• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
1. Zeptal jsem se a slušně, jak je to s pravidly soutěže! Pravidla soutěže jsou za chodu měněna a to jen za jediným účelem -> aby mé příspěvky mohly být mazány. Některým to přijde zcela normální a adekvátní. Je to asi první soutěž, kdy hráč nemůže vytvořit více děl, byť nesoutěžních, i když jsem se dozvěděl původně pravý opak. Též není od věci, že více děl zveřejňují i jiní hráči, leč světe div se, jim to nikdo nemaže. Ne, dvojí metr to není, to jen já jsem nechápavý.:great

2. Slušně jsem dále požádal, aby mi hráči pomohli vybrat nějaký slogan, protože jsem se nemohl rozhodnout, který vybrat. Toto bylo zcela ignorováno, místo toho si DK Tým vybere sám příspěvek jako soutěžní a tento příspěvek, se kterým jsem předem napsal, že jej nepovažuji za nejlepší, mi natvrdo vnutí a zašítí se a použije jako šachovou figurku Keltilla. Opět zcela normální a adekvátní.:great

3. To, že tu byla smazána jedna báseň o Innu chápu a dobrá, ale to že jsou zde mazány příspěvky, které nikterak neporušují pravidla fóra, nikoho neuráží, nezesměšňují apod. už nechápu a klasifikováno jako SPAM je alibismus.

Takže, já tu nejsem za:clown, přesně stejný důvod byl proč jsem se v poslední soutěži vzdal soutěžení. Takže to zamkněte.;)
 

DeletedUser36641

Guest
Byť jsi na to měl více jak 24 hodin, nevybral jsi si soutěžní slogan. Ponechal jsem tedy ten, na který je v další diskusi reakce.


Reakce nebyla na celý slogan, nýbrž, jakožto Kokosman jsem reagoval pouze a jedině na jeden verš. Jinak mě zaujaly všechna díla.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Kdybyste to vnímali naprosto v klidu, tak byste si ušetřili své zdraví. Děláte drama, kde se žádné nekoná. Shedd má normálně možnost až do konce soutěže do prvního příspěvku vložit jakýkoli jiný příspěvek. Ale jen jeden.

Keltilův příspěvek tím ztratí souvislost, ale i Keltil ten svůj může smazat nebo přepsat. Takže o co jde? Jen o lenost si s tím přepisováním dát práci?
 

DeletedUser36641

Guest
Já vše řeším s naprostým klidem. Nemá cenu se nervovat nad něčím/někým, co už dávno ztratilo smysl/význam se o tom vůbec bavit. :)

Nevím, proč bych si já měl upravovat svůj příspěvek, nic narážlivého v něm není a měl situaci nadlehčit.

Teď píšeš, že má Shedd do konce soutěže možnost upravit příspěvek a zvolit si jiný soutěžní slogan, pak mi prosím odpověz na otázku: Proč dostal Shedd na úpravu prvního příspěvku 24 hodin, když soutěž za 24 hodin rozhodně nekončila, a proč mu byli smazány ostatní díla...?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Lhůtu 24 hodin měl na to, aby si z množství nápadů vybral jeden a ostatní smazal. Ta lhůta byla ale jen proto, aby dal své soutěžní téma do souladu s podmínkami soutěže. V měnění jednoho sloganu až do konce soutěže ho to nijak neomezuje.

Já jsem ze všech vybral ten, na který dál byla v textu reakce, abych nemusel mazat i tu Tvoji reakci, protože by pozdější čtenáři tématu nevěděli, na co reaguješ. Nepředpokládal jsem, že je to nějak složité. Ale jak vidím, pro někoho asi ano. :shock
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Není, ale pokud nebudeš soutěžit, tak to smažu celé.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Proč bys to mazal? Nemůže to být jako vzor? :wacko

Biblosovi vadí, borec jménem Shed,
kdyby ho nikdo neviděl, dá mu Banán hned.
My však Sheda nedáme, uděláme povstání,
Biblos už k nás k šílenství jistojistě dohání :)

:hi
 

DeletedUser36641

Guest
Lhůtu 24 hodin měl na to, aby si z množství nápadů vybral jeden a ostatní smazal. Ta lhůta byla ale jen proto, aby dal své soutěžní téma do souladu s podmínkami soutěže. V měnění jednoho sloganu až do konce soutěže ho to nijak neomezuje.

Já jsem ze všech vybral ten, na který dál byla v textu reakce, abych nemusel mazat i tu Tvoji reakci, protože by pozdější čtenáři tématu nevěděli, na co reaguješ. Nepředpokládal jsem, že je to nějak složité. Ale jak vidím, pro někoho asi ano. :shock


Lhůtu, nebo svévolné smazání příspěvku, bych pochopil v případě, že se soutěž blíží ke konci, ale soutěž v době Tvého mazání příspěvků byla teprve v počátku. Pokud chceš něco mazat, měl by si se nejdříve zeptat majitele příspěvku, takto totiž dáváš silně najevo, že fórum prostě patří Tobě, a nikoho jiného zde nechceš? :eek:

Co, kdyby někdo reagoval na něco jiného? Tak co by si smazal, kdyby bylo reakcí více?
 

DeletedUser33829

Guest
Není, ale pokud nebudeš soutěžit, tak to smažu celé.

Ty si hlavně smaž toto. Mažeš tu reakce na básně, že jsou OT, ale ty Tvoje příspěvky se už vůbec netýkají mého sloganu. Mažeš příspěvky, které zde mohly klidně zůstat, ale vlastní příspěvek, kde hráče nabádáš k porušování pravidel nesmažeš, ten tu bude viset do konce soutěže, a pak v archívu.;)

Řídil jsem se jím a nic jsem neporušil, retroaktivita je v právním systému nepřípustná.

Takže jen aby topic nezmizel, protože nechápu proč musí být hned odstraněn? Ale zároveň nechci, aby tam visel příspěvek, který si vybral Biblos a ne já, tak tady dávám tedy soutěžní reklamní slogan. Internetová adresa je jedno slovo, takže jsem se do limitu přesně vešel, že nevyhraji je mi buřt, protože tady se nehodnotí pravda, ale mazáctví.:p


První příspěvek jsem si upravil, ale abych ušetřil hráčům listování, tak jej dávám i sem.:hi
[SPOIL]
fo7k.png
[/SPOIL]

Doufám, že se líbí.:yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru