• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tantaleno
Nejsi Nejlepší.
Pamatuji si speedy kde před tebou byli hráči bez pú a pr a hned si začel brečet ,že nehrají Čistě
S PÚ Určitě nejsi top tvá hra je velmi slabá.
Pro tebe je "Šampion" Suis má scripty na Farmení z hodně vsí
Na Level 0,1 ho snad každý vyprovodí třeba
Šachlik 8/10

Osobně nevím, že by se tohle stávalo ("moje brečení"). Někde v roce 2011, 2012, to možná, což ale ty sám asi těžko pamatuješ, ale později k podobným věcem téměř nedocházelo. Když jsem někoho nařkl z používání skriptů nebo PR, většinou to byla pravda. Myslím, že ač si toho nemáš tolik co pamatovat jako já, máš ve své paměti ještě větší guláš :D

S PÚ pořádně nehraji, ale hrát umím. Naposled jsem měl PÚ na speedu, kde nešlo útočit na vesnice hráčů, a porazil jsem člověka, co měl minimálně PÚ a PR, ne-li něco dalšího. A to nemyslím nějakou lamu, ale slušného hráče, který by tebe porazil prakticky kdykoliv i přesto, že bys toho PR měl.

Já vím, že je Suis skriptař, ale proto taky jsem to rozdělil do těch kategorií a já myslím, že to prostě odpovídá. Tady všeobecně všem vyhovuje tvrdit, že je Suis lama, protože od nízkého levelu často dostane. Už méně se ale mluví o tom, že téměř všechny tyto "prohry" jsou způsobeny převahou, kterou nad ním mají jeho soupeři. On má třeba 2 slabší hráče, kteří mu občas přispějí něčím na obranu a proti němu jdou 3 kvalitní hráči a ještě úplně náhodně pošlou "útok proti člověku, co vede" další 2 lidé. Tohle když se stane, asi těžko to může vyhrát.
Však to není ani rok zpátky, co se konal kmenový turnaj na .uk - od samých nízkých levelů - a tam to bylo všechno vidět. Suis z nás suverénně nejlepší, chris, adams a tarbikoff velká očekávání a totální bída, šachlik se občas chytil, airborn určitě nezklamal a já sice nevybouchnul, ale žádná sláva to taky nebyla. Ale třeba na jednom památném speedu jsme ve dvou já a Suis prostě zničili všechnu konkurenci (na ten speed nás snad přišlo víc, ale zezačátku Rusové snad všechny kromě mě zničili a on pak začal znovu).
 

DeletedUser41908

Guest
Tantaleno jak si tu psal o Nízkém levlu ,že po něm jdou ostatní.
Nic proti ale .cz slabší hráči jsou na level 0 a 1 Totálně Levý
Na Level 1 beru tu horší hru například Opavaci
Ale ostatní už nic moc...

:D:D:D:D

Suis vždycky nabere všechny do kmene se všema dá příměří a jde do ostatních :cry
Noob Style.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
A co třeba Fair tanto? On ten turnaj hrál taky a potahal to... :D

Mě se jen nelíbí, že se suis nechává defovat... Např včera... 4v2... Nadefovanej jak pán, nám ty 2 offky padli, on beze ztrát a pak bere čistý vsi... To neberu jako hru profíka... Jako jo, je výbornej na boje, o tom žádná, s tím mu z čechů může konkurovat jen Fair... Ale jeho farming = farmbot... Ono se zdá, že je výbornej na vyšší lvly, ano, je nejlepší na světě, ale díky čemu? Zapnout bota ve všech vsích umím taky a pak rozeslat útoky s vlakama... To je easy... :D

Třeba tak měsíc zpět jsme hráli naposledy proti sobě nízký lvl... Nandal jsem mu jak psovi 1v1, vykatil ho, tak si pozval 2 nejlepší hráče do kmene, nadefovali ho a opět to dopadlo stejně... Dostal jsem jak pes nakonec já... Co taky jiného, že? :D

Nevím, podle mě má obdivuhodné bojové schopnosti, jen u všech klesá kvůli farmbotům, skriptům atd... A co ho nejvíc ponižuje je to, že neunese prohru a proto radši pozve všechny hráče do kmene... :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Chtělo by to nějaký turnaj, nějaké mistrovství... Ať už na kmeny či jednotlivce, ať už mezinárodně či jen mezi českými hráči... Nechystá se něco? :wacko
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj děckaaaa, tak kdy si dáme speedííík? :D Jak žijete? :) Dneska mám zrovna volno, tak jsem se musel tady mrknout jak to tady vypadá, a vidím, že je tady moc mrtvo....
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Fórum už moc netáhne, všichni jsou raději jen ve hře! :Dwarf
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já nikdy nebyl moc speedař takže tady nemám ani moc jak přispět do diskuze :) ale mám dojem že většina speedařů se měla navzájem přidané na skypu tak můžete poklábosit tam a poptat se proč už nikdo nechodí na fórum, jestli zase nezačnou hrát a třeba se občas zastavovat i tady :)
 
Nahoru