• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ono to dělá tak že dotyčný mi napíše zprávu a ona se my tam okamžitě neoběví jen že mám novou zprávu a abych , si ji přečetl musím nahlédnoud do zpráv a ten chat rozkliknout jako zprávu.
 

DeletedUser40852

Guest
No když myslíš, nevim kdo se tu po srazu na foru chlubil že je nejchytřejší :-D:-D jinak ty odměny a doprovodné hry jsou na DK už dost dlouho. Ale to ti asi uniklo.:-D:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Denní bonusy jsou tu od ledna, to jsem si tenkrát všiml tady na fóru.
Máš jezdit na srazy, když si tak věříš, nebo jen internetová kecka, co?
Já mu poradil, ale vidím, že Tebe to dráždí i tak.:D
 

DeletedUser40852

Guest
Jj ty radíš každému :-D:-D:-D jsi takový kříženec Děda Vševěda a Všeználka:-D:-D, a když nevíš, tak to buď zakecáš jinými nesmysly a nebo se vymluvíš, že jsi zrovna chyběl :-D:-D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pánové, a co je v tom Vašem povídání za nový nápad do hry?
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jak píše Biblos, Vaše konverzace nemá nic společného s návrhem na zlepšení hry. Pokud si chcete jen tak povídat a vyměnit si názory, změňte prosím vlákno.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
• Ryze soukromou komunikaci mezi dvěma uživateli směřujte do soukromých zpráv v případě, že její důsledky nemají žádný dopad na další uživatele fóra (smyslem je zejména zabránit diskuzím o počasí na světových podfórech apod.).
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Tak mě teď napadlo. na s.46 jsme měli hojně popsané nepřátelské vesnice, ale když jsme je zabrali, ti hráči si ty popisky nesmazali, takže u mých vesnic jsou popisky od soukmenovců, které jsou úplně zbytečné. rád bych do hry přidal možnost mazat popisky hráčů u tvých vesnic (ty co máš s nimi sdílené samozřejmě)
 
Nahoru