• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Jollinar, tak to je pomluva.:D Já jsem Tě nefotil, pamatuj, že je nehodno Shedda fotit spící lidi.;) Když si nalijeme čistého vína, tak tam spal každý, ale zatímco někteří jen 5 minut (kvítek nebo já), jiní prospali většinu doby (Jollinar, zelí999, Mirosaurus).:D

Já vím, kam se plánuje příští sraz, ale nepovím.:p
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já neprospala celou dobu. Skoro.:shock A vůbec, to není pravda, tys tam taky pěkně chrněl, já tě viděla :p
 

DeletedUser31120

Guest
Shedde, tak jim to povím já. :D

Ne legrace. Nic neřeknu. :cool
 

DeletedUser34008

Guest
Rip

Dostala se ke mně nemilá zpráva ohledně včera dost zmiňované Majce, která měla v noci dorazit za námi. ačkoliv ji neznám, moc mě to mrzí a myslím že nejen mě. první oběť 'díky' DK.
RIP. soucitim s pozůstalými! :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme Lotůskovi za první várku fotek, když tak na vás koukám, tak vaše after párty musela mít teda grády :cool
 

DeletedUser34008

Guest
Jollinar, tak to je pomluva.:D Já jsem Tě nefotil, pamatuj, že je nehodno Shedda fotit spící lidi.;) Když si nalijeme čistého vína, tak tam spal každý, ale zatímco někteří jen 5 minut (kvítek nebo já), jiní prospali většinu doby (Jollinar, zelí999, Mirosaurus).:D

Já vím, kam se plánuje příští sraz, ale nepovím.:p

Máte štěstí že do toho netáháte mě. já nezamhouril očka vůbec :D

after party byla dobrá. zatímco někteří z ní odjeli dříve, tak my s kvítkem v cca 9 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
V tom případě jsi byl tedy jediný kdo nespal na stole:pardon
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
after party byla dobrá. zatímco někteří z ní odjeli dříve, tak my s kvítkem v cca 9 :D

Teda ty si musel vypadat :mocking
Já v devět vstával, naložil auto, odvezl Asetku s kamarádkou na nádraží a vyrazil domů s "povinnou" zastávkou na Matějské pouti. :wacko
 

DeletedUser30368

Guest
Povinnou :D se tam těšil jak malej kluk :D...

Já spal hodinku a půl, se přiznám nevadí mi to :p...stála za to, příště jdeš s námi Kozmi :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru