• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zachraňte královskou rodinu

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
První identifikace zdarma
Další za 100PB

Prodloužení za 200PB

Já bych to ještě pochopil, pokud by byly zdarma všechny identifikace. takto je to opravdu ..... vydělávačka pro INNO. Dávat za každou 100PB, to abych byl skoro milionář... :sorry :D
Jen ještě dotaz, možná jsem to jen někde přehlédl... Když to zvýhodnění aktivuji, tak je můžu prodloužit kdykoliv, nebo mám jednoduše smůlu, když je neprodloužím do vypršení času platnosti a musím je zkusit sehnat znovu?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40348

Guest
Máte už někdo nějaký návod kdo zničí koho? :D Jaká příšera jakou? :D
 

DeletedUser31175

Guest
Obsahuje řešení:
[SPOIL]Jednorožec - Kopí
Kentaur - Kopí
Slon - Kopí
Mínotaurus - Meč
Ork - Meč
Basilišek - Sekera
Strom - Sekera
Goblin - LK
Kobold - LK
Drak - TK
Obr - TK[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33450

Guest
Zdravím.
žádám o zrušení zpoplatnění vaší nabídky:Záchrana královské rodiny.
Nechci,at se kdokoliv nachytá a strhlo by mu to body.
Je to věc,která mě řádně naštvala po shlédnutí a dík,že neznám nikoho,co by se nachytal.
Lidi tu přišli hrát,když chtějí hrát efektivněji,tak si pořizují prémijové body,aby něčeho dosáhli.
Ale novinkou,kterou chcete hru zpestřit,oživit,probrat lidi,dát jim téma k hovoru,tak zpoplatněním se z novinky stane strašák,kterému se vyhnem.
A spíš si říkáme,pro boha,kterého člověka něco takového mohlo vůbec napadnout?!:(
 

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
chichi

no mě to za zvýhodnění požaduje 971.808.000 surovin - tak si říkám že asi ne

- - - Aktualizováno - - -

no mě to za zvýhodnění požaduje 971.808.000 surovin - tak si říkám že asi ne
 

DeletedUser36491

Guest
Jednorožec - Kopí
Kentaur - Kopí
Slon - Kopí
Mínotaurus - Meč
Ork - Meč
Basilišek - Sekera
Strom - Sekera
Goblin - LK
Kobold - LK
Drak - TK
Obr - TK
No, měl jsi nechat hráče, aby si užili té akce a poznávali, jaká jednotka na jaké příšery je nejlepší, každopádně zakazovat ti tohle dělat nemohu...no jsi první, kdo to zde odprezentoval, takže klobouk dolů :hi.

Ostatním děkuji za názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Ještě nějaké info plus dotazy - vylepšení na třetí a další úroveň stojí více než na druhou, zatím vím, že vylepšení na třetí je 2x dražší než na druhý. Třetí úroveň je také jen na 8 hodin, takže ani v tomto ohledu se nevyplatí.

Nicméně, jedna otázka by tu přeci jen byla, když mám druhou úroveň s již vysokým bonusem, může se třetí úroveň dostat nad základní rozpětí? (Například 42 % u Princezny Kateřiny) Nebo se to zastaví na 40 % a dál neporoste? Ani toto by ale vylepšení produkce nezměnilo ve výdělečné, protože stojí asi tak 40x, než vynese za předpokladu plně vystavěných dolů. Nad tím by se někdo měl zamyslet, měla zde být určitá návratnost.

Identifikace nebyla první zdarma, má to být jednou za čas zdarma, kdo stihl osvobodit prvního člena během pár minut, první zdarma neměl a ukázala se mu jakási hláška, že něco jede kolem jako speciální záležitost.

Jako kladné hodnotím, že se bonus nedá zrušit, takže když člověk neví, co aktivuje, tak musí čekat 8 hodin, když dostane něco co nechce.

A moje otázka? pokud je natolik hloupá, že nestojí za odpověd, tak prosím aspon o toto konstatování... :D

Z toho, co jsem zatím vyzkoušel, znamená prodloužení jakoby nákup stejného člena (duplikuje se v inventáři, neprodlouží se bonus stávajícího), zvýšení úrovně pak nákup toho samého s vyšší úrovní (tedy také nový předmět v inventáři). Můžeš tedy bonus prodloužit a pak se rozhodnout, že ho použiješ až později, protože ti vtom inventáři zůstane. Naopak, pokud skončí doba 8 hodin, daný člen rodiny úplně zmizí a nezůstane ani ve svém pokoji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33450

Guest
? (Například 42 % u Princezny Kateřiny)
Napadá mě,že princezna by ráda zůstala celá.:) ;):blush:mocking
I v pohádkách se říkalo půl království a celá princezna.;):great
Prominte žertuju.Nedalo mi to.:):):):):mocking
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Tak nevím, proč je to spojené, jako bych to napsal vše já, moje je tam jen jedna věta..? co pavouku? :scratch

Každopádně to tak s prodloužením nefunguje. Zahrál jsem si na hrdinu a prodloužil jsem si to, aby mi ta jedna kočka zůstala do zásoby, kdyby něco a nemusel jsem ty jeskyně už řešit a navštěvovat... a nic... jen se to prodloužilo na ted a v inventáři na případné budoucí použití ji nemám... takže díky tomu dobrákovi, který napsal, že po prodloužení zůstane v inventáři: stál mě 200 bodů a ted už takovéto kraviny opravdu řešit nebudu... :cool :D
Toto mě sice opravdu finančně nepoloží
smile.gif
, ale tak jako tak je to jen další výhoda pro ty, co do toho jsou ochotní investovat více peněz, než jiní, i když hru ani nemusejí nijak zázračně umět. Prémiový účet je docela logický, někde se ty peníze na chod hry brát asi musí a hrát se to dá i bez něj. ale tohle? Já sám určitě nejsem žádný dk Kingkong, ale zdá se mi to docela nefér...
A docela by mě zajímalo, jestli jsem v tomto názoru nějaká jedna z vyjjímek, nebo ne...
hi.gif
 
Naposledy upraveno:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Omlouvám se zřejmě jsem se přehlédl, měl jsem za to že příspěvky byli od tebe a on to byl jen podobný nick, níkdo nejsme neomylní.
 
Nahoru