• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odpočítávání konce světa 17

DeletedUser25155

Guest
ne nedluzim:wacko

30.12.13 11:53 Převod -500 260 to: coopka

<tbody>
</tbody>

to jen pro ty ostatni rejpaly
 

DeletedUser37067

Guest
Chci se také připojit ke gratulaci k vašemu těžce vydobytému vítězství. Byla to opravdu dlouhá bitva. smekám před fishmarem, je to neuvěřitelný bojovník, který se nikdy vezdá
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Sláva vítězům, čest poraženým - tady to platí dvojnásob. Demoliční četa zvítězila ...
 

DeletedUser33838

Guest
Předem bych chtěl sklonit poklonu Fishmarovi, který se jako jeden z mála, né-li jediný, nevzdal a bojoval až do konce, myslím, že by si zasloužil alespoň nějakou individuální cenu.

Co se týče vítězů, gratuluji jim a přeju hodně štěstí na dalším světě, pokud se rozhodnou obhájit svůj triumf, ale chápu, že po těch bojích nebude možná chuť. Přece jenom, byla to dlouhá doba. Ikdyž jsem si se spoustou lidí z Bo nesedl, dělal jsem, co jsem mohl, abych jim ve vítězství zabránil a snad jsem tomu i chvíli věřil - škoda jen, že se nám nepodařilo podchytit jižní lopaty - tak si vítězství plně zaslouží a mají za to mou úctu.

Qax
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji kmeni B-5 k vitezstvi. Vetsina hracu byla nejlepsi a dala do hry nejvice, takze si to zaslozili. Cest fishmarovi za odvedenou praci. Preji vsem pozustalym tohoto sveta hodne zdaru v dalsim hrani, ale hlavne v osobnim zivote.
Tmar KLI-X.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Svět byl uzavřen, již není možné se na svět přihlásit!
 

DeletedUser37067

Guest
Za ty 4 roky co tento svět trval proběhlo mnoho bitev a změnilo se mnohé. Konečnou podobu si každý zjistí, ale tak jak probíhal svět neví každý. Byť jsem na tom světě hrál prakticky od jeho začátku, pouze s jednou pauzou, tak nevím jak se tam kde co vyvíjelo, proto bych chtěl, aby někdo napsal jak se vyvíjela jeho část světa. Byla by škoda, aby z tohoto světa byl znám pouze konce a historie by byla zapomenuta.
 

DeletedUser34586

Guest
Co mám dělat?Jsem jako pták bez křídel bez světa 17 :(
 
Nahoru