• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ještě taková malá kulturní vsuvka ....Biblos,Samuel, Zelí, Kozmicz .....fakt zváš šla taková životní pohoda,ikdyž u Zelího to bylo asi něčím jiným :D ale Sheed,no nezklamal.

Jak se někdy vyjadřuješ arogatně a povrchně tady,takový jsi i v reálu,nebo to je možná Tvá z mnoha tváří. I když některé Tvé názory beru,v reálu bych se s Tebou kamarádit nemohla. :)

Jo a slečně Kvítkové jsem se raději vyhla,měla pořád v ruce tu sekeru bo co to bylo :D
 

DeletedUser33829

Guest
No jo Fénixová a Ty víš že já si myslím, že mám vždycky pravdu, to jsi mi řekla, možná bys vyhrála i titul Nostradamus srazu, kdyby byl a vítězná čísla do Sportky jsem se nedozvěděl, ale jen tak jsem si poprvé v životě vsadil a uhádnout dvě čísla je celkem úspěch, i když to vyjde nastejno, jak kdyby člověk neuhádl žádné.

Někteří tu dost kecají. VHrosek největší kalič? První si schrpnul, dal si dva hlty piva, a pak jej celé vrátil a bumbal jenom Coca-Colu, až do rána.:D

Jollinar, jak jsem napsal výše, spali jsme úplně všichni, ale VHrosek, Kvítek a já jsme si schrupli, tak na čtvrt hodiny, v jinou dobu každý, taky VHrosek poté čtvrt hodince i náramně znovu oživl.:D Kvítkův bývalý přítel, ten si schprnul na delší dobu a ani to nevadilo, protože pořád jinak kecal.:D Zelí to už sám přiznal, že spal delší dobu a Ty s mirosaurem jste většinu doby prospali.;) Ale bylo to tam jinak super i ten číšník byl velice příjemný. Takže bych neříkal, že stará, ale ještě nevyzralá na takové akce.:D

Lamači, Tebe jsem zval či se Tě ptal 3x (slovy: třikrát), ale ne, já jdu spinkat.:D
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já ti dám nevyzrálá, jen počkej
hi.gif

Ale popravdě říkala jsem si, že nás ten pan číšník nechtěl vykopnout, když mu tam většina osazenstva spala :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]
No jo Fénixová a Ty víš že já si myslím, že mám vždycky pravdu, to jsi mi řekla, možná bys vyhrála i titul Nostradamus srazu, kdyby byl a vítězná čísla do Sportky jsem se nedozvěděl, ale jen tak jsem si poprvé v životě vsadil a uhádnout dvě čísla je celkem úspěch, i když to vyjde nastejno, jak kdyby člověk neuhádl žádné.

Někteří tu dost kecají. VHrosek největší kalič? První si schrpnul, dal si dva hlty piva, a pak jej celé vrátil a bumbal jenom Coca-Colu, až do rána.:D

Jollinar, jak jsem napsal výše, spali jsme úplně všichni, ale VHrosek, Kvítek a já jsme si schrupli, tak na čtvrt hodiny, v jinou dobu každý, taky VHrosek poté čtvrt hodince i náramně znovu oživl.:D Kvítkův bývalý přítel, ten si schprnul na delší dobu a ani to nevadilo, protože pořád jinak kecal.:D Zelí to už sám přiznal, že spal delší dobu a Ty s mirosaurem jste většinu doby prospali.;) Ale bylo to tam jinak super i ten číšník byl velice příjemný. Takže bych neříkal, že stará, ale ještě nevyzralá na takové akce.:D

Lamači, Tebe jsem zval či se Tě ptal 3x (slovy: třikrát), ale ne, já jdu spinkat.:D
[/SPOIL]

Já ty tvoje nekonečné slohovky snad i začnu číst:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Miro to bys měl, pokud se chceš dozvědět, co se dělo zatímco jsi spal :D
 

DeletedUser30368

Guest
Ještě taková malá kulturní vsuvka ....Biblos,Samuel, Zelí, Kozmicz .....fakt zváš šla taková životní pohoda,ikdyž u Zelího to bylo asi něčím jiným :D ale Sheed,no nezklamal.

Jak se někdy vyjadřuješ arogatně a povrchně tady,takový jsi i v reálu,nebo to je možná Tvá z mnoha tváří. I když některé Tvé názory beru,v reálu bych se s Tebou kamarádit nemohla. :)

Jo a slečně Kvítkové jsem se raději vyhla,měla pořád v ruce tu sekeru bo co to bylo :D


Počkej, já nemám životní pohodu? :shock :cry, t si rozmyslím na příště tu kytičku :(
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Já ti dám nevyzrálá, jen počkej:hi
Ale popravdě říkala jsem si, že nás ten pan číšník nechtěl vykopnout, když mu tam většina osazenstva spala :)

Ano, je to fakt - na střídačku tam chrupkalo všech "7 statečnejch" :D Někdo to potřeboval více,... někdo méně.


Nechtěla jsem to přiznat.... Ale....
...toho pingla v tom nočním podniku...jsem královsky zaplatila :D
Pořád to byla lacinější, než pak následovně platit pobyt na zdejší vyhlášené záchytce... :mocking

Náhodou...kdo z vás se může chlubit, že vás Kmenařů spalo společně sedm na jednom stole ? :) Tomu říkám společenská únava :D

Hlásím, že jsem nainstalovala podložku pod myš, vytáhla zelenou osušku z batůžku,...připravila tužky do práce :mocking

Doufám že někdo zaznamenal Lotosčin bojový pokřik :) byl super :)
Já zas doufám že ne :D :D :D
Nechci strašit menší děti.... Stačí, že jsem včera způsobila šok asi jen stovce lidí :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru