• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
- no každopádně je to pěkná zlodějna - obchodníky do koše a do Vltavy;))
 

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
obávám se jestli vývojáři umí počítat

ahoj,
hraju na sv.11
dal jsem se do počítání
* na zatočení potřebuji přes 33.798.000 oceli
* při kurzu 1:10 bych musel poslat obchodníkům 337.980.000 surovin (337 milionů pro ty co mají potíže s velkými čísly)
* vzhledem k tomu, že mám všude tržiště okolo 20lvl, tak bych z jedné poslal cca 100.000 surovin
*takže bych musel poslat z cca 3400 vesnic
* pokud si započtu, že to z jedné vesnice pošlu za zběsilých 30 sekund (jak dlouho bych ovšem takové tempo vydržel), tak ty suroviny naposílám za cca 28 hodin
*poté si vytočím zkrácení výstavby na 10 hodin (na světě kde už jsme ve fázi zákopové války), i když mi to nebude k ničemu
* a mohu klikat dalších 28 hodin

*** tak se zamýšlím nad zdravým rozumem lidí, co nám chtěli zpestřit vánoce touto zimní událostí ***

ať počítám, jak počítám, vlastně se to asi nemůže vyplatit nikomu, snad jen abychom se v době svátečního klidu zbraní moc nerozseděli u televize a neodnaučili se klikat na DK a tím i platit INNO games za premium
 

DeletedUser

Guest
No tak se taky přidám k nespokojencům. Chce to po mě 5.764.000 oceli, tzn. 57.640.000 surovin. WTF? Nejen, že bych to musel poslat z 524 vesnic při 110 obchodnícíh v jedné (což bych klikal dloooouho), ale ten bonus je na 10 hodin, takže absolutní nesmysl se toho účastnit.

ahoj,
hraju na sv.11
dal jsem se do počítání
* na zatočení potřebuji přes 33.798.000 oceli
* při kurzu 1:10 bych musel poslat obchodníkům 337.980.000 surovin (337 milionů pro ty co mají potíže s velkými čísly)
* vzhledem k tomu, že mám všude tržiště okolo 20lvl, tak bych z jedné poslal cca 100.000 surovin
*takže bych musel poslat z cca 3400 vesnic
* pokud si započtu, že to z jedné vesnice pošlu za zběsilých 30 sekund (jak dlouho bych ovšem takové tempo vydržel), tak ty suroviny naposílám za cca 28 hodin
*poté si vytočím zkrácení výstavby na 10 hodin (na světě kde už jsme ve fázi zákopové války), i když mi to nebude k ničemu
* a mohu klikat dalších 28 hodin

*** tak se zamýšlím nad zdravým rozumem lidí, co nám chtěli zpestřit vánoce touto zimní událostí ***

ať počítám, jak počítám, vlastně se to asi nemůže vyplatit nikomu, snad jen abychom se v době svátečního klidu zbraní moc nerozseděli u televize a neodnaučili se klikat na DK a tím i platit INNO games za premium
Vidím, že jsem malý pán... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak se taky přidám k nespokojencům. Chce to po mě 5.764.000 oceli, tzn. 57.640.000 surovin. WTF? Nejen, že bych to musel poslat z 524 vesnic při 110 obchodnícíh v jedné (což bych klikal dloooouho), ale ten bonus je na 10 hodin, takže absolutní nesmysl se toho účastnit.

to jsi na tom ještě supr, po mně to chce za jedno zatočení víc jako 22.000.000 oceli. Jsou ti lidi trošku padlí na hlavičku? kdo tohle vymyslel? ještě že už s DK po dohraní světa končím, vývojáře vůbec nezajímá prožitek ze hry, jen proklikaný čas a nasypané prašule, takže podle toho se taky budu chovat, jak oni ke mně tak já k nim .
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Zdravím, tak Inno tuto akci úplně zpackal, prostě toto je bonus jen pro ně nebo bonus k horšímu, minulá zimní akce se jim povedla což byli Vikingové a rád na ně vzpomínám, toto prostě je na prd.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za vaše názory!

