• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
vyhlašuji STOP , konec nabídky na dopravu, již spolucestující mám domluvené :)
(I náhradníka za Hermy :))

mimochodem kdyby od nás jezdila HD, pojedu HD, kdyby mi Shedd koupil koně (kterého doporučuje jako ideální řešení pro trasu celkem 260km), tak pojedu v sedle a zbytek cesty ho povedu .. holt to jináč než autem nebo taxíkem nejde.. :D
 

DeletedUser33829

Guest
vyhlašuji STOP , konec nabídky na dopravu, již spolucestující mám domluvené :)
(I náhradníka za Hermy :))

mimochodem kdyby od nás jezdila HD, pojedu HD, kdyby mi Shedd koupil koně (kterého doporučuje jako ideální řešení pro trasu celkem 260km), tak pojedu v sedle a zbytek cesty ho povedu .. holt to jináč než autem nebo taxíkem nejde.. :D
Proč bych ho měl kupovat? Jsi měla zažádat o dotaci. Zítra bys musela nejpozději vyrazit, abys sraz stihla. Jak to máš daleko jsi nepsala. Veřejná doprava jezdí všude, jinou věcí jsou přestupy, časové prodlení a tolerance se tomu přizpůsobit. Ideální? Víš, jen mě to napadlo po zhlédnutí Tvého veřejného profilu a některých progresivních témat, kde by se hodil další příspěvek či odkaz třeba ve smyslu „jezdím ekologicky, jezdím na koni“, a jen na okraj už stejně probíhá proces za omezování individuální motorové dopravy, navíc zaplatíš spotřební daň z fosilního paliva a je Ti odpuštěno. Já jsem narážel v obecné rovině na jednu skutečnost, že tu máme příznivce, kteří určují co je moderní, kteří brojí proti řadě věcí, které nedělají, ale je pak vtipné poukázat na ně, že nejsou ideální a i na jejich aktivity si lze posvítit, stačí když si vzpomeneš a četla jsi to, jak tu byly kompletně vymazány jakékoli negace vůči počítačovým hrám. Pak vtipné i smutné je to, jak někteří dětinsky překroutí mé texty, nejčastěji pod tíhou emocí a iracionality a já na ně nemohu reagovat, pokud nejsou rovnou mazány. Dříve by se to nazvalo, že pijí víno a kážou vodu. Už jednou jsem Ti napsal, že si klidně přijeď v tanku.
Kdybys o koně stála, tak můžeš přijet ke mně a klidně Ti nějakou vyjížďku a zadarmo zařídím, tři čtvrtě kilometru daleko mám hřebčín. Tohle myslím vážně.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Shedde, raději ani nebudu citovat, napíši to takto rovnou:

bude mi ctí s Tebou promluvit osobně, a pokud mi to bude umožněno, tak z očí do očí, tak to mám nejraději, protože tohle virtuální psaní (a ano, máš pravdu - hlavně to mazání) akorát vytváří domněnky a omyly, ke kterým se nechci vyjadřovat písemnou formou :)

prosím toto nemazat, děkuji
 

DeletedUser33829

Guest
Na rozmyšlenou moc času není a dnes v noci mi napsala Monikabar, že jede na DK sraz a také se někdo musí postarat o Kvítka.
mocking.gif
A mnohých je škoda...
cray.gif

Tak v sobotu.
wink.gif
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Jo, postarat se o Kvítka ? :)))
To zní skvěle a báječně ! ;-) Aspoň se tam neztratím sama, jak tam budeme bloudit ulicemi :D
ZOO, katakomby,...vyhlášená krychle na náměstí - vše musím přes víkend prozkoumat, neboť do těchto českých končin jsem ještě nikdy nezavítala ;)
Těším se na vás moc moc moc !
V Jihlavě AHOJ !
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru