• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser27267

Guest
Co se týká té verze Kozmi ..

Živé žebříčky

- Body a pořadí se nyní aktualizují bezprostředně po změně, už nebudete muset čekat.

Živé žebříčky už tu byli .. když jsem začínal v roku 2008 vždycky se to načetlo hned a proč se to vlastně předtím změnilo .. a teď zas ?
pokud se nepletu nekdo mi rikal,ze kvuli nejakymu pocitani armady ci co...aby utocnik nemohl zjistit neco o armade nepritele nebo tak neco nevim presne...jestli je to tak opravdu nevim

a ja mam par dotazu...

- Zobrazení souřadnic je umístěno přímo na mapu tak, aby tam bylo více prostoru pro samotné mapy.
tohle krapet nechapu...

jinak to tlacitko mapa me celkem štve bylo na idealnim miste...hned vedle sipek zmeny vesnice nechapu jak tohle muze nekdo nenajit
dal by me zajimalo zda se bude neco menit na tech velkych hroznych tlacitkach ktery tam v posledni verzi pridaly.zda se budou moct dat nastavit na drivejsi vzhled nebo to tak zustane na pevno....

a pak mam dotaz na soucasnou verzi.da se vypnout ta graficka blbustka ktera vyskoci na mape pri kliknuti na vesnici?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
K tomu zobrazení souřadnic - takto je to nyní na Betě:

Mapa
[SPOIL]
Beta_mapa_verze_8.17.jpg
[/SPOIL]


Jakou grafickou "blbůstku" máš na mysli? Můžeš případně udělat print screen?
 

DeletedUser27267

Guest
kdyz na mape kliknes na nejakou vesnici vyskoci ti tlacitka jako nahled vesnice,zobrazit hrace,napsat zpravu,pridad k favoritum atd atd...tohle mam na mysli...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Co se týká té verze Kozmi ..

Živé žebříčky

- Body a pořadí se nyní aktualizují bezprostředně po změně, už nebudete muset čekat.

Živé žebříčky už tu byli .. když jsem začínal v roku 2008 vždycky se to načetlo hned a proč se to vlastně předtím změnilo .. a teď zas ?

Vážně? Já mám pocit, že se to vždy aktualizovalo až s určitým časovým opožděním a to jsem s hrou začínal po 14 dnech od jejího spuštění...

Ahoj.

Bude v tomto novom update 8.17 vyrieseny problem s hromadnou rekrutaciou?

cislo

Na to nejsem schopný přesně odpovědět. Dnes ráno stejný problém hlásili v Holandské verzi hry, takže to bude dokonce globální problém. Chyba je v serverech a je zapotřebí důkladnější opravy, takže kdy přesně to bude? To nejsem zatím schopný říct...

pokud se nepletu nekdo mi rikal,ze kvuli nejakymu pocitani armady ci co...aby utocnik nemohl zjistit neco o armade nepritele nebo tak neco nevim presne...jestli je to tak opravdu nevim

To je v případě poraženého protivníka. Ten se aktualizuje s časovým opožděním právě proto, aby útočník nemohl zjistit, kolik jednotek obránci zničil při útoku.
 

DeletedUser27267

Guest
horsi je,ze ta doba byla pres 4 hodiny coz bylo podle me celkem dlouho:)
a zaroven se tak dlouho ceka na vlajky za porazeny jednotky:)
 

DeletedUser15465

Guest
Dosažené úspěchy

(...)
- Dejte nám vědět, co byste chtěli ještě v této oblasti zlepšit!

Více stupňů ocenění (
úspěchů) + vylepšit jejich rovnováhu.
Z názvů pro stupně si jistě každý vybere - může být Kámen, Ocel, Platina, Měď, Mosaz, Mramor, Obsidián, Stammium (zvláštní to sloučenina).. Stačily by 2 nové stupně..
Co se týče vyrovnávání - některé ocenění máte na Zlatu poměrně brzy - Plenitele, Kupce, Krésus. Některé si může člověk zařídit sám - útok na sebe sama, věrný přítel.
A některé jsou zase celkem těžko dosažitelné - Oběť, Vandal (většina z nás bourá jen hradby a občas i nějakou tu budovu, beranidla jednoznačně u většiny hráčů vedou), Zmrtvýchvstání. Také upravit kritéria pro Řezníka - nemuselo by dojít k naprosté likvidaci (100%) nepřátelské armády, ale jen velké většiny (90%-98%)

Dále bych zkusil zavést pár nových "epických" ocenění. Třeba Válečník - ve válce kmenů umístění mezi top5 hráči podle výsledků (teď ještě podle čeho by se to určovalo,že). Nebo Dobyvatel - zaber více než 50% vesnic aspoň 2(5,10,25... hráčům.

DK sice nejsou pro sbírání ocenění, v DK se sbírají vesnice.
Nicméně ocenění nejen jako takový grafický bonus (i jako indikátor toho, že hráč už má/měl na kontě pár M, když má v profilu ze staršího světa dva řádky zlatostříbrných čtverečků) získaly svůj význam.
 

DeletedUser

Guest
Aktualizace

Zdravím, dnes se mi Dk. aktualizovaly a já mám jeden problém ohledně tlačítky odhlásit, nemohu ho tam najít :scratchJak vždy bylo tlačítko odhlásit, tak je tam nastavení... Díky za odpověď :)
 

DeletedUser34317

Guest
No jo, prý to je kvůli nováčkům, na lidi, co to hrají už nějakej pátek, se "káká".

Bych za tenhle paskvil vzal všem zaměstatncům INNO plat, jediná dobrá věc, je přidané souřadnice na mapě.

Navíc jsem si všiml nové verze grafiky na mapě (je to v nastavení), nevím jestli to je už delší dobu, ale málem jsem se pozvracel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Odhlášení máš úplně dole na stránce - asi chtějí, abys tu byl nonstop, když ho nenajdeš ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Za chvíli to odstraněj úplně a bude možnost se odhlásit jen přes skript, aby sis musel kupovat PÚ :rofl
 
Nahoru