Rozumím, že dobýt obchodí místo je složité, zejména pro hráčena na s33, kde ještě k tomu nemají dostatečně silné armády, ovšem na jiných světech je to otázkou několika útoků.

Snažili jsme se alespoň trochu spravedlivě určit cenu na roztočení tomboly, aby silnější hráči nebyli zvýhoděni. Myslím, že spravedlivěji už to nejde.

Zkoušeli jste grafické balíčky? Co na ně říkáte? Který se vám líbí nejvíce?
 

DeletedUser

Guest
- i tak pochybuju, že se vyrabovat místo vyplatí.. a hráči nejsou hloupí, aby tam něco posílali..

- na 30 - mám 319 vesek - musím dát přes 28 mil. surovin + dost času..
získám jedno z:
- 10% skladů -max. 38,28 mil.
- 50% skladů (vyjímečné) - max. 191,4 mil.
- 20% navýšení produkce na 10 hodin - max. 7,3mil surovin


- kopí a meče.. je co?..

- možnost vytočit za 100 pb - prasárna..

 
Naposledy upraveno moderátorem:

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
když vynechám sprostá slova, nemám co bych tu napsal

Díky za vaše názory!

Rozumím, že dobýt obchodí místo je složité, zejména pro hráčena na s33, kde ještě k tomu nemají dostatečně silné armády, ovšem na jiných světech je to otázkou několika útoků.

Snažili jsme se alespoň trochu spravedlivě určit cenu na roztočení tomboly, aby silnější hráči nebyli zvýhoděni. Myslím, že spravedlivěji už to nejde.

Zkoušeli jste grafické balíčky? Co na ně říkáte? Který se vám líbí nejvíce?


Vaše grafické balíčky jsou na světě, kde máme přes 3000 vesnic na nic, neb to ten svět zpomalí tak, že se to nedá hrát

nechápu tvou snahu zpackanou vánoční akci vyretušovat vánočním balíčkem grafiky :D

co je spravedlivého na tom, že bych musel více než 28 hodin klikat jak hovádko na mapu a posílat suroviny (přes 337 000 000), abych si mohl pořídit 10-ti hodinový bonus

tak mě tak napadlo, kdy INNO udělalo něco, co hráči přijali jako vylepšení, nebo zatraktivnění hry?
tahle akce je fakt nedopočítaná a nesmyslná
akce před pár týdny napříč světy byla taky o ničem
poslední dva či tři update taky (hlavně přesun mapy kvůli novým hráčům mi přišel opravdu relevantní hihi)
grafické balíčky co zpomalují hru je další z třešinek na dortu

ještě že se nám blíží konec a pak sbohem INNO a tvé upgrady a zatraktivnění hry co nestojí za nic, a mají povětšinou jediný účel - vytáhnout z nás další peníze

:D:D:D:Dto mě docela překvapilo, že chybí možnost zatočit si třeba za "pouhých" 500 premium bodů :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
really?

tato zimní akce se hodně nepovedla! kam se to hrabe na Vikingy a na Osadníky (o Velikonocích) minulý rok! Člověk se na to těšil a nakonec z toho není nic! Nemá sebemenší smysl na ně útočit! A co se týče té zimní grafiky, tak není vidět, že by se rekrutovali vojáci, stavěli budovy apod.! Fakt akce jako stehno!!! Zkuste s tím něco udělat
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
A ke všemu máme ještě líné postavičky, ve vesnicích není vidět žádný pohyb, nevidím, zda se mi ve vesnicích rekrutuje vojsko, či ne a na novém světě mě to docela obtěžuje. Už jsem si na pohyb ve vesnicích zvykla a určovala jsem podle toho, zda mám ve vesnicích ještě nastavený rekrut nebo zda musím zadat vojsko do rekrutace.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru