• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přesně tak, čím méně obranných jednotek se brání, tím větší ztráty utrpí.
(samozřejmě záleží i na typu jednotek, takže to neberte uplně doslovně)
 

DeletedUser28566

Guest
kořist

Zničím vojsko, veska během 2h zmizí jasný, mam poslané vojsko ještě další a nesou kořist...
ale ta se nepřipisuje kde je chyba?
Kořist:22/263.255

Kořist:11/261.395
 

DeletedUser27494

Guest
Omluva!

Přesně tak, čím méně obranných jednotek se brání, tím větší ztráty utrpí.
(samozřejmě záleží i na typu jednotek, takže to neberte uplně doslovně)


Omlouvam se jednam rychkleji nez se ptam a zjistim informace, Ja dal na nase forum to prvni svoje oznamko a jedna osoba mne chtela pozlobit (v dobrem) a dala to druhe a ja ji na to skocil a pred chvili mi napslala ze to byl jeden z poslednich utoků l A pred tim si to vymlatil ten utocnik padlo tam hodne utoků takze se omlouvam chyba je u mne, jednam rychleji nez myslim, promini te!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
roman193: Teď nevím, zda jsem tvoji zprávu pochopil dobře, ale pokud ve vesnici nejsou již žádné suroviny, samozřejmě žádnou kořist nezískáš.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
viz Biblos:eek:brana tam bude a bude v každém táboře jiná, jako to bylo u Vikingů. Ale útočit na ně je k ničemu, nic tím nezískáte. Lepší je s nimi obchodovat. Za ocel si můžete vytočit výhody na 10 hodin, mimo jiné třeba i zvýšenou produkci všech dolů ve všech vesnicích, to se určitě vyplatí víc, než byste vyrabovali a pak museli použít vyrabované suroviny na obnovu zničeného vojska.

Tak útokem ocel nezískáte a nevíte, jestli vyměněné suroviny již neposlali do vlasti. Navíc na Betě mám malý testovací účet, takže pro mne to bylo přijatelné obchodovat s nimi a pak si koupit za ocel některou výhodu, kterou je možné zakoupit přímo.
 

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
kde je ta výhoda

Stále mi tu nikdo nevysvětlil, v čem je ta výhoda této akce pro hráče co to tu hrají 5 let (a platí za to), mají velký účet a aby získali 10-ti hodinovou výhodu, tak by museli cca 28 hodin posílat suroviny obchodníkům.
už jsem to tu psal - pro mě konkrétně by to znamenalo naposílat 337 980 000 surovin.
A jak tak koukám, tak lidi co zkusili zaútočit, tak nemají ani armu, ani suroviny, takže taky ostrouhali.
Tedy mi z toho vyplývá, že tato "zábavná" vsuvka se autorům nepovedla, spravedlivé rozdělení nahrává jen menším hráčům (připomíná mi to přesunutí tlačítka mapy "aby ho noví hráči lépe našli"), a pro ty co to hrají už dlouho zase nic.
Aspoň si odpočinem a po novém roce se zase vrhneme na plošný útok, ať tu 11 brzo zavřem
 

DeletedUser

Guest
Tak útokem ocel nezískáte a nevíte, jestli vyměněné suroviny již neposlali do vlasti. Navíc na Betě mám malý testovací účet, takže pro mne to bylo přijatelné obchodovat s nimi a pak si koupit za ocel některou výhodu, kterou je možné zakoupit přímo.
- nějaké posílání do vlasti, a že když člověk konečně prorazí nic moc nezíská.. jste nějak zapoměli zmínit..

- vážně je to výhodný? Jsou tam jen tři výraznější ceny(naplnění 1/2 skladů, 20%+ pro útoky, obranu-na 10 hodin..) z 11- a to ještě nevíme, jak jsou nastavený pravděpodobnosti.., ostatní surovinový buď silněji ztrátový nebo jen lehce nad náklady(bez času co tomu člověk věnuje..), cena roztočení = cca mince na 1 šlechtice..

