• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser39812

Guest
bylo to zobecněno. Ale 20 000 hráč, který má vesky na asi 4k by docela paseku natropil,hlavně v útočných vesnicích.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Totální kravina.
Já jdu k nepřátelům minimálně 3 hodiny a ti stejní jdou ke mě 20-30 minut???
Větší a s prominutím hloupější "spravedlivý" způsob jsem nikde neviděl.

Ať si tu Kozmic zkouší vysvětlovat cokoliv,ale toto mi nikdy nemůže vysvětlit tak,že je to spravedlivé.Je to podraz na hráče a osobně s podobnými věcmi již nebudu hrát.

DK hraji již více než 7 let,ale to co na nás neustále chystají jako vylepšení je dle mého pouze bouda na naše peníze a naše nervy.
Osobně se budu ještě hodně rozmýšlet zda budu po skončení světa,který nyní hraji ještě někdy nějaký svět začínat,protože je to čím dál horší.

Na základě názorů a zpětné vazby, kterou jsme obdrželi od hráčů, byla tato doba změněna.

Tak jako mnozí to mám ke všem daleko a oni to mají ke mě pár minut mě zajímá, a nikde se to neřeší pokud mám uzamknuté pouze např. jen tři z erby z šesti kolik procent mám, že o ně nepřijdu, resp. jakou mám vůbec šanci si je udržet, myslím si že je tost podstatná informace bez které nemá smysl erby zamykat. Protože, jsem o zamčené erby přišel a nikdy jsem jich šest neměl nevím jak a kdy se vyplatí je zamykat. Pokud chci vymyslet nějakou strategii k získámí víc jak dvou erbů které se mě zatím podařilo získat bylo by toto dobré vědět.

To se takto nedá říct, záleží jak moc jsi pod "útoky" výzev od jiných hráčů.
 

DeletedUser41160

Guest
Vylepšení

Jelikož jsem tuto aktivitku vzal jako zábavné zpestření hry, tak jsem zjistil, že má pár chybiček. Například když jsem získal asi tak 5 erbů, tak jsem byl neustále pod útoky a statečně jsem se docela dost dlouho bránil, ale časem jsem podlehl. Z toho důvodu si myslím, že by se do hry mělo zakomponovat třeba přidávání bodů na dalšího vojáka (nebo něco podobného) i za to, že se ubráníte.
 

DeletedUser40698

Guest
Ty body pokroku k přidání dalšího bojovníka už tam dávno máš, buď za PB co krok to 15PB nebo komplet dokončit za PB a to je tam částka dle toho s kolika bojovníky začínáš, jiná je když začínáš se třemi a jiná když s pěti a pak se to stupňuje.
A pak tam máš body, za každou výzvu kde nezvítezíš nebo zvítezíš, ale nedostaneš erb, dostaneš pokrokový bod.;)

Teď nevím, zda se připočítává pokrokový bod i za úspěšnou výzvu kde se získá erb, to bych kecal kdybych tvrdil, že to tak je.
 

DeletedUser18395

Guest
chyba

Jsem neskutečně naštvaná.Tento boj o erby mě stal 1300 PB s to vše jen díky tomu že se mi seklo okno a kliklo na automaticky posunout na další úroveň.Po prvním takovém kliknutí jsem to chtěla řešit se supportem jakto, že tam není kontrolní okno jako u jiného používání PB.Bylo mi řečeno, že si musím obnovit nastavení.To jsem udělala ihned a dneska se mi stalo to samé.Na support už raději psát ani nemá cenu protože by mi napsali že oni tyto věci vracet zpět nemůžou a kontrolní okno jsem opět neměla.Tak vás chci všechny varovat a doufám že do příští soutěže support vymyslí možnost že po zakliknutí se vůbec soutěž nebude objevovat pro ty co o to nemají zájem.Protože já jsem už opravdu velmi zklamaná z tohoto.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
U prémiových funkcí se před jejich použitím objevuje dotaz, který začíná slovy:

Opravdu chceš zaplatit xy Prémiových bodů na ...

s možností Potvrdit nebo Storno. Je tam ovšem také políčko

Neptej se mne na to znovu

a pokud ho má hráč zatržené a nechá zatržené - pak už se vyskakovací okno s dotazem na použití prémiových funkcí nezobrazuje a pokud hráč opakovaně kliká, tak se body odečítají a odečítají. Je tedy na rozhodnutí každého hráče, jestli se raději "nechá otravovat" tím vyskakovacím oknem, nebo jestli ho vypne s tím rizikem, že pak utratí i takové body, které utratit nechtěl.

Znovu zapnout vyskakovací okno je možné v Nastavení - Herní možnosti - Použít původní nastavení (toto tlačítko naleznete na dolním okraji stránky s nastavením).
 

DeletedUser

Guest
V podstatě můj příspěvek obsahuje stejnou odpověď, ale nechám ji zde ve spojleru :)

[SPOIL]K vyskakovacímu oknu a Tvým omylům: je nutné si hlídat odškrtnutí.

Pokud hráč potvrdí zaplatit za nějaký prémiový úkon i s "fajfkou", viz screen, tento omyl může vzít zpět takto:
Nastavení - Herní možnosti- tlačítko Zpět úplně dole

hU6yvEe.png
[/SPOIL]

Ještě dodatek: každý má právo volby. Nikdo není povinen se akcí účatsnit. Je to jen na něm, jak se rozhodne. Samotná akce nikoho na účtu neomezuje a lze ji jednoduše ignorovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Mám zásadní otázku. Simulátor v této události funguje jak? Započítává ty bonusy na vojska nebo simuluje bez nich?
To znamená zda třeba připočte bonus Kopí: +20% obranná síla ?
 

DeletedUser

Guest
Někteří mi tu připadají jako nějací spradci. Já to beru jako spestření a nedal jsem do toho ani jedno PB, daří se mi a bonus na nosnost 120% a 50% produkce zadara celkem bodne. Někteří prostě budou donekonečna brečet a nadávat na vše co se na DK děje.
Jsou online hry kde už při registraci musíš platit poplatek, budme rádi že to zde není. Nevím naco to chcete pro některé extra vypínat?! Nechceš se toho zučastnit? nikdo tě nenutí proboha. Názory Lontry už ani nekomentuji... Věnuj se raději hře samotné, protože to je u tebe bída větší jak ta soutěž...

Jinak řečeno nebrečte tady pořád, je to trapné a o Vás samotných to dělá úúúžasný dojem. Nikde není psáno abys klikal na koupit za premko bojovníky! Výmluvy typu se mi něco seklo, dokonce 2x, jsou jako výmluvy žáků základních škol ve druhé třídě, proč nemají domácí úkol...
 

DeletedUser34010

Guest
for xTOPx:

Konečně názor rozumného člověka. Smekám.

for Lontra:

Pochybuji že simulátor bere bonusy za erby, Takže pokud opravdu potřebuješ vědět i vliv bonusu musíš to buď udělat odhadem a nebo vzít kalkulačku a spočítat si obranné body/útočné body armád a o dané bonusy je potom vynásobit a potom porovnat.
 
Nahoru