• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Podpory pouze v rámci kmene?

Chcete, aby bylo možné posílat podpory pouze v rámci kmene?


  • Celkový počet hlasujících
    88
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Anketní otázka, pro všechny hráče, kteří se chystají na Svět 34. Chcete, aby bylo možné posílat podpory pouze v rámci kmene?

Tato anketa má pouze informovativní charakter pro herní tým, na základě jejich výsledků a vaši zpětné vazby se pokusíme vyhovět většině hráčů.
 

DeletedUser33829

Guest
Mně je to jedno.;) Na jednu stranu by hráče nemohli podporovat sousedé z jiných kmenů se kterými má dohody a mezi spojenci by to zkomplikovalo někdy situaci, ale na stranu druhou hráč co chce poslat podpory, tak bude akorát přecházet z jednoho kmene do druhého a zpět, a pak chudák nedostane ocenění za věrnost kmenu paradoxně, další který by podpory poslal, je nepošle, právě kvůli ocenění.:mocking Je to asi jen komplikování situace, která se bude obcházet, jen bych viděl výhodu v tom, že by hráčům byli zbytečné soukromé dohody mezi hráči z jiných kmenů, kdy si posílají podpory proti někomu dalšímu.

Spíše bych tu viděl anketu na zákaz útočení na člena kmene, to by bylo jiné.;) To by bylo více na oči nepřátelům, že někdo končí.:mocking
 

DeletedUser11288

Guest
Jak píše Shedd. V ten moment by nemuseli být žádné dohody mezi kmeny. rovnou zkuste k tomu i přihodit, že se suroviny budou moct rozesílat také jen mezi hráči kmene, podpory se budou moci posílat mezi hráči jen v době od 8:00 do 00:00 a to co přijde v nočním režimu bude jen jako nezvaná návštěva :) Kdo přece chodí v tuhle dobu na návštěvy :)

Na speedech je dobré, že se mohou podpory posílat jen v rámci kmene, ale již bych nepřesouval tohle na normální světy :)

A pokud by šlo něco přesunout ze speedů na nový svět, líbilo by se mi nastavení 20 bonusovek na hráče a vesnice na 10 urovni :) a pak klidně bych tam dal kostely, 3. stupňový systém, žádný vlajky, fake klidně na 20% bodů.

A aby to bylo ještě zajímavější tak jediné jednotky, které by se dali postavit by byli špehové a palach :)
 

DeletedUser

Guest
Je to skvělý nápad, který by mohl zajímavě zpestřit hru. Jsem otevřený novinkám :yes.

Navíc by to eliminovalo trvalé zástupy hráčů co skončili a nechali účet k dispozici pro podpory. Mnohdy takové účty podporují spojence a je to trochu ne-fér :shout.


Takže za mě ANO ale podle mě tohle stejně neprojde, většina hráčů to zavrhne, protože se o sebe nedokážou postarat sami :pardon.
Alespon by to byly vytvořeny kmeny, kde by se nejen vychovávali budoucí vesnice, ale také hráči co hrají pro tým. A jak říká sheed, musím opět nesouhlasit ... Kdo se honí za oceněním at si hraje jak chce, tím by se zjistilo kdo je jaký formát a kdo jej umí vykládat své teorie :))

TOP :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Proč hlasuje Lotosvý Kvítek, když hrát nebude?:shout:mocking

Jaká novinka? Tohle jsme měli před 4 roky na světě 16 a pokud je mi známo, tak je to na tom světě dodnes a vím jak to chodilo, takže mi neříkej jak to bude fungovat, a že vedu teorie, ale tam to mělo jednu výhodu, že tam nebyla ocenění.;)
 

DeletedUser38648

Guest
Určitě ne! Kolikrát se stane, že to spoluhráč nestíhá a hned vedle spojenec ANO.. To by bylo zbytečné ochuzení nepřítele o boj.. Koho to mohlo napadnout.. Neřeknu kdyby jste dali třeba větší dosah šlechtice (60 - 100 hodin), nebo levnější mince ale posílá podpor mimo kmen a ještě k tomu se ptát .. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Svět 16 má takové nastavení a hrajeme tam. Je to prostě zas o jiných taktikách ...
 

DeletedUser33829

Guest
Neměl bys Biblosi zapomínat, že na 16 nejsou ocenění, hlavně o věrnosti kmenu.;)

Levnější mince? To už bychom mohli rovnou konstantní cenu šlechticů zavést, ale hádejte kdo by byl proti.:D
 

DeletedUser38134

Guest
Ale ne, proč by se nemohl dát posílat podpory mimo kmen? Takhle je pak trochu nanic spojenectví, protože se nemohou navzájem podporovat. Nebo když je 1 veliký kmen rozdělený do více sesterských kmenů...
 

DeletedUser15465

Guest
Tak se rozkouskujou podle polohy. Navíc jestli ti nestačí celých 80 lidí v kmenu na vytvoření funkčního kmenu, pak nevím.
Co jsem hrál na s25 tak tam byl limit 25 lidí v kmenu.. Tam zavést podpory jen v kmenu, to už by bylo hoodně zajímavý. Tady bude 80... ale stejně to lamakmenům stačit nebude :cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru