• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh - Nová pravidla fóra

DeletedUser25426

Guest
Ale ale - stejne musis mit posledni slovo, a zase s vykricnikama :rofl.
Bud se nad sebou zamysli nebo se neprojevuj - protoze tohle je prinejmensim podivne ;)
[SPOIL]Blby je, ze uz se tomu clovek ani nemuze smat, bohuzel...[/SPOIL]
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
O tom kam, co a jak budu psát si rozhoduji já sám. !!!
 

DeletedUser

Guest
Možná by nebylo od věci,napsat nějak příručku pro ty,co mají jméno odlišené jinou barvou. Někdo tu po řadových hráčích vyžaduje slušné chování a z některých příspěvků jistých nejmenovaných tu srší arogance a nadřazenost.

Takže zaveďte pravidla i pro vrchnost.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Zajímavé, když napíšeme stylem, jakým tu běžně uživatelé píší, tak je to nadřazenost a arogance. Není to spíš o tom - podle sebe hodnotím tebe? Hmmmmmmmmmmmm
 

DeletedUser

Guest
Jo to by jsi nebyla Ty,aby jsi něco takového nenapsala ............ jen si to omlouvej. A byla bych Ti vděčná,kdyby jsi na mě nereagovala,pokud to nebude vyloženě na Tebe.Vyhneš se udělování upozornění.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jak víš, že to bylo na jen na Tebe? Ještě ke všemu i vztahovačná, ach jo. A tento příspěvek je opravdu reakce jen na Tvůj příspěvek. Bych napsal jedno přísloví, ale to by jsi asi nerozdýchala, tak raději ne ... :D
 

DeletedUser

Guest
Ještě že mě prostorově výraznější ženy neumí urazit.
Opět jsi svám příspěvkem něco ukázala.Mimochodem v tiketech jsi taky úžasná.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Své tvrzení dolož faktem !!!
Rád bych, ale co vím, vždy byly ty problémové příspěvky nakonec smazány. Ono totiž jakmile se začal moderátor chovat nadřazeně, vyvolalo to ostrou reakci diskutujících,, následovaly bany a smazání části příspěvků. Nevím edelweissi kde jsi byl když se vedly diskuze ve vláknu světa 19 a nebo vláknu světa 27... Možná ti biblos může popovídat kolik hráčů tam dostalo ban, kolik příspěvků bylo smazáno... Ale biblos kdesi psala že máte možnost si to vytáhnout. Tak dokázat to, co jsem tady napsal,, snad problém být nemůže.

Právě proto jsem tady psal,, aby se moderátoři chovali k ostatním podle pravidel, které po ostatních vyžadují. Ze zkušeností vím že většinu (použiji biblosův příměr) - většina problémů tady na fóru, kdy se diskutující pustili do hádky s moderátory, byla způsobena necitlivým, nespravedlivým nebo neuctivým chováním moderátora k diskutujícímu.


[h=2][/h]
 

DeletedUser36340

Guest
Ještě že já nejsem moderátor :)) ,tady se člověk opravdu nenudí.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já jsem řadový hráč a nenudím se stejně :D
Nelíbím se moderátorům, nelíbím se hráčům... Není to jen o pozici. Je to i o tom, jaké názory kdo zastává, jak jsou populární a jak si za nimi jde. Jestliže je tu někdo jako já, kdo se nechce vzdát žádných názorů a nemá je zaměřeny čistě na podporu určité skupiny lidí, je zcela pochopitelné, že je v nemilosti téměř všech.
Biblos má zase ideologii pro jednu skupinu lidí (DK tým). Tam má své největší příznivce.
Ale samozřejmě existují i pracovití a spravedliví lidé, kteří si dokáží získat přízeň všech - často proto, že jsou v pozadí všeho dění a přitom vykonávají svou pozici, jak mají, a chovají se příjemně ke všem.
 
Nahoru