• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

DeletedUser37060

Guest
No, básniť veľa ľudí nevie :D Ale napísať príbeh paladina v prvej osobe znie zaujímavo :scratch :)
 

DeletedUser36491

Guest
Ahoj, dostal jsem takový nápad. Jistě tu již něco podobného bylo a já přišel na to jak to zdokonalit. Jak vím, konají se soutěže, jejichž vítězové dostanou nějaké prémiové body. Mě napadlo zapojit trochu více literatury. Př. Co takhle dát soutěž o nejlepší povídku (příběh) - v ICH formě, jako by spisovatel byl jeden z vojáků v DK. ?

Nebo: Napsat nejlepší báseň na téma "můj přítel paladin" :D ?

Či oba dva nápady do hromady, jen ať si hráči vyberou.

Na takovou soutěž by bylo zapotřebí nechat hráče poněkud...rozepsat - k tomu je zase zapotřebí výborná porota, aby ohodnotila kvalitu slohových prací. (Chce to někoho, komu nebude dělat problém vše přečíst a ohodnotit). Co vy na to?

PS: Já osobně bych si vybral tu povídku, člověk snáze ovlivní, zda-li bude smutná, vtipná, napínavá, satirická, tragická, atd...

Děkuji za pozornost.

Velmi zajímavé návrhy, něco v budoucnu uskutečnit určitě můžeme, děkujeme.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ale příběhy paladina tu už byly, nicméně jako námět, proč ne.
 

DeletedUser31120

Guest
Tak co byste si rádi dali za soutěž v měsíci Květnu? :king
 

DeletedUser37060

Guest
no to neviem, ale dubnová, nebo-li velikonočná súťaž tu chýbala... :D :p
 

DeletedUser33829

Guest
Vloni jsme měli básně na den otců, tak letos básně na den matek.
 

DeletedUser

Guest
Návrh soutěže - středověk

Ahoj, já bych na květen navrhoval fotografickou soutěž s obecným námětem "středověk". Digitální foťák nebo mobil s touto možností už má skoro každý, a středověkých témat je kolem nás také dost. Možné je také upřesnění - souboj ve středověku (boj, válka, zbraně, štíty, brnění)

Např. fotky z vystoupení historických šermířských skupin, skanzenů, hradů, nebo i inscenovaná fotografie (dva kamarádi s dřevěnými meči nebo jinou atrapou středověké zbraně, v předstíraném souboji...).

Každý by mohl vložit jenom jednu fotografii o velikosti max. 600x600 (čtverec), 600x400 (obdélník, běžný formát 3:2). Větší fotografie by pořadatel zmenšil či upravil do tohoto formátu.

Do fotografie by potom mohl soutěžící vložit logo nebo symbol hry DK (postavu, vlajku, označení např. šlechtice apod.)
A třeba doprovodný text, popisek ... z jaké akce je ta fotka, jaký zážitek měl při focení, co mu ten námět připomíná v souvislosti DK) Orientačně na max. 5-6 řádků.
 

DeletedUser29596

Guest
Tak po MS v hokeji bych rozhodne čekal i nějakou tipovací soutěž k MS ve fotbale :-( Ale koukám zatím tu o tom nepadlo ani slovo a MS začíná již za 2 dny...:cry
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Původně jsme soutěž k fotbalovému svátku plánovali, ovšem bohužel toho v posledních dnech bylo tolik, že na tuto soutěž nezbyl čas. Na druhou stranu také nechceme hráče zahltit jen tipovacími soutěžemi, když ta jedna byla ukončena před pár týdny.
 
Nahoru