• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na to ti možná odpovíme, pokud nám napíšeš konkrétní speed kolo, kde jsi na to narazil.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Keď sa pracuje aj chyba príde. V ktorom kole to bolo?
 

concka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Rád bych se zeptal - script na pomocníku rabování mi včera jel když jsem ho poprvé aplikoval a dneska už se "načítá" a nenačte se ani 1%. Zkoušel jsem script přepsat, smazat, odhlásit se z účtu cokoli a nic nefunguje, zkoušel jsme starší verze a ani jeden ze 3 verzí nefungují a všechny se donekonečna načítají - Díky, moc mi tím pomůžete, Adam!
 

Cameron Diaz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Rád bych se zeptal - script na pomocníku rabování mi včera jel když jsem ho poprvé aplikoval a dneska už se "načítá" a nenačte se ani 1%. Zkoušel jsem script přepsat, smazat, odhlásit se z účtu cokoli a nic nefunguje, zkoušel jsme starší verze a ani jeden ze 3 verzí nefungují a všechny se donekonečna načítají - Díky, moc mi tím pomůžete, Adam!
zvláštní, mně pořád funguje
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Ahoj, pokud vidíte nějakou chybu v nastavení speedu, tak se musíte ozvat na support. :)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Co se dneska speedy nenastavují ?

PS ozval jsem se na support, jsem zvědav jestli bude někdo reagovat :D

Cením rychlost :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru