• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jakto, že není žádná soutěž k MS ve fotbale? :(

Už to bylo někde uvedeno, souhrou náhod bylo zrovna spoustu jiné práce, a nevyšel čas, aby někdo tipovačku stihl připravit.
Mimo to se osobně přiznám, že jelikož na MS nehraje ani Český ani Slovenský národní tým, poněkud jsem opoměl sledovat termín zahájení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Téma Starý hrad by bylo dobré jak pro strašidelnou povídku, tak pro komiks. Ale třeba i pro model z lega ... Hmmmmm, není to špatný námět ...
 

DeletedUser40017

Guest
Samozřejmě, že Starý hrad je dobrý námět :D Když jsem ho vymyslel :p Ale určitě se nikdo nebue chtít ujmou poroty. Pak by byla možnost dát za úkol literární i grafické zpracování :) A oboje dvoje by muselo být podmínou :D To by mi přišlo jako docela zajímavá soutěž ;) A určitě by to bylo lehčí i pro porotu :)
 

DeletedUser30368

Guest
Hodnocení...z každé kategorie jeden vítěz, tak super jsem génius, kategorie si ovšem rozhoďte vy a pokud lze dělat více kategorií je taky na Týmu :cool
 

DeletedUser38375

Guest
NÁPAD NA SOUTĚŽ HLEDÁNÍ ROZDÍLŮ ! ve vesnicích divokých kmenů :) šlo by to na několik kol
vždy by kolo začlo v ohlášenou dobu třeba:
1.kolo - 1.7 8:00
2.kolo - 2.7 9:00
3.kolo - 3.7 10:00

atd .. .:cool


Schválně skuste najít tady 5 rozdílů a pak napište jak dlouho vám to trvalo :

Bez názvu.JPG

Samozřejmě nemám to moc propracované použil sem malování :D:D:D:D:D

co si o tom myslíte ?

------------------------
kdyby si někdo myslel že je to lehké nebo těžké.
tak jich mám víc.
nějaký sou celkem hoodně těžký a některý lehký.
 

DeletedUser36491

Guest
Možná by to jako týdenní soutěž bylo zajímavé, uvidíme, nejspíše by to však proběhlo až na podzim.. :) Záleží na rozhodnutí ostatních členů Kmenového týmu, každopádně to navrhnu. :king
 

DeletedUser38375

Guest
a nezapomen připomenout kdo to vymyslel :cool


kdyby jste chtěli můžu vám poskytnout nějaké rozdíly :)

mám jich spoustu ... :cool:cool
 

DeletedUser37060

Guest
nápad sa mi veľmi páči :great

ale mám jedno "ale"... Tie obrázky by mali byť na fullscreen aspoň na 15" monitore s rozlížením 1268 x 1000 :D
 

DeletedUser38375

Guest
ale nápad je to podle me dobrej :)


nejradši bych je vymýšlel sám :D
 

DeletedUser38375

Guest
Už to tady asi bylo . ale nevadí co takhle soutěž o komiks Divokých kmenů nap na téma: Volení nového paladina. Jak jsme se ubránili barbarům. atd. :D
 
Nahoru