• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser843

Guest
Gratulujem všetkým hráčom vo Svete 4 (aj tým, ktorí nie sú vo víťaznom kmeni) :great
 

DeletedUser

Guest
Gratulujem celému svetu 4, všetkým ktorý doteraz vydržali hrať, áno kmene sa spojili, aspoň ukázali, že celý čas držali po kope.......

Prajem veľa šťastie na iných svetoch :D
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji všem, jenž se dočkali ukončení třetího světa v historii celých DK.
I když jsem se tohoto světa neúčastnil, tak podle komentářů lze vyčíst, že se ještě mohlo bojovat. Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo. Zárověň bych chtěl poznamenat, že vítězům zase tak moc závidět nemusíme, sice se zapsali do historie, ale hraní DK dva a půl roku v kuse ?! Sláva vítězům, čest poraženým!
:bye
 

DeletedUser2029

Guest
To to ukončení půjde tak rychle? To mě překvapuje.

Předpokládal jsem jiný průběh ... dovolím si sem dát jednu mou citaci odjinud ...
Turgon napsal/a:
... takže za pád dní je finish. ...
No, já doufám, že mají pojistku, proti takovému "rychlému" ukončení.

A že ve stavu nad 80% bude muset běžet prokazatelně, delší dobu (třeba měsíc), aby poodpadaly neaktivní účty (lidé co přešli a zabalili to rovnou, bez chuti se na tom dále podílet). Plus, ukázalo se, že je to stabilní sestava, že spolu dokáží "žít", nerozpadne se to a že si tím pádem zaslouží oněch 80+% a ti členové toho superkmene jsou tedy jednoznačnými vítězi.
 

DeletedUser

Guest
Ach Turgone, Turgone ... jak famózně jsi teď prokázal, že nevíš, o čem mluvíš ...

Definuj mi prosím "delší dobu", tedy měsíc v tvém podání: je u tebe 28, 30 nebo 31 dnů?
"Nezabalit to" znamená co? Jednou denně se přihlásit? Jednou za dva dny se přihlásit? Poslat denně 1, 2, 3, 10 útoků? Přebrat 1, 2, 3, 10 vesnic?

Opravdu si myslíš, že by velitelé a zakladatelé ochotně nechali zaniknout svoje staré kmeny s historií takřka stejně dlouhou, jako je svět sám, kdyby si nebyli jistí stabilností, funkčností a životaschopností tohoto projektu?

Nepopírám, že to bylo složité a komplikované, a neobešlo se to bez zvýšení krevního tlaku i adrenalinu a záchvatů malomyslnosti. Ale už to, že rozhodující členové kmene -V- šli za svým cílem bez předchozího skákání z kmene do kmene jak králíci, že nebyly porozeny zoufalé pokusy typu UNIE, že se slučování nepropadlo do zmateného chaosu typu :-SZ-:, už to nejlíp svědčí o tom, že zdánlivě primitivní počin prostě uměle sloučit 80% světa není v žádném případě tak jednoduchý, jak se může zdát někomu, kdo to nezkusil, a že to dokáže skutečně jen parta, která drží při sobě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser24165

Guest
lidi myslel jsem ze s vami bude rec aspon po "skonceni (dosazeni)" konce sveta ....ale je videt ze se clovek ve vas spletl ....no co z idiota blbce neudelas ....
 

DeletedUser2029

Guest
Definuj mi prosím "delší dobu", tedy měsíc v tvém podání: je u tebe 28, 30 nebo 31 dnů?
Vždy se snažím vázat na nějaké časování hry. Na 1. světě se nyní šedne po 24 dnech, pokud se hráč nepřihlásí (a nemá aktivní pú).
A týden navrch jsem dal jako "rezervu", pro to prokázání "že to vydrží". Týden proto, že týden se také bere jako "magické číslo" oznamované zčervenáním, třeba když se hráč neukáže (pokud to zabalí po těch 24 dnech, kdy bude jasné že nepoumíraly jiné účty, tak ani nezčervená).
 

DeletedUser15709

Guest
Tak asi vsichni jsme smireni s tim, ze Inno bude hledat nejakou zaminku jak udelat, aby svet nebyl ukoncen, ale porad doufame, ze se tak nestane.....
A pokud anio, ver, ze z vetsiny hracu budou barbarky a nejsem presvedcen, ze tu zbylou mensinu to bude bavit..... ano mozna hrace jako je Mirgame :D:yeah
 

DeletedUser

Guest
Konečne vidím šikovných ľudí ktorý to dokázali vyhrať:), Gratulujem :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru