• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh - Nová pravidla fóra

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já nepředhazuji, jak jsou jinde jiná.
Jenom chci, aby tady byla ta nejlepší :)
Bohužel chápu, že Ty chceš, aby byla pravidla nejlepší pro DK tým a tedy jednostranný "pořádek", což nefunguje, když tu jsou hráči hodně nespokojení, přestože je jim vnucováno, že je současný systém skvělý a spravedlivý.
A vážně když vidím ty Tvoje neustálé úpravy něčích příspěvků, je mi do pláče.
Právě proto chci změnu, personální jsem navrhoval, té se nedožiji, ale tak to chce aspoň změnit pravidla ve prospěch hráčů a spravedlnosti. Doufám, že aspoň Kozmicz je rozumný, ví, co je pro všechny nejlepší, a podle toho rozhodne...

Opravdu nijak nechci idealizovat to, co se děje jinde.
Španělsko - trestání za angličtinu na fóru, 4 Biblosové ve speed sekci :D Problém je jen v tom, že těm hráči už asi všechno zbaštili :D Ale vždycky, když tam přijdu, mé srdce zapláče...
Portugalsko, Nizozemsko - zakázán AJ ve hře, možná i na fóru
Francie - zakázána angličtina na fóru
.hu, .us - nejspíše bany za češtinu v případě neuposlechnutí nutnosti psát aspoň s anglickým překladem na konci textu
atd.
Ale tohle vážně není nic, co bychom světu měli závidět. Nějaký útisk menšin a podobně. Je škoda, že tohle lidi vnímají často ze svého nacionalistického pohledu. Ale zkuste si pak na nějakou jazykovou verzi jít a hrát tam... Není to nic příjemného, když pak ještě dochází k věcem, že doslova hrozí tresty za národnost bez ohledu na to, zda člověk angličtinou promluví nebo ne (jen prostě nějak někde vyplyne národnost najevo, tak člověk třeba nedostane výhru za speed apod.).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ano, proto stávající pravidla nemají naprosto nic o tom, že je tu nějaký jazyk zakázán. A jak se zachovala hráčská komunita, když se tu objevila ruština, maďarština? Přesně jak píšeš Ty. Nejsou to moderátoři, kdo by tu šířil jazykovou nesnášenlivost.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Navrhovaná pravidla mají to, že lze komunikovat jen v angličtině, češtině, slovenštině.
Tedy když nějaký Němec něco napíše v němčině, vlastně za to může být potrestán.
To já nechci a o to mi jde.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Ale ono vůbec nejde o to, jak kdo mluví nebo píše. To není problém. Je mi teď poměrně jedno, jestli pravidla umožňují či neumožňují aby tu (možná někdy) psal němec nebo maďar (a proč by to dělal?).

Největší problém tohoto fóra je nadřazenost v chování některých moderátorů. Věřte že by bylo mnohem méně problémů, pokud by se moderátoři k diskutujícím chovali zdvořile a s úctou, tak jak to požadují po hráčích.

Nestojím o to aby mě nějaký 17-letý týpek ve zprávě urazil, a to jen ze své moderátorské pozice.
Pokud se budou moderátoři chovat nadřazeně, problémy tu budou věčně.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No vidíš, a z Tvého příspěvku nečpí nadřazenost? Proč by někdo v 17 nemohl mít "víc rozumu" než jiný v třeba v 35? Každý člověk je přeci individuální. Každý máme určitý způsob projevu. Jsou věci, co se tolerovat dají, určitá specifika, ale jiné, které prostě ne. Jenže Vy tu většinou chcete, abyste směli vše, urážet nás, psát vulgárně, vyhrožovat, vést tu politické rozpravy. Současná pravidla se Vám zdají málo benevolentní, protože pořád nedokážete pochopit, co to je moderované fórum. A nemálo tu bylo příspěvků, že chcete pravidla jako mají v Německu a jinde. A když je sem dáme - jaké jsou reakce? Naprosto stejné - pravidla jsou špatná! Tak jak mohou být špatná, když jsou téměř stejná jako ta vychvalovaná německá? Liší se jen v určitých drobnostech a to spíš ke zmírnění přísností, které jsou v originálu.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
V čem vidíš nadřazenost? V tom že chci slušné chování od moderátora? Ano, i 17-letý se může chovat slušně, bez urážení. To o té slušnosti a úctě co je v pravidlech, by se mělo týkat i moderátora.
Jinak to, co píšeš mi nedává smysl. Proč používáš množné číslo? To jako na tomto fóru platí princip kolektivní viny? Když se tu někdo v minulosti nechoval slušně, tak se tu bude ke všem přistupovat jako k problémovým?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Četl jsi vůbec ten nový návrh?

• Každý uživatel fóra je povinen se k ostatním chovat zdvořile a s úctou, neboť se na fóru sdružují různé věkové kategorie.

Vidíš tam snad něco jiného, než o čem píšeš?

A v mém příspěvku je většinou, takže nic o kolektivní vině. Opět je tu moderátorovi vkládáno něco, co v příspěvku nezaznělo. To je právě o té komunikaci.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Ale ono vůbec nejde o to, jak kdo mluví nebo píše. To není problém. Je mi teď poměrně jedno, jestli pravidla umožňují či neumožňují aby tu (možná někdy) psal němec nebo maďar (a proč by to dělal?).

Největší problém tohoto fóra je nadřazenost v chování některých moderátorů. Věřte že by bylo mnohem méně problémů, pokud by se moderátoři k diskutujícím chovali zdvořile a s úctou, tak jak to požadují po hráčích.

Nestojím o to aby mě nějaký 17-letý týpek ve zprávě urazil, a to jen ze své moderátorské pozice.
Pokud se budou moderátoři chovat nadřazeně, problémy tu budou věčně.

Své tvrzení dolož faktem !!!
 

DeletedUser25426

Guest
Tak sleduju, jak se tu bavite o nadrazenosti, mezilidske ucte a slusnem chovani vubec ;) Biblos se snazi vysvetlit, ze je vse v pohode - a ejhle...
Vleze sem edelweiss a udela presne to, co je nekterym lidem vytykano - stroze nekomu zacne poroucet, jeste s tremi vykricniky :shock
[SPOIL]a pritom chce "dukazy" - i kdyz ze sve pozice by mel vedet, ze zverejnovani komunikace s teamem neni povoleno...[/SPOIL]
 
Nahoru