• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
Velká gratulace všem hráčům z S4, jste 3 svět, co se dočkal svého ukončení... :hi
 

DeletedUser28081

Guest
To mirgame: máš pravdu co jsi psal, že podle mě je srabácké jít 7 kmenů proti 2 aktivním.:) Nechápu proč kmen -V- tento svět ukončil, ale ty roky co jsem u toho ztrávil což je nějakejch 2,5 hraní na světě 4.Mrzí mě to, že to takhle dopadlo.Jak říkal mirgame, budu gratulovat poraženým, že jenom srab jde na slabší.:)
Doufám že se ještě potkáme na jiném světě a tam bude ten pravý boj.:yeah;)
 

DeletedUser

Guest
to matesaa:
Zatímco schovávat se za 30 % morálku je podle tebe to pravé hrdinství. Tak se nediv, že svět i přesto končí a nechce dál respektovat začátečníka s dva a půlletou praxí.
 

DeletedUser

Guest
To mirgame: máš pravdu co jsi psal, že podle mě je srabácké jít 7 kmenů proti 2 aktivním.:) Nechápu proč kmen -V- tento svět ukončil, ale ty roky co jsem u toho ztrávil což je nějakejch 2,5 hraní na světě 4.Mrzí mě to, že to takhle dopadlo.Jak říkal mirgame, budu gratulovat poraženým, že jenom srab jde na slabší.:)
Doufám že se ještě potkáme na jiném světě a tam bude ten pravý boj.:yeah;)

Pokládám za pozoruhodné, že tady tak intenzivně kritizujete spojení spojenců do jednoho kmene, když přesně o totéž jste sami usilovali, jenže, jaksi .... ehm.... neúspěšně, že.

Hodně času jsem strávil tím, že jsem bránil Cult před nátlakem kmene SV spojit se s nimi a s KREW do jednoho kmene, takže trochu sebereflexe bych prosil.
 

DeletedUser

Guest
To mirgame: máš pravdu co jsi psal, že podle mě je srabácké jít 7 kmenů proti 2 aktivním.:) Nechápu proč kmen -V- tento svět ukončil, ale ty roky co jsem u toho ztrávil což je nějakejch 2,5 hraní na světě 4.Mrzí mě to, že to takhle dopadlo.Jak říkal mirgame, budu gratulovat poraženým, že jenom srab jde na slabší.:)
Doufám že se ještě potkáme na jiném světě a tam bude ten pravý boj.:yeah;)

Celkom som sa pobavil na prispevku mirgame a teba o tom ake to je srabacke ist 7 kmenov proti dvom slabsim :) takze podla teba si to mali spojenci v 1945 namiesto dobitia Nemecka rozdat emdzi sebou aby tu bol jeden vitaz??? :rofl dovol aby som sa zasmial....to ze ste neboli schony vyhrat tento svet ber ako fakt, neviem co by sme mali z toho ze by sme si to rozdali medzi sbeou :) jediny kto by z toho tazil je mirgame a spol. ktorych sposob hry a politiku pozname uz niekolko rokov :bad takze kludne si tu sopte, sme proste vitazi a na ostatne Vam s****m :yes
 

DeletedUser29262

Guest
mirgame ma v profile :A slava těm co vydrží až dokonce je to někdy pěknej oprus ,když na dotyčnýho vali 1000 utoku...Tak se tu mnějte budu mali učet jen,abych věděl jak se to tu ještě vyvyne..

Tak toto je hrdinske, fakt bojovnik, ti co sme to zazili, vedeli sa zapodporovat a odolat i 1000 utokom , dobit svoje viesky spat, obetovat cas , vojsko a casto i spanok aby sme pomohli kmenu - to nie je schovavanie sa za kmen ale to je kmen- sudrznost priatelov ktorým rad pomozes pretoze vies ze ked to budes potrebovat pomozu oni tebe. Hovorí sa tomu i taktika, strategia, sudrznost a poctiva hra. A som rad ze tí ktorý iba spekulovali ako vydrbat so systemom vo svoj prospech, na to doplatili.

Slava VITAZOM a cest niektorím porazenym.
 

DeletedUser

Guest
to jsem zvědav jak se vybere ten nejlepší?doufám že to nebude nějaká farma co má hodně bod,co žrala vlastní hráče,nebo někdo kdo má deff,což není jeho zásluha,ale celého kmene
 

DeletedUser

Guest
to jsem zvědav jak se vybere ten nejlepší?doufám že to nebude nějaká farma co má hodně bod,co žrala vlastní hráče,nebo někdo kdo má deff,což není jeho zásluha,ale celého kmene


Cajzle je mi docela jedno koho ONI vyberou :).
Osobně bych dal přednost nějakému způsobu volby "nejlepšího" aktivním hráčům.

Nejlepším hráčem S4 by měl být hráč, který si získal respekt samotných hráčům, ne statistik.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si tu početl a až mne překvapuje, jak i zde se nadále přenáší nevraživost mezi hráči....

Nemuíste si dávat práci, hledat mne, klidně Vám zde rovnou napíši, že patřím k těm, kteří jsou na "špatné" straně barikády. Za svoji hru se ovšem nestydím a to ani nyní, kdy právě využívám nízké morálky, kterou sám svojí "prací" podporuji. Sloučení a následné vítězství zde bylo dosaženo a některým vítězům čest, tak jako i některým poraženým.

Pokud bude vybrán někdo pro ocenění z vítězné strany, rozhodně se domnívám, že by jej neměl určovat stav bodů, ani jen deff, či off rank. Mělo by se jednat o hráče, který si získal respekt jak u vítězů, tak ale i poražených.

P.S. Po všem co S4 zažil je asi jenom dobře, že bude ukončen a je již jedno jak toho bylo dosaženo. :hi
 

DeletedUser

Guest
Nazdárek lidičky je pravda že mi spousty lidí bude chybět ale na jednu stranu sem rád že sem se toho dočkal ale to ukončení bude divné když už se nebudu moct přihlásit a trochu si za spamovat na foru no třeba se sejdeme na nějakém jiném světě a nebo na skype moc lidí sem osobně nepoznal ale ty co sem poznal byli super obvzláště kemidar , modulka , pokoutnice ,fedra a kemimu vzláštní dík že to snáma tak dloho vydržel a že nás dovedl až k samému konci této hry.:yeah:yeah:yeah
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru