvod??:-D:-D
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Seniorita,Zkušenosti z kmenem apod.

Podle toho se soudi kdo má větší právo na povíšení
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
čau, nešlo by to udělat tak aby, Moderátor kmene nemohl mazat či editovat-(Upravovat) příspěvky od zakladatele nebo to tak je ?
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Adiku, za prvé do funkce moderátora jmenuješ pouze zkušeného člena, který ví co smazat může a co ne…
Za druhé celé to je o důvěře.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Těžko se pozna důvěra i hrač ktery, semnou hraje dlouhou dobu muže podrazit.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Opět musím argumentovat tím, že se jedná pouze o hru a není potřeba to převádět do reálného života. Nesvěřuješ danému hráči svůj život, ale pouze fórum kmene. Zatím se mi nikdy nestalo, že by mi nějaký moderátor smazal příspěvky v kmenu nebo podobné prasárny.

Pokud je hráč jednou moderátor, může upravovat příspěvky od všech hráčů včetně těch, kteří mají vyšší hodnost. Je to tak všude a nevidím důvod to jakkoliv měnit.
 
Nahoru