• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Pěkně zpracované texty. Zaujal mne především článek o popularitě DK ;)
 

DeletedUser

Guest
Myslim si že celkem povedený kousek.
Kdybych měl být přesný, tak se mi líbila angelinova glosa, že by chtěl uživatelům vzkázat aby zašli na fórum nejen když je výpadek ve hře, to je celkem trefný :eek:).
Článek o popularitě DK ve světě byl velmi zajímavý, mě tyhle statistiky apod. vždycky hodně zajímali, myslim si že by nebylo od věci něco podobného zařadit do Paladina častěji, ať už třeba v podobě nějaké grafiky.
Taky mě potěšilo, že jsem se konečně dověděl i něco z s18 i když pro mě to žádná novinka nebyla.
Myslim si že všichni musí uznat, že informátor tamního světa umí být nestranný a doufám že v příštím čísle bude víc statistik a informací i od našich nepřátelů.
Ohledně papasese, celkem dobrý rozhovor, ale trochu mě zarazila rada začínajícím hráčům : "Musíte vás hra chytnout od samého začátku, jinak nahoře nikdy nebudete.".
Myslim si že spousta hráčů má zcela jiné zkušenosti a i mé osobní zkušenosti jsou úplně jiné. Nějakou dobu trvalo než mě chytli...A měl jsem i dlouhou přestávku a až po ní jsem se začal prosazovat.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím pár světů jsem se potloukal a zpovzdálí, či blízky jsem sledoval ty lepší, takže to byl běh na dlouhou trať
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vyrazilo mi dech, že informátor na CZ1 nic nenapsal. Ač se za poslední měsíc událo opravdu dost věcí. Možná že více než za celý poslední rok ...


V posledním vydání Paladina informátor pro svět jedna není uveden, možná to bude tím.:(
 

DeletedUser

Guest
Strašne malo inforamci se speedu :( chcelo by to neco vic se speedu
 

DeletedUser2502

Guest
I když tentokráte nebyli informace o světě jedna, přesto jsem si početl. Spousty zajímavých informací, takže když to shrnu do jednoho slova...... pochvala :yes
 

DeletedUser29034

Guest
Taktéž pochvala,velmi dobře zpracované statistiky a grafy o popularit Dk,zajímavý článek a velmi pěkný ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
S informátory to bohužel není žádná sláva. S příchodem jara musíme bohužel počítat s tím, že informátoři raději lítají venku, než aby seděli za počítačem a psali články. Seznam aktuálních informátorů vždy po každém vydání aktualizujeme na webu.

http://www.paladin.wu.cz/informatori.php
 

DeletedUser

Guest
To "Volná pozice" bych zvýraznil červeně, třeba si toho někdo všimne.

Jinak díl byl pro mě zatím nejlepší za tenhle rok. Uvidíme co bude dál :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru