• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Casual 6

    jen už málo k cs4 a pak už k tématu prostě to nikdo nevěděl, že úspěch nedostaneme, my se na to tudíž nemohli zeptat, ale nejvíc ze všeho mi vadí, když nám tu píšou lidé, co se jich to v podstatě netýká (nehráli a/nebo nevyhráli). pravdou je, že jsme od listopadu už jen udržovali a hra by...
  2. Casual 6

    vzhledem ke skutečnosti, že umím číst a dokonce i pochopit to co je napsané ...bude svět ukončen a za vítěze prohlášen bodově nejsilnější kmen... a docela by mě zajímalo, jak by ses k tomu postavil, kdyby se tě to týkalo, nebo si ten jediný nezištný, nesobecký, mírumilovný, co hraje pro dobrý...
  3. Casual 6

    nějak mi nedá, abych se nepřidal neviním ani já a jak jsem četl ani shaman adminy cz serverů ale... pokud někoho prohlásím vítězem na základě jakéhokoli důvodu, tak je to vítěz a náleží mu jeho odměna v podobě všeho co s tím souvisí když ukončí třeba závod na základě špatného počasí, tak vítěz...
  4. Kavárna - Casual 4

    add1 - biblos byl/a hráč i člen support teamu na sv11 ve stejném čase add2 - myslel jsem to tak, že by to třeba někdo mohl předat do INNO jako podnět k zamyšlení, neb si myslím, že v moci tvůrce hry je ovlivnit zadané úkoly pro daný svět (třeba se mýlím)
  5. Kavárna - Casual 4

    Aniž bych chtěl cokoli rozpoutávat a někoho nařknout, ale s jedním z členů supportu jsme podobné "zpestření" hry zažili i na sv.11 - nejkomičtější to bylo např ve chvíli, kdy na něj šly útoky a útočník dostal ban na dva dny (kupodivu zrovna v době útoků) za něco, na co se dokonce ptal supportu a...
  6. Diskuze - Zachraňte královskou rodinu

    chichi no mě to za zvýhodnění požaduje 971.808.000 surovin - tak si říkám že asi ne - - - Aktualizováno - - - no mě to za zvýhodnění požaduje 971.808.000 surovin - tak si říkám že asi ne
  7. Diskuze - Zimní událost

    co dodat já ale nemyslel výhodu ve smyslu zvýhodnění hráče - já myslel jakou výhodu vidíte v tom, že bych musel 30 hodin klikat jak automat, abych si vyhrál "výhodu" ze zimní události na 10 hodin ten nepoměr je dost nevýhodný pro staré světy, což ostatně bylo vidět i v update, který byl...
  8. Diskuze - Zimní událost

    kde je ta výhoda Stále mi tu nikdo nevysvětlil, v čem je ta výhoda této akce pro hráče co to tu hrají 5 let (a platí za to), mají velký účet a aby získali 10-ti hodinovou výhodu, tak by museli cca 28 hodin posílat suroviny obchodníkům. už jsem to tu psal - pro mě konkrétně by to znamenalo...
  9. Diskuze - Zimní událost

    když vynechám sprostá slova, nemám co bych tu napsal Vaše grafické balíčky jsou na světě, kde máme přes 3000 vesnic na nic, neb to ten svět zpomalí tak, že se to nedá hrát nechápu tvou snahu zpackanou vánoční akci vyretušovat vánočním balíčkem grafiky :D co je spravedlivého na tom, že bych...
  10. Diskuze - Zimní událost

    obávám se jestli vývojáři umí počítat ahoj, hraju na sv.11 dal jsem se do počítání * na zatočení potřebuji přes 33.798.000 oceli * při kurzu 1:10 bych musel poslat obchodníkům 337.980.000 surovin (337 milionů pro ty co mají potíže s velkými čísly) * vzhledem k tomu, že mám všude tržiště okolo...
  11. Válka 4 světů - Diskuze

    další nedomyšlená stejně jako nám update přehodil mapu apod - a byl to hloupý krok, protože nemyslím že jen já jí tam stále hledám ALE I kDYBYCH NAKRÁSNĚ CHTĚL, TAK NA NAŠEM SVĚTĚ (11) TĚŽKO MOHU NĚJAK SOUTĚŽIT, KDYŽ HRANICE JSOU BETON A TAM KDE BYCH MOHL NĚCO UKOŘISTIT MÁM TAK NA 4-5 DNÍ...
  12. Nové verze hry - Diskuze

    anketa možná by byla zajímavá anketa o tom jak se to lidem líbí, jenže i kdyby skončilo tak jak to čtu, tedy že se to nikomu nelíbí a spíš je to na obtíž, tak to support nepřizná, naopak nám sdělí že se to většině líbí, a nic se nestane dochází mi síla hrát tu, a za to že platím si připadám...
  13. Diskuze světa 11

    no maca to bez pozdravu zabalil ze dne na den - měl snad nějaké trable s přítelkyní, že se jí nevěnuje
  14. Diskuze světa 24

    jak to vidím Ahoj všem. Původně jsem to nechtěl ani komentovat, ale nakonec mi to nedá. Možná mě zlákalo i to tajemství a já čekal, že po půl roce začnou pomalé strategické šachy s bojem o tajemství a o nadvládu nad světem. Dnes mě upřímně ****, že jsem kolikrát ráno vstával brzo a večer chodil...
  15. odesílání útoků

    asi fajn by bylo určit útok v neděli a nastavit mu čas dopadu a on by se odeslal tak aby v určeném čase dopadl - je fakt děs když posílám 200 útoků na čas a abych u toho tvrdnul celý den a třeba i noc takhlke bych to naplánoval třeba v týdnu a v sobotu bych mohl s rodinou na výlet, nebo s ženou...
  16. tržnice a balancování surovin

    asi bych hodně ocenil přeposílání surovin dle mnou nastavených pravidel mezi svými vesnicemi, prostě bez nutnosti klikat ves po vsi
  17. Diskuze světa 11

    nefunkční svět tak jsem rád že v tom nejsem sám, psal jsem i na support, ale zatím se nikdo neozval snad to daj brzy do kupy:wizard
  18. Top 10 kmeny - rozbor politické situace

    No úroveň je vždy závislá na úrovni přispěvatele, a co si budeme namlouvat . když tu budu číst samé bla bla bla - tak nemám touhu a chuť se zapojit a raději půjdu na pivo. Ne že by úroveň hovoru v naší hospůdce byla nějak oslnivá, ale občas to za to stojí :yeah Co se týče těch stěžovatelů...
Nahoru