• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VI. Oficiální sraz 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser21608

Guest
Stejně jako Ty bych raději uvítala srazy v teplejších měsících.
Dědo, jestli pak víš, že jsi mi vyfoukl o pár měsíců prvenství nejstaršího hráče. Jestli se někdy setkáme na stejném světě bylo by zajímavé si spolu zaválčit. Tam bys možná mrkal, jak hrají hráči z UwH.

Tomu nevěřím, ale my co jsme se ve válce narodili tak umíme i bojovat. Jinak na s12 jsem asi rok za UwH hrál spolu s Martinem a Sprinterem, dále pinmo, renoult atd. Nikoho v mojim věku jsem tam neviděl .
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Máš pravdu, na sv.12 jsem nehrála, to ještě vnoučata nebyla tak velká, aby mě ke hře dotáhla. Začínala jsem až na sv.15 a ani ne mezi prvními. Podle mě vzestup UWH začal na sv.15 a na sv.23 -UwH- své prvenství pečetí time endem v poměrně krátké době. Věř tomu, že i my, co jsme se ve válce narodily se nedáme a zabojovat rovněž umíme.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
DK tým je potěšen tím, že se Vám sraz líbil. Děkujeme všem za účast, ti, co dorazili v kostýmech, mají náš obdiv, a už nyní se těšíme, až se zase sejdeme.


Fotky jsem umístil na rajče - uživatel Biblos.

------------------------------

Teda, když vidím, že tam byl edai, tak celkem lituju toho, že jsem nakonec nemohl dorazit :cryTak snad příště. :D
No, přišel jsi o super vypečený bůček s knedlíkem a se zelím, ale ti, co přijeli, se nezlobili, že zbylo víc na ně. :D Proč jsi vlastně nedorazil?
 

DeletedUser

Guest
prej mu tekl olej :D

jak ho znám tak se na nás vykašlal a šel přespat k nějaké slečně :rofl
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Také se připojuji s díky za krásně prožitý večer,je milé se setkat se svými přáteli i nepřáteli na živo a člověk se dozví i co ještě netušil.Nějak jsem ani nestíhala,
Zelíčko kdyby jsi se zeptal,tak Edai je můj kamarád už ze světa 1 a už jsme 1 sraz absolvovali společně.
A jsem ráda,že jsem nebyla nejstarší hráč jako vloni,letos tam byla teda silná konkurence!!!
Jooo Edai a ani jsme si netukli na ty narozky!!!!!!!!
Hrajujá,jsem zvědavá jestli se někdy sejdeme i na hře!!!
JOOO a měla jsem štěstí že jsem neletěla na vlastním koštěti,nemám navigaci a v té mlze bych asi musela přespat někde v roští,díky za svezení Lykosovi1

A děkuji všem co mě založili fotkama,mě klasicky došly baterie,ten můj foták je asi žere

Smekám svůj klobouk před DK týmem a děkuji jim,že jsem se mohla s vámi se všemi opět setkat!!:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru