• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser

Guest
Mám zásadní otázku. Simulátor v této události funguje jak? Započítává ty bonusy na vojska nebo simuluje bez nich?
To znamená zda třeba připočte bonus Kopí: +20% obranná síla ?

Kdyby to simulátor započítával, ta možnost přidat bonusy z události by tam byla, stejně jako je to s předměty nebo vlajkami. Ona tam ale není.
Pokud toužíš po dokonalosti, využij rady morybunda :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- až na to, že z neznámých důvodů je tohle přání k vypnutí dotazů před použitím pb předzatržený (už jsem tady na to upozorňovala) a hráči se při frmolu snadno stane, že to odklikne bez "odtržení" a pak už to jede.. Zvlášť je sranda, když se to povede na zástupu..
 

DeletedUser

Guest
Jasně, to chápu. Zodpovědnost za to, co člověk odklikává ovšem nese každý sám. Navíc je tu stále ta možnost ihned vzít nastavení Zpět.
 

DeletedUser

Guest
- jasně, ale to nic nemění na tom že tohle nastavení- tj. automaticky přednabízí, že se už nebude ptát a body použije automaticky - smrdí..
 

DeletedUser40698

Guest
Kdyby to simulátor započítával, ta možnost přidat bonusy z události by tam byla, stejně jako je to s předměty nebo vlajkami. Ona tam ale není.
Pokud toužíš po dokonalosti, využij rady morybunda :)

Tak jasně, samozřejmě s kalkulačkou počítám a přepočítávám v DK mnoho věcí, proto jsem chtěl vědět jak vlastně se ten simulátor při této události chová a zda bere v potaz bonusy či nikoli.

Ještě nastal problém u pomocníka rabování protože mám bonus na zvýšenou nosnost tak se mi v oznámkách nechce nabízet možnost C, proto musím využívat přednastavených šablon A nebo B a to zbytečně posílá moc vojsk.:scratch
Škoda, že nejde nastavit více šablon.
 

DeletedUser

Guest
Klikačka, klikačka...nekonečná klikačka. Což je ten styl hry, který mě baví asi nejvíc, takže rozhodně skvělá věc. Díky nízké aktivitě okolí jsem celkem na 62 erbech při investici 0PB a ještě trochu přibývají :)
Jediné, co bych této akci vytkl je, že se sbírky, tj. i výhody určují automaticky. Když ani nemám stáje, je mi ta síla kavalérie dost na nic a zbavujte se toho jednoho erbu :D
 

DeletedUser40698

Guest
Proč jste zase změnili časy výzev? Pořád něco se musí měnit. Jednou to změníte k lepšímu a pak zase k horšímu.:angry
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si jista, že dobře chápu Tvůj dotaz. O co konkrétně se jedná?
 

DeletedUser40698

Guest
No protože se přepočetly vzdálenosti, patrně kvůli tomu, že někteří mají nové vesnice jak mi bylo tlumočeno.

Pak je tu problém ohledně těch co jim byly vesnice dobyty, sice nemaji vesnici, ale účet a profil pořád ano, tak buď ty hráče z toho nabídnutého seznamu smazat a nebo povolit výzvu. Udělat to tak aby to bylo vázáno na účet/profil hráče jakože stejně to tak napůl asi je, protože když rozkliknu informaci o vesnici tak mi to moc nepomůže a musím ještě rozklikávat hráčův profil abych vůbec zjistil, zda vlastní nějaký erb a zda ho mohu vyzvat.

A dále by mě zajímalo jak se generuje ten seznam hráčů pro výzvy, protože na jednom serveru mám hráče do max. vzdálenosti 1:07h a druhém dokonce až do vzdálenosti něco přes 3 hodiny což je 3x více.

Na tom jednom mi ty vzdálenosti chybí nemám koho vyzývat, to mám lítat po mapě naklikávat každého hráče a rozklikávat jeho profil?

Dále určitě by více hráčů ocenilo u toho nabídnutého seznamu tlačítko s filtrováním s maximální dobou která by se měla zvýšit a třeba i seřazováním dle typu erbu.


Na závěr, také se vám některým zdá, že tato událost je nekonečná a nemůžete se dočkat až skončí?
To ta obchodní událost byla lepší.:yes
 

DeletedUser

Guest
Dále určitě by více hráčů ocenilo u toho nabídnutého seznamu tlačítko s filtrováním s maximální dobou která by se měla zvýšit a třeba i seřazováním dle typu erbu.


Na závěr, také se vám některým zdá, že tato událost je nekonečná a nemůžete se dočkat až skončí?
To ta obchodní událost byla lepší.:yes

Nezlob se na mě, ale můj soukromý názor je, že ve všem hledáš problém.
Nicméně i tak Ti doporučím, abys tyto technické dotazy směroval do ticketu.

V posledních dvou větách si trošku protiřečíš. V jedné tlumočíš požadavek více lidí, kteří by přivítali tlačítko ulehčující událost. V další rádoby humorně sděluješ, že si oddechneš (a předpokládáš, že je vás více) až tato událost skončí.
Co si mám z toho vzít??

Nicméně máš právo na svůj názor. Já jen podotknu, že účast v události je ryze dobrovolná, lze ji lehce ignorovat a nijak neovlivňuje průběh bojů.
 
Nahoru