• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejhorší film

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27491
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
John: Ja ne, ja se chtela ucit, ale morbuse ten nazev desne nadchl a ja musela koukat s nim... nastesti jsem oba zjistili, ze to asi nebude to prave... :D

Jo a den predtim davali Drakuluv polibek, to bylo taky hodne "kvalitni" :D
 

DeletedUser

Guest
Pulp fiction jsem ještě nikdy nedokoukal. Stratím se v ději a pak když tam naskočí reklamy, usnu. Takže u mě nejhorší film.;)

Můj nejoblíbenější film, viděl jsem ho už 150krát. Johndere kde žiješ co jsi zač?:yeah
Nejhorší film doporučuju Vesmírný průvodce galaxií. V recenci jsem se dočetl, že by to mělo být ve stylu RED DWARF. Dotyčnou která psala recenci bych za trest nechal koukat na průvodce aspoň tejdenv kuse:D
 

DeletedUser7531

Guest
Stopařův průvodce nemá sice moc společného s Červeným trpaslíkem, ale film se mi líbil. Knihu jsem nečetl.
 

DeletedUser

Guest
Mě už bylo divný, že nás je v kině pouze 5. asi jsme splnili minimum.
Prvně v životě jsem s polovičkou utekl z kina .:D
 

DeletedUser

Guest
Takže, nejlepší film u mě je Avatar... nejhorší je podle mě Ohnivé nebe (nedávno to bylo na nově)
 

DeletedUser

Guest
Avatar? A co je na něm tak super? Děj jako kdejaký tuctový film, jen ty efekty a z nich stejně nemáš nic moc, když se na to nekoukáš ve 3D... podle mě prostě slavnej Avatar za moc nestojí.

Stopařův průvodce, kniha je naprosto perfektní, ale srovnávat s filmem to nejde, protože film je spíše jen inspirován, ale ke konci už je o úplně něčem jiným než kniha.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Avatar? ....
Stopařův průvodce, kniha je naprosto perfektní, ale srovnávat s filmem to nejde, protože film je spíše jen inspirován, ale ke konci už je o úplně něčem jiným než kniha.

To je přesně ONO film nedokáže nahradit knihu.

Já jsem četl všechny díly Harry Potter .. kniha dobrá .. s filmu my bylo dost zle,když jsem věděl jak to je a jaký guláš z toho udělali.

Kolik toho dost podstatného vynechali a zaměřili se na hloupusti.
Pak děj vypadal jako,když by někdo s knihy vytrhal každou 10 stránku a sem tam i nějakou tu kapitolu.

Proto film a knihu když dám na misku vah ... kniha vyhrává na celé čáře.:thumb
 

DeletedUser

Guest
Tak ono to asi ani jinak nejde, konečně jsem se odhodlal přečíst Pottera, už jsem u pátého dílu. Ale myslím, že na to jak po tom všichni šílí tomu něco chybí. Jo fajn kniha, ale fajn knih už jsem četl spoustu, prostě pořád tomu cosi malýho, drobounkýho chybí někde ... já nevím jak to popsat.
 
Nahoru