• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
lotosový kvítek

Ahoj, jelikož nejde Lotosovému kvítku napsat SZ, musim to dát sem.

Ještě odpoledne jsme se tam s Jindrou vrátili na oběd a ptali se, jestli jsem je tam nenechal.

Slyšelas tu ránu? to mi spadl kámen ze srdce. Ještě jednou díky.

Pro ostatní : zapoměl jsem v hospodě optiku. "brejle" se totiž bez brejlí hledaji dost špatně.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Odměny za rekordy a soutěže na srazu byly odeslány. Odměny za účast na srazu odešleme hráčům snad do konce týdne... :king
 

DeletedUser19739

Guest
Jen abyste neztratili seznam:p

Ikdyž Honzík ho snad protentokrát do rukou nedostal, tak to bude dobré:)
 

DeletedUser34008

Guest
Ahoj, jelikož nejde Lotosovému kvítku napsat SZ, musim to dát sem.

Ještě odpoledne jsme se tam s Jindrou vrátili na oběd a ptali se, jestli jsem je tam nenechal.

Slyšelas tu ránu? to mi spadl kámen ze srdce. Ještě jednou díky.

Pro ostatní : zapoměl jsem v hospodě optiku. "brejle" se totiž bez brejlí hledaji dost špatně.

brýle jsme si prohlíželi a jsou poněkud skládací, ne? :D - to myslím doslovně :D
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Fotky jsou pro veřejnost skryté - dostat se lze jen přes odkaz, upozorňuji, že k jakémukoliv uveřejnění fotografií - zejména na facebooku, ale i jinde - je nutný souhlas těch, co na nich jsou. Autorem fotek jsem já, souhlas s dalším kopírováním kamkoli nedávám.

http://biblos.rajce.idnes.cz/DK_sraz_Pardubice
 

DeletedUser30368

Guest
Ty jsi nečetla na dveřích do sálu tu malou cedulku, kde bylo malým písmem napsáno: "Vstupem do sálu souhlasíte s focením" ? :p
 

DeletedUser

Guest
brýle jsme si prohlíželi a jsou poněkud skládací, ne? :D - to myslím doslovně :D
:D


Řikám, že jsou titanový a stáli mě 4500,- Jen ten titan Amíci asi trochu přeceňujou. Už si takový šmejdy nekoupím. Už jsou po výměně. Jelita Americký si tan svuj titan můžou vetknout za klobouk.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru