• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30198
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34733

Guest
Pocty

Jen pro upřesnění...(+-)
1.Strana-UK a spol-145 hráčů
2-Strana-B@SS a spol-125 hráčů
Tohle jsou +- dvě hlavní strany konfliktu.Otázkou jest,zda-li bude tato skutečnost zohledněna při závěrečném rozhodování,když pomineme zbylých 60 hráčů,o kterých se dá předpokládat,že vzhledem k 'aktivitě' hlasovat nebudou.


ahoj, zaujimalo by ma ako si sa dopracoval k tym poctom ... 1.strana -UK a spol. - 145 hracov... ?
lebo ak beriem UK kmene - je to 98 hracov a ak aj spojencov je to - 134 hracov, hracov na svete je - 373 hráčů - co nieje polovica, tak celkom nechapem tym tvojim poctom tu...
dalsia vec - z uctov, ktore su v zastupe nieje mozne hlasovat... takze tie pocty niesu a nebudu take presne s akymi sa tu naraba...
...napokon je aj na nasom svete pomerne dost hracov, ktory sem len nakuknu a aktivne nehraju

p.s. ak ratam dobre strana BoSS ma 158 hracov /kmene BoSS, BAR, Bl-Us, -SMRT-, Banda, DRV/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30198

Guest
Takový dotaz, abychom neslavili předčasně.... Je více než 60% hlasů PRO, výsledek uznatelný pro slevu mincí?? :cool:cool
 

DeletedUser11059

Guest
Zjistím limit, který by měl platit v každé obdobné anketě.

EDIT:/

Výsledek je i nám v týmu zatím neznámý. Nemůžeme zaručit a ani slíbit nějaké procento, které zaručí průchodnost ankety v kladném výsledku.
Důvod?
Nikdo z našeho týmu (ani administrátorka) nerozhoduje o výsledku ankety. Ta, jakmile bude ukončena je podstoupena přímo do IG. Tam na základě různých proměnných (počet hlasujících, % kolik z registrovaných a tak dále ...) rozhodnou, zda je výsledek dostačující, nebo není. Proto doporučuji abyste se zapojili v co největším počtu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30198

Guest
Účast je 235 z 368 hráčů hlasovalo. To je asi 64% ní účast.

Já osobně třeba mám dva zástupy, takže z nich nemohlo být hlasováno. Lidi jsou i teď na dovolených, nebo prostě nemají čas. Snad nám to vyjde.
 

DeletedUser28108

Guest
91 lidí to nechce, to není málo, snad vám to nevyjde :-D
 

DeletedUser33998

Guest
....

Já vám nevím ale dle všeho je to víc než jasné anketa je ukončena a přes 61 % lidí je pro slevu nevím jak to vidíte vy ale dle selského rozumu je to nadpoloviční většina... :p



-------------------------------------------
Člen unie UK, s 13..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30198

Guest
Ano, ano... Teď už jen počkat, co s tím udělá provozovatel.... :):yeah:yeah

Jsem ráda, že i přes těžkou ANTIAKCI ze strany těch, kterým nevyhovuje sleva mincí vyhrál anketu zdravý rozum.. a můžu s klidným svědomím říct, že VĚTŠINA hráčů s 13 si slevu přeje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30198

Guest
Tak jsem pročítala diskusi ostatních světů před slevou na mince, a myslím, že nám to vyjde, jen kvůli tomu počtu hráčů.... :D:D Jinde se zlevňovalo při 600, i 800 hráčích na světě... Nás existuje cca 380, ale to zdaleka ne všichni jsou aktivní.... Prost bez šlechty se nedá hrát.... A taky to tak vypadá. Tedy bez šlechty se nedají zabírat vesnice ve velkém - takže tomu, komu vesnice mizí jako pára nad hrncem šlechta nechybí, a její vyšší počet mu stejně nepomůže.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru