• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Jsem rád ze mě někdo chápe :) :D .


Jinak přidal bych tu i nějaký dárek k narozeninám když někdo má např 100 aktivovaných pb nebo zrovna ten bonus neaky lepší.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Víš, ne všichni si to ovšem do hry píší, mnozí smyšlená data. Proto je odměna za roky služby, to je nezkorumpovatelné. :)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá jo takhle nó to máš pravdu no :) to mě zrovna ani nenapadlo .:)

A ještě jeden takový návrh vůbec netuším proč tomu tak je ale když je kmen a na veřejném popisu -(Vlastnosti+popis kmene), Nelze dát žádné úpravy textu tím myslím barevný text a velikost textu a další.

Byl bych rád kdyby se to tam dalo něak dát děkuji :) .
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Když použiješ odkaz pro url adresu - budeš mít text modrý.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Adiku, upravovat velikost či barvu textu v profilu hráče/kmene určitě neplánujeme, protože asi si dokážeme pak všichni představit, jaké šílenosti by nám v profilech vznikly.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá ano díky.

A alspoň založit v zebříčku hráčů hráče ez kmenů by taky nešlo když , chci hledat hráče musím hledat mezi mnoha v kmenech a určitě by se každýmů lépe hledalo kdyby to bylo i něak v zebříčků odděleně ti kteří v kmenu nejsou mám dojem že na Grepolisu to tak šlo.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ďekuji. A dobré k tomu že zbytečně nemusíš hledat mezi x hráčí ve kmenech je to rychlejší pro nábor pak se to mate.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Všiml jsem si že ten chat co je v pravo dole někdy vynecháva nešlo by to opravit??

Jako že my příjde zpráva od hráče ale nevydím to musím jít přímo do zpráv abych ji vydel .
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máte někdo stejný problém, že by vám chat vynechával? Ať zkouším, jak zkouším, chat mi funguje normálně.
 
Nahoru