• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Operační systém

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Jaký používáte OS?


  • Celkový počet hlasujících
    256
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser21002

Guest
já jedině windows vista ultimate. windows xp pro mě znamená x problému. Pak ještě mám pro ně ještě 1 název ale to bych byl vulgární.
 

DeletedUser

Guest
windows vista 32b slapaj jak hodinky, podpora DX10, lepsi system pro hrani her nesezenes.
To ze jsou narocny atd tu resit nebudu.....zase jsou graficky hezky, mnohe se da zmenit (pres asi 10 upozorneni. zda jste opravdu administrator)
mam visty snad od zacatku, samozrejme byly problemy, kopatibilita s graf kartama, starsima programa(CAD 2006) atd., ale suport fungoval vic nez dobre a jakejkoliv problem se vyresil s rychlosti blesku.
Ja nesnasim reci jak je to debilni operacni system od lidi, kteri nekde sehnali visty nacerno bez jakyhokoliv servispacku, bez aktualizaci a porad dokola melou ze horsi system nevideli....
jak uz jsem rikal, kdo si chce uzit hrani her se vsema vyhodama co dnesni HW prinasi nesahne jinam nez po W vista (nepo Xbox, PS3:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Morbíku to je možný, ale zabezpečení vist je vážně nízký. Nevím. Ale pokud někdo nehraje hry, pak je pro něj Linux to nejlepší. Samozřejmě, pokud seš pařmen, tak to ti neberu. V tomto nemám moc zkušeností. Já zůstal u Mafie, to byla poslední kloudná hra :) ... Ale s kamarádem jsme po jedné debatě uzavřeli, že windows 98 byl nejlepší windows na světě. :D Když o tom tak přemýšlíte, tak pokud by rozjel novější hry tak opravdu nic lepšího na pařby nepotřebuješ...
 

DeletedUser

Guest
myslim si ze zabezpeceni proti virum/spamware/malwae je mnohokrat ucienjsi nez v linuxu.
Samozrejme horsi je to se sitovejma utokama, uznavam ze to je slabina vist oproti linuxu, ale od ceho jsou fajrwaly a dodatecne programy k zabezpeceni compu.
Vsechno se ale odviji od her. Visty mas abys mohl hrat nejnovejsi hry, nejnovejsi hry se hrajou po siti, abys je mohl hrat potrebujes pridat urcity vyjimky do fajrwalu, tim oteviras vratka pripadnymu utoku.

To ze sou linuxy bezpecny je jen proto, ze tam nemastis gamesy.
 

DeletedUser

Guest
ale od ceho jsou fajrwaly a dodatecne programy k zabezpeceni compu.

Na zašmudlání celýho PCčka zbytečnostma. Uznávám, že linuxy jsou bezpečnější hlavně z jednoho důvodu. Používá je minimum lidí a proto je na ně velice málo virů/červů. Gamesama to není ... to jde ošetřit, jen se musí chtít...
 

DeletedUser

Guest
Windows Vista Ultimate 64bit

Windows Vista Ultimate 64bit. Ať si říká kdo chce, co chce, windows jsou pořád nejuniverzálnější OS.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru