• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser

Guest
To -Bo.SK-:
Jovex reagoval na moji pobídku ohledne jeho kmenu.... "DK jako země květin plná přátelství a klidného farmaření", alespon tak jsem to z jeho původního pochopil :pardon

To- Jovex
Je- li to jinak Jovexi, což asi je ,jak tvrdíš, tak je vše ok, k tomu tato diskuse slouží. Já pouze vyvozuji závěry z vašich reakcí, nepíšu si co me zrovna napadne....:diablo
 

DeletedUser

Guest
Kmeny _LEP_ =LEP= .LEP. -LEP

Asi zde budu mluvit za celou naši alianci,nicméně faktem je,že opravdová síla kmene je v jeho spolupráci a koordinaci,tudíž i případě,že by měl ORMAS prvdu,že PRIZ jsou predátory a pouze poslouchají rozhodnutí vedoucích postav kmene,znamenalo by to,že jejich vedení je opravdu dobrý strateg a neubiralo by jim to na jejich síle,vždť lidé co hrají např. na CS1,CS2 či CS3 dávno vědí,že koordinace je 80% úspěchu,zbytek tvoří aktivita a komunikace mimo....

Nicméně za naši alianci si dovoluji tvrdit,že to není o tom patřit do TOP 10,ale o tom umět se porvat s kmeny z TOP 10!
 

DeletedUser

Guest
Pozval si aj ďalších hráčov ako som písal?

Pozval jsem vůdčí osobnosti z první třicítky hráčů, mnoho se jich ale skrze zástupy omluvilo, ze původní majitelé uctů jsou na dovolené. Nebudu jmenovat kteří to byli,jelikož by to nebylo etické ve vztahu k možnosti jejich napadení v dobe zástupu. :music
 

DeletedUser

Guest
To Leo2332
Ano Leo, máš pravdu, pouze se mi zdá , že ani na tomto světě si to nekteří rádoby vůdcové kmenu neuvědomují .Zase je fain, že těm agresívnějším ty farmy někdo postaví , kdo by se piplal z dvoutisícovou barbarkou, že?;)
 

DeletedUser23061

Guest
Veřím že spousta hráču tohoto světa by mohla o síle a koordinaci Templářů vyprávět se strachem v očích :paladinale hra je dá se říct teprve ve své první třetině :angela času je jěště dost na naká hodnocení:diablo
 

DeletedUser

Guest
Dobře no,o podporu si nepíšou,jenže kdo z vašeho kmene ano? Za dobu co jsem na s11 jsem zničil už celkem dost lidí z QUEENů/K34 a téměř nikdo až na KROUDYho nedostal téměř žádnou podporu,KROUDY ji sice občas obdržel,ale i tak se dal celkem snadno dobýt:) To že máte ve kmenu jen pár ldií co za to stojí(Tat-minastir,dav17,oki,dano a ještě pár dalších jedinců o kterých kvůli jejich umístění na mapě ani nevím) je jen váš problem a svědčí to o kmenu,co není organizovaný a nemá dostatek kvalitních hráčů.

Tak...čekám na odpověd od OKIho do diskuze:)


:) Těžko může někdo dostt podporu,když si o ní nenapíše.Ano byli u nás tací co si o ní nepsali,ale už je jich minimum a když si o ni někdo napíše,tak ji i dostane.-dav-17 si o ni napsal a vy jste se pěkně vysekali. :)

A kvalitních a hráčů u nás je o hodně více,kteří jsou aktivní uvnitř kmenu,ale nemají se potřebu vybavovat s těmi co nejsou v kmenu,např. helfenburk. :)
 

DeletedUser

Guest
No koukám, že to tu moc nešlape :) , asi jsem vám chyběl.Takže trocha drbů, co jsem od kolegů zaslechl:

a) udajne se chystá zajímavá aliance proti kmenům »}{« , protože jejich rozmelněné sesteráky jsou udajne velmi lákavou kořistí , prý do toho půjdou i nejmenované kmeny, s kterými snad meli »}{« nebo možná stále jeste mají diplomatické vazby , přestože se ted naoko tváří, že naopak jim pomohou
»}{« s jiným kmenem .....ach ta diplomacie...kudla do zad s milým usmevem na tváři...BO.Sk....pozor, pozor, kují se tu pikle

b)kmen PRIZ i kdyz se tváří jako sám voják v poli, udajne tvrde zapracoval na diplomacii a je si ted prý velmi jistý v kramflecích

c) Immortal....no jo, ti jsou první v žebříčku, takže jsou výzvou pro každého, nezávidím, lídra chce totiž vyzkoušet vzdy každý....jenom pozor na ta spojka, at máte jeste s kým bojovat..

d) +ŘST+ ,»}{«, CHAOS prý něco málo kují proti PRIZ, ale známe tyto aliance, navíc všechny tyto kmeny odkazuji bod a) , PRIZ bohuzel asi nespí na vařínech...

e) , LS, Queen....jejich vzájemné bitky pokracují, bohuzel je hraje z každého kmenu tak maximálně 5 hráčů....

d) ,+CRU+....jazýček na vahách....

Atd.....
 

DeletedUser23061

Guest
a to jsi slysel kde pritely:geek ja o tom tedy zadne informace nemam:cry
 
Nahoru