- i pokud nějakej šílenec použije na roztočení pb, doplatí na to víc, než kdyby si to koupil přímo..(navýšením, vlajkami..)) - pokud nemá štěstí.. tedy hazardní hra o peníze pro děti..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Stále mi tu nikdo nevysvětlil, v čem je ta výhoda této akce pro hráče co to tu hrají 5 let (a platí za to), mají velký účet a aby získali 10-ti hodinovou výhodu, tak by museli cca 28 hodin posílat suroviny obchodníkům.
už jsem to tu psal - pro mě konkrétně by to znamenalo naposílat 337 980 000 surovin.
A jak tak koukám, tak lidi co zkusili zaútočit, tak nemají ani armu, ani suroviny, takže taky ostrouhali.
Tedy mi z toho vyplývá, že tato "zábavná" vsuvka se autorům nepovedla, spravedlivé rozdělení nahrává jen menším hráčům (připomíná mi to přesunutí tlačítka mapy "aby ho noví hráči lépe našli"), a pro ty co to hrají už dlouho zase nic.
Aspoň si odpočinem a po novém roce se zase vrhneme na plošný útok, ať tu 11 brzo zavřem

Výhoda pro vás není, proč zvýhodňovat již tak silné hráče? Při tak obrovském množství bodů samozřejmě je dost obtížné suroviny naposílat, tomu zcela rozumíme, ale je to nastavené procentuálně, pro každého hráče individuálně. Jiný spravedlivější systém asi vytvořit nedokážeme...
 

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
co dodat

Výhoda pro vás není, proč zvýhodňovat již tak silné hráče? Při tak obrovském množství bodů samozřejmě je dost obtížné suroviny naposílat, tomu zcela rozumíme, ale je to nastavené procentuálně, pro každého hráče individuálně. Jiný spravedlivější systém asi vytvořit nedokážeme...


já ale nemyslel výhodu ve smyslu zvýhodnění hráče - já myslel jakou výhodu vidíte v tom, že bych musel 30 hodin klikat jak automat, abych si vyhrál "výhodu" ze zimní události na 10 hodin

ten nepoměr je dost nevýhodný pro staré světy, což ostatně bylo vidět i v update, který byl podle vyjádření zaměřen na nové hráče a tedy i nové světy

je mi to jasné, nás už hraje na 11 ve skutečnosti necelá stovka, tak proč se o nás starat, když na nových světech jsou tu potenciálně tisíce nových platících...

možná kdyby byla zimní akce nastavena podle rozehranosti světa, a ne poměrem vůči tomu nejnovějšímu, tak by to mohlo být zajímavé i pro ty rozjetější světy, včetně těch nejstarších

jen se tu snažím analyzovat co to dává nám hráčům, tedy platícím zákazníkům

třeba 10-ti hodinová výhoda obrany či útoku je super na startu, kdy mají hráči 10 až 50 vesnic, a většina bojů probíhá opravdu v rozmezí několika hodin, ale na rozehraném světě má smysl jen dlouhodobá ofenziva v řádu dnů až týdnů, kde se případný bonus stává statisticky nezajímavý

tedy pokud se někdo brání už 14 dní, tak mu prd pomůže 10 hodin zvýšené obrany
totéž platí pro útočníka

navíc se část události promítá do vánočního míru, tedy v době kdy by mohl člověk případný bonus využít nemůže útočit

z mého pohledu by byla zajímavá vánoční "zábavná mezihra" se smysluplnými cíli (což mi 30 hodin klikání na tržiště nepřijde) pro dosažení odměn, které by šly čerpat v průběhu následujících např 3 měsíců

třeba něco jako
* vrchcáby
* karty ve stylu magic
* rytířský turnaj (s tréningem a nákupem bojového vybavení)
* tower defense v hávu DK
vše třeba i online pro hráče co by tu měli chuť trávit čas v době míru a o svátcích

a zajímavé bonusy by mohly být třeba
* paladinové navíc - při 3500 vesnicích je jeden stejně na nic (ani nevím jestli ho ještě mám a kde)
* "povýšení" vesnice na bonusovou
* možnost svolat domobranu i při větším počtu vesnic (omezený počet užití této výhody)
* dočasné, nebo početně omezené zvětšení radiusu dosahu šlechty
* dočasné, nebo početně omezené zrzchlení pohybu jednotek
atd

ale vždy koukat na jednotlivý svět a ne to nastavit podle nového a ti co už hrají dlouho mají cíle tak nesmyslné, že to pro ně není hra
 

DeletedUser37372

Guest
Sice by tohle mělo patřit spíše na Slovenské fórum, ale dám to i sem.

Žebříček SK 25

Nádhera co, vrazili do toho přes 300€... To je výsměch :) Díky Inno si teď můžou hráči koupit vítězství, samozdřejmě do doby, než tahle akce skončí, ale kdo ví, jaký budou mít náskok po konci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru