• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Operační systém

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Jaký používáte OS?


  • Celkový počet hlasujících
    256
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nevím jak s tou intuitivností, ale možností má linux 100% pro víc...
 

DeletedUser

Guest
Nebo snad pracovnice otevřely konzoli a začaly s ní čarovat?:))
Dost pochybuju, že mají o nějaké konzoli vůbec tucha ... naštěstí. :D
No ony ty výhody jsou spíš v tom, že se k ničemu nedostanou a vše podstatné už je v základní instalaci. Největší binec totiž v PC udělají sami uživatelé. Ne že by to ve woknech nešlo ošetřit, ale to pak každej otravuje, že chce doinstalovat to či ono nebo nejlíp dostat administrátorský práva. Typicky každý chce ve win svýho oblíbenýho ICQ klienta, no a v linuxu ho to ani nenapadne, protože ani netuší, jak to nainstalovat.
Dost podstatná je taky cena, při 25 PC už je to dost peněz.
A v neposlední řadě mám pokoj od virů. To je asi nejpodstatnější výhoda a tím, že nepotřebuju antiviry ušetřím další nezanedbatelnou částku.

Ale třeba na noťasech máme Visty a neměnil bych.
 

DeletedUser

Guest
Jé. Prome, já myslel, že tahle verze ještě není dostupná v ČR
 

DeletedUser5966

Guest
tak je to beta:))

je v anglictine, a testuje se, ale ja nenachazim chybi, jenoduse genialni, naroky srovnatelne s XP, a vzhled a vecicky lepsi nez u Vist, co vic si prat:)

Dokonce mi vsechno vali, vsechny HW od notasu, coz jsem koukal, je jedno jestli tam nainstalujes ovladace na XP nebo Visty, bere to oboje

instalace cisteho systemu mi trvala neuveritelnych 16 minut. internet si to chytlo samo, spousta ovladacu na HW si to naslo samo.
 

DeletedUser

Guest
tak je to beta:))

je v anglictine, a testuje se, ale ja nenachazim chybi, jenoduse genialni, naroky srovnatelne s XP, a vzhled a vecicky lepsi nez u Vist, co vic si prat:)

Dokonce mi vsechno vali, vsechny HW od notasu, coz jsem koukal, je jedno jestli tam nainstalujes ovladace na XP nebo Visty, bere to oboje

instalace cisteho systemu mi trvala neuveritelnych 16 minut. internet si to chytlo samo, spousta ovladacu na HW si to naslo samo.

a to na 32bitovim systemu funguje 4GB ram nebo to ukazuje stejne jako ve vistach ale nepobira je to?
 

DeletedUser

Guest
win7

to ja taky pouzivam win7 a cekal jsem ze to bude propadak jako Vista, ale velice me prekvapil a taky ho pouzivam jako hlavni OS, vedlejsi mam XP pro a linux.... a to vse mam na NB :-D drivera si to naslo samo, coz me prekvapilo, takze sem zadne neinstaloval.. webka taky sama nahodila ovladace, coz je parada, ptz ji vyuzivam temer kazdy den.. je to supr system
 

DeletedUser

Guest
Jáí bych zatím nejásal... Uvidíme, jak se to osvědčí zkouškou časem. Až si na tom zkusí pohrát hackeři a jejich viry.
 

DeletedUser

Guest
v tuto chvili jasam, predpokladam,ze full verze bude jeste lepsi...
 

DeletedUser

Guest
Jejda mane, myslíte, že nás to zjaímá, od toho je tu hlasování. Pokud chcete něco říct navíc tak dobrá, ale pokud chcete jen říct co máte za OS tak stačí zahlasovat. A to, že ty máš XP to si můžu zjistit z ankety, na to nemusíš spamovat. Kapišto?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru