• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
V poslední době se rozšířil zajímavý trend ve způsobu nabírání a propouštění členů DK týmu. To takhle nějaký člověk, co kdysi byl v týmu a teď je už dávno neaktivní, z ničeho nic napíše pár příspěvků na fóru za několik dní... no a aniž by byl ještě oficiálně přijat do týmu, je předem takřka jisté, že k tomu dojde :D Pak se za poměrně krátkou dobu ukáže, že vlastně ta jeho neaktivita na DK je silnější než on, na jeho členství v týmu se podepíše a je zas venku z týmu :D

Včera co jsem to tady četl, tak jsem vymyslel vtip...
S kým nikdy nechce Zelí ztroskotat na pustém ostrově?
S Lamačem, protože neumí stavět kostely.

Magie spíš je, že dneska, pokud vím, se mi zdálo v jednom z asi tak milionu snů, že jsem hrál speed, snad i dopadl nějak dobře, ale nevím už přesně jak :D
Tak před dvěma týdny jsem uvažoval, že bych sem hodil nějaký plán na 4-6týdenní zimní speed ligu, ale těžko říct, zda k tomu nakonec dojde a tím spíš nevím, jestli by to pak vůbec někdo nastavil... ale jak to znám, možná i jo, protože i moje produkce 1 nápadu ročně je na jisté poměry furt hodně :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Tanto, ty se nezměníš :( a kvůli takovým lidem, hráči nechodí ani na fórum.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
No a víš, že přesně podobnou úplně nepochopitelně uraženou reakci jsem čekal? :D To spíš svědčí o tom, že ses nezměnil ty sám :)

Co se faktů týče, je to právě naopak... V časech, kdy jsem byl moderátor, bylo speed fórum daleko živější než v dobách následujících a také je mou zásluhou přivádění některých hráčů na toto fórum :)
Ostatně, jak jsem kdysi psal do speedařské skype konverzace, tak i když na sebe občas přitáhnu pozornost v tom negativním slova smyslu, jako teď tu tvou, pořád je to pozornost a aktivita hráčů se tím zvýší, mj. proto, že nějaké slovní přestřelky se mnou nemají žádný přímý negativní dopad na ně samotné - moje výroky vůči něčemu jim nezablokují účet, nezabrání v komunikaci, neprohrají speed ani jim nevytvoří plány speedů, které by nešlo hrát - prostě je akorát přinutí věnovat se víc tématice DK, což je k DK naopak víc přitáhne.
Možná bys mohl lépe vážit slova, protože věci nefungují tak, jak si to v době svého naštvání na někoho přeješ :D
 

DeletedUser25387

Guest
Tantaleno, v době kdy si byl moderátor, hrálo na světě třeba 30 tisíc lidí. Teď se na svět přihlásí 10 tisíc lidí. To samé platí o speedu, dřív to hrálo mnohem víc hráčů. Zažil jsem na speedu i 200 hráčů a víc. Teď jich tam máš třeba jen 50. :) Proto možná za tvé doby živější fórum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Rundene, to jsou řeči... Já začal s DK na jaře 2010, tehdy bylo na S17 kolem 40.000 hráčů, a tedy o víc než rok a půl později už podle mě ani těch 30.000 nikde nemohlo být. Ten sešup byl dost rychlý. Nicméně, na speedech ten hráčský pokles proběhl především v dobách mimo mé působení, tedy přede mnou (velký pokles nastal za Airborna) a v různých mezidobích (za Novceka, za Lamače atd.). Je objektivní fakt, že na přelomu let 2011 a 2012 už proces obměny speedařských generací spíše končil v důsledku "práce" odvedené Airbornem, takže když se odpočte krátkodobý vánoční nárůst hráčů, dá se říct, že do srpna 2012 se množství hráčů příliš nesnížilo. Pak pár týdnů vše řídil Novcek, což nikdo nehrál, pak jsem zas, byť už ne jako moderátor, navrhoval speedy já a byť se to po Novcekovi nevrátilo úplně do původních hodnot, zase množství speedařů bylo docela stabilní a vysoké a prakticky neklesalo, i když počet hráčů na světech klesal dál. Po určité době se navrhování chopil Lamač, tak tam nastal další větší pokles (jaro 2014 - léto 2015). No a pak jsem zas navrhoval já, zas se počet hráčů zvednul oproti Lamačově době a pomalu postupně klesal, ale ne moc znatelně narozdíl od počtu hráčů na světech.
Fórum není mrtvé proto, že je málo speedařů, a málo speedařů není proto, že je málo hráčů na DK. Je zajímavé, že když po někom začnu speedy navrhovat já, najednou je vždycky začne hrát víc lidí... A že i teď velká část těch hranějších návrhů je převzatá z mých plánů... :D Možná by neškodilo místo konstatování, že chodí na speedy 20 lidí, udělat něco pro to, aby chodilo těch 200 :) Já tu nemůžu a koneckonců ani nesmím ty věci řešit donekonečna, jenže z nějakého důvodu se to nikdo další pořádně nenaučil - jenom Lamač to z řad speedařů zkoušel - a jako snažil se - nebylo to až tak špatné, akorát když ta koncepce má výraznější trhliny, což ta Lamačova měla, prostě na povrch probublají dlouhodobé problémy (nedostatek hráčů, skriptaři, mrtvé fórum a já nevím, co všechno).
 

DeletedUser33829

Guest
Svět 22 začal 21. června 2011 a tam bylo přes 40 tisíc hráčů co si pamatuji a celkově jich bylo určitě ještě více, pokud člověk započítá, že registrace na svět je dlouhá a přibudou noví hráči, ale někteří už mezitím ze světa zmizeli. V té době už počet hráčů klesal, ale někde do světa 28 ty světy byly – dle mě – ještě velké, potom to začalo klesat rychleji.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já bych se taky snažil, tanto, ale moje žádost o přijetí do týmu byla zamítnuta, však víš. :D :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Šachlíku, však ti nic nebrání posílat své návrhy na speedy a my je nastavíme. Jen do našeho administrátorského rozhraní nemůžeme dát přístup každému, zejména pokud hráč máš "pošramocenou" svoji herní minulost. Už se nám to párkrát vymstilo...
 
Nahoru