• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
a plánuje se nějaká soutěž? :) v katapultu mi totálně chyběl nápad a to jsem už pár kapitol něčeho napsal docela mi to jde ale tohle mělo moc jasně stanovené podmínky a navíc to bylo hrozně omezené :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Samozřejmě, nápadů máme v zásobě dost, ale také by nás zajímalo, jakou byste rádi Vy, aby byla účast hojnější. :hi
 

DeletedUser30368

Guest
Co dát jen název tématu a nechat styl na hráčích, ať graficky, či literárně atd.? :D
 

DeletedUser40017

Guest
Sice asi dobrá myšlenka, ale poté by bylo určitě hodně složité porovnat třeba vynikající povídku se skv+lou grafickou prací. A myslím, že tady by byla jakákoli literatura spíše zastíněna a vyhrála by to grafika :/
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Myslíš to tak, vyhlásit název soutěže a udělat anketu, jak by měla být zpracována? A podle převahy hlasů teprve pak ji vyhlásit?
 

DeletedUser40017

Guest
Myslím, že spíš myslel dát jako téma soutěže třeba Starý hrad a je jedno, jak to hráči zpracují :D Pak bych ale nechtěl být porotou, to vlastně ani nejde :DDD
 
Nahoru