• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
Opravení chyb můžeme očekávat v další aktualizaci, my to nijak bohužel urychlit nemůžeme. Za vzniklé nepříjemnosti se velmi omlouváme.

Co se týká těch neplatných znaků v názvu vesnice, tak netuším, co se stalo. Pokud se nikdo další s tímto problémem nesetkal, napiš prosím na herní podporu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Po úterním update přibylo ke znakům, které vadí právě "ů". Takže Vesnice barbarů už nemůžete dávat. Asi se systém těšil na krásná jména vísek a naštvalo ho, že si tam hodně hráčů nechává vesnice barbarů ... Kdo ví?! :D
 

DeletedUser25426

Guest
Vtipný je, že pokud se vesnice jmenuje Vesnice barbarů, tak to jde, ale pojmenovat tak jinou už nelze :D
 

DeletedUser30960

Guest
:rofl

Už žádné "Přijmout přeposlaná oznámení" nebo "Akceptovat oznámení" nebo jak to bylo, ale nyní je to, světe drž se: "Přijmout obchod"

:rofl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Nesměj se přeci, INNO se tak snaží, aby nám hra nezevšedněla, když už do ní rveme prachy :D
 

DeletedUser32783

Guest
lišta

zdá se mi to nebo po update nejde hýbat ničím v přepracovat rychlý náhled ??? zkoušel jsem IE, Operu i chrome. :shock
 

DeletedUser30198

Guest
Nezdá se ti to, mi to taky nejde. Teď jsem to zkoušela. :hi
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že app na android pro DK už se asi nejspíš nikdy nedočkám. Proč to dělat pro 60% hráčů, když to stačí pro těch dalších 10%. :D
 
Nahoru