• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
jen úvaha: když u poloviny oznamek to klikátko "zveřejnit" je, proč není u všech, nebylo by to snazší ? :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Protože by tu možnost museli "zbytečně" přidávat ke každému druhu oznámení. :Jester
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
jj, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :D přijdu na to jak to obejít a zveřejnit přes odkaz :p
 

DeletedUser33829

Guest
Někteří by určitě se na fóru pochlubili oznámením o úspěchu či denním úspěchu a mohou to jedině přeposlat, ale pokud někdo má "spam" v oznámení, tak to ani nezaregistruje, na fóru je to přehlednější.:)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj

Myslím že by bylo lepší zaolžit více práv:Správa rezervací a pod.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nemyslím si, že je potřeba více práv. Například Správce rezervací mi přijde naprosto zbytečný. Kmen má řídit vedení a hlavně neslouží k tomu, aby se z kmene stala společnost, která má na každou činnost své odborníky.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
podle mě by to bylo dobré: Nebo zakladateli přidat možnost udělit např tzv:Veterána či radu starších pro ty co už jsou ve kmeni delší dbu jako odměnu či učitele.



Nebo ty možnosti dejte alspon my
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
A k čemu by to bylo dobré? Přijde mi to zbytečné. Pokud chceš hráče nějak rozdělit, můžeš využít titul a nebo dát hráčům právo důvěryhodného člena.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
důvěrohondý člen má každý pokuď někdo poruší pravidla kmene tak mu je sebrán na dobu určitou to je ten ban.Je to skoro celé fórum až na skryté části pro správu kmene.zbytečné né jako motivace za dlouhodobé hraní a aktivitu ve kmenu.
 
Nahoru