• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30198
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Zatím jsme od IG nedostali žádné resumé, ale již jsme ho zaurgovali.
Díky za pochopení.
 

DeletedUser30198

Guest
Díky. My na to fakt čekáme jako na smilování... :)

A co myslíš - bude sleva? :) Čistě odhadem, vím že nevíš ale jaký je tvůj tip?
 

DeletedUser11059

Guest
Opravdu nemám tušení ... je to první hlasování, které dopadlo tak "těsně" (minulá byla v poměru cca 90%:10%) ..... , kdybych tu dal nějaký svůj odhad, mohlo by to rozdmychat zase debatu ... raději si nechám svůj odhad pro sebe ;)
 

DeletedUser

Guest
odeslal jsem mail s dotazem a nyní čekám na vyjádření. Prosím o trpělivost a omlouvám se, že jsem se neozval hned.
 

DeletedUser30198

Guest
Jo, jo jo, díky přátelé, myslím, že tak suprovou chvíli jako dneska při čtení oznámení o slevě mincí jsem v životě nezažila. Děti se mi smějí že běhám po bytě a vydávám skřeky z nichž jde vyrozumět jen: "Jo, jo, jo, jo..."

Děkuji všem, a neskutečně se těším na další pokračování ve hře.

--ch5--ch5--ch5

Edit:// Wurfíku oslavíme to na srazíku..... :) Hlavně přijeď. To bude kalba jako blázen letos.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28334

Guest
Sláva. :rofl:rofl:rofl:yeah:yeah:yeah:thumb:thumb:bye:bye
 

DeletedUser

Guest
Jo, jo jo, díky přátelé, myslím, že tak suprovou chvíli jako dneska při čtení oznámení o slevě mincí jsem v životě nezažila. Děti se mi smějí že běhám po bytě a vydávám skřeky z nichž jde vyrozumět jen: "Jo, jo, jo, jo..."

Děkuji všem, a neskutečně se těším na další pokračování ve hře.

--ch5--ch5--ch5

Edit:// Wurfíku oslavíme to na srazíku..... :) Hlavně přijeď. To bude kalba jako blázen letos.....

Jestli jsi v životě nezažila větší radost, tak se mi nějak dere do duše lítost... Nevím odkud :-D
Že by ta sleva mincí měla fakt význam....?? :mocking
 

DeletedUser30198

Guest
Hraji to pro potěšení, a když při té radosti ze hry mi ještě udělá někdo větší radost slevou mincí, pak je to radost obrovská. Stejně tak, jako když vášnivý rybář uloví obrovskou rybu.... :) Každý má svoje hobby, své koníčky, nebo zájmy a má se jimi bavit a mít z nich radost. S radostí hraji DK, a proto mi tohle drobné vylepšení - v podobě slevy mincí - přineslo neskutečnou radost.

Dneska jsem nemohla ani dospat, jsem se těšila kouknout do panského, ale jaksi se jim to zatím nepovedlo ta sleva. Tak snad později. